Diskuze OMLOUVÁM SE

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

ਙ M & G.J. ਙ (18.11.2010 23:36:32) napsal: Vy mne znáte jaká sem já?Myslím,že po přečtení si spousta lidí klepe na čelo,jasně že příznivci Marcine ne.Měla by už s tím dát pokoj,žádnej člověk nemyslí jako ten druhej-takže sto lidí sto názorů a s tím se Marcine musí smířit,že každý za ní nestojí a věci vidí jinak.Nemůžete lidem vnuknout myšlenky,když si myslí opak-to uměl bohužel jen Hitler. Reagovala jsem na to, že když něco Marcine napíše, tak okamžitě přesně začnete vy a někteří další uživatelé psát v bodech, co přesně udělala špatně a pak se strašně divíte, že se obhajuje.
Marcine (18.11.2010 22:39:55) napsal: 1/ Omlouvám se přátelům, za to, že byli v posledních diskuzích nepřímo vtaženi do sporů, obviněni z „loajálnosti“ k našemu profilu a že se nás zastali i za cenu, že jim mohou jiní pobyt na Hafíkách a Micinách znepříjemnit. Za to jim děkuji. 2/ Omlouvám se ostatním (za jiné), že jsem v nich vyvolala představu o mně - o bezcitné chamtivé vypočítavé živnostnici, která se chce na svých „přátelích“ finančně přiživit. Myslím, že přátelé našeho profilu to tak nevidí. 3/ Omlouvám se administrátorce Jerry, že ji od srpna zahrnuji zprávami a dotazy ohledně napadání a podvodů v TOP 100. Pochopila jsem konečně, že náplní práce adminů není za prohřešky „trestat“, ale „urovnat“ je, a že od nich nemohu očekávat příliš velká „řešení“, tak jak bych si představovala. Hodnocení všemožných situací se tak ponechává na inteligenci samotných uživatelů. 4/ Nepřátelům se nemám za co omlouvat. Na tento server jsem přišla kvůli prodeji knížky o mém zesnulém jorkšírkovi Danovi. Kdo mě zná od začátku anebo četl moje publik.články, deníček a komentáře na našem profilu, ten to ví. Byl to zrovna rok od jeho odchodu do psího nebe a já byla pořád na dně. Hned první měsíc jsem se seznamovala s novým prostředím, kostičkovala a myšičkovala a nabídla kupícím se „virtuálním přátelům“ Danovu knížku (admini to povolili), zájem byl o ni slušný a z některých virtuálních přátel se stali skuteční (samozřejmě jsem některé „přátele“ smazala, tak jako jiní, když jsme si vzájemně neměli co sdělit, protože jen o myšokostičkách to není). Psali jsme si o Danovi a taky o jejich zesnulých pejscích, pořád jsem u toho brečela, ale hodně mně to pomohlo a nakonec postavilo na nohy (byla jsem schopná pořídit si dalšího psa). Nevedla jsem Danův deníček jako páníčci žijících pejsků, jeho příběhy nabídla knížka o něm. Později v deníčku přibyly Luizovy lotroviny (pořád je to profil DAN, který zpravuje své kamarády o dalším členovi rodiny). Nechtěla jsem na knížce vydělat, chtěla jsem ji rozšířit hlavně mezi pejskaře, o to víc mě překvapilo, že mají zájem i Micinky. A že stojí pár korun, to je moje věc, zadejte si ji do vyhledavače a zjistíte, že se dá koupit i za pětinásobnou cenu (další v Diskuzi – Povídání o všem možném – Knížky o psech). Je hodně SKUTEČNÝCH přátel profilu DAN, které mám moc ráda, protože mi pomohli dostat se z toho nejhoršího. A doufám, že jsem v lecčems pomohla i já jim. Během pobytu na Hafíkách jsem vymyslela pro kamarády obrázky s pejsky a později s kočičkami, které jsem na profilu nabídla. Nikomu jsem je nevnucovala. A protože to byl můj NÁPAD a já jsem OSVČ (osoba samostatně výdělečně činná), využila jsem ho i pro Dárkovku. Hodně kamarádů mě za ten nápad chválí a obrázky udělaly radost nejen mně (při jejich výrobě – zpracování fotky a výroba samotného obrázku), ale hlavně jim samotným a taky jejich obdarovaným rodičům, dětem, kamarádům. Copak to tematicky do Hafíků a Micin nezapadá? A že se chlubím s E-shopem? Dávali jste ho někdy dohromady? Vymýšleli jste graficky stránky, logo a vše další s tím spojené? Fotili jste hromady fotek, které jste pak upravovali a vkládali s popisky do systému, aby všechno přesně bezchybně sedlo? Vy byste se kamarádům se svojí prací nepochlubili? V E-shopu jsou moje obrázky vymyšlené pro Hafíky a Miciny! Jak jinak byste je všechny kamarádům ukázali? A co další výrobky, které jste vymysleli a na které jste pyšní? To budete každého druhého kamaráda žádat o email, abyste mu poslali fotky? Není jednodušší odkázat kamarády na E-shop? A není vhodné nejdřív kontaktovat s jakýmkoli problémem mě, než moje počínání z fleku a dost tvrdě ohodnotíte? Moje soukromá zpráva, kterou jsem poslala do soukromé pošty přátelům, nemá na veřejných stránkách co dělat, obsahovala sdělení určené pouze kamarádům. Tato zpráva byla zaslána jistou uživatelkou (a doufám, že s čistým svědomím, že dělá dobře) MAJCE50 a ta ji zveřejnila. To ona mi udělala reklamu (já ne), když zkopírovala můj soukromý dopis do Diskuze (Neuvěřitelné podvody v TOP 100 a K čemu slouží soukromé zprávy). Nevadí mi, že si moji zprávu přečtou i další uživatelé, vše, co tu prezentuji veřejně nebo soukromě, za tím si stojím. Ale jde o REKLAMU na veřejných stránkách (dokonce uveřejněnou někým dalším) a s jejím zveřejněním nemám nic společného. Za zveřejnění soukromých zpráv by měly být tvrdé postihy. Nebo snad nesouhlasíte? Tady bych se znovu zeptala: K čemu tedy slouží soukromé zprávy, když ne k soukromým zprávám? Zatím jsem se od vás v diskuzi dozvěděla jen to, k čemu soukromé zprávy neslouží – např. k žebrání o hlasy v nejrůznějších soutěžích. Co byste asi dělali, kdyby nějaký „dobrák“ zveřejnil vaši soukromou zprávu? Nevadilo by vám to? Uvědomuji si, že mně admini můžou kdykoliv „za mé četné reakce“ zrušit účet a mrzelo by mě to, ale myslím, že když se tak admini nakonec rozhodnou - měla by se se mnou svést za své „četné prohřešky“ i MAJKA50 (napadání profilů při srpnovém kostičkování, falešné profily, zveřejnění soukromé zprávy – něco jsem Jerry přeposlala já, něco někdo jiný, tedy moc šancí na podvody už nebude). Jsem ochotná se profilu DAN vzdát (vždyť existují i jiné psí servery), hlavně když půjde ona. Aby už nikdy nikomu, jak na Hafíkách, tak i na Micinách, neškodila. Zatím by mi stačilo, kdyby se za všechno VEŘEJNĚ omluvila, a při dalším prohřešku… frrrrr. Počítám i s tím, že nakonec „budu odejita“ já, protože pro klid na serveru bude lepší „mrtvý brouk“ MAJKY50, než „věčné haló“ MARCINE. Bohužel. A vy se z toho snad konečně poučíte. A teď to, co někteří z vás (já ne) považujete z mé soukromé zprávy za nejdůležitější: Moje dcera je středoškolačka, 18 let, zabývá se okrajově prodejem kosmetiky a chtěla mým kamarádům nabídnout výrobky za nejnižší možné ceny v tomto roce. Můj syn má 21 let, zabývá se kromě vyšší odborné školy finančnictvím, změnil naší rodině veškeré smlouvy za výhodnější a ten za svoje rady a služby neinkasuje od lidí ani korunu (odměňovací systém je postavený jinak). Nejsme rodina, která chce vydělat na Hafíkách a Micinách. Naopak, nabídka byla pro přátele (!) výhodná. Ale tohle snad naši přátelé chápou a určitě neočekávají, že z jakési „loajálnosti“ (jak kdosi napsal) si musí u mých dětí objednat nějaký „produkt“, aby mě „neurazili“. Každý z nich má možnost jakoukoli „nevhodnou“ (pokud to tak vyhodnotí) soukromou zprávu od kohokoli vymazat anebo ji rovnou přeposlat adminům se stížností. Navíc všichni, co ode mě knížku mají, znají moje děti právě z ní a pak taky z deníčku. Tudíž nejsou pro ně cizí. Nabídka mých dětí patřila přátelům profilu DAN, a nikomu jinému. Tento dopis jsem vložila do Diskuze, poněvadž reaguje na všechny předchozí příspěvky. O veřejnou diskuzi nestojím, nový bod pravidel zakazuje řešení sporů a takovýchto diskuzí, nerada bych, abyste nakonec byli penalizováni. Napište mně soukromě cokoli, já nepatřím k těm, co hned soukromé zprávy vynesou a zveřejní, naopak, ráda vám odpovím. Mrzí mě, že penalizovali Henrietu, ale asi bylo proč. Vzkazuji Áje, že jejího Toníčka moc dobře znám (a celou dobu s ní cítím, i když nás z přátel vymazala, ale nezlobím se, nepsaly jsme si) a nevím, proč si moji otázku pro Henrietu, jestli jí už taky někdy zemřel pejsek, vzala osobně. Mně totiž pejsek už zemřel (a nejen pejsek) a je hnus, když pak o sobě (o vypočítavosti, o vydělaných prachách apod.) i o Danovi čtu „chytré“ diskuze. (Mrzí mě reakce Psa Michala a Adavilky, ale podle mě nebyli se vším pořádně seznámeni.) Zbytečně jste udělali z komára velblouda a navíc stylem, že byste labilního člověka poslali rovnou do blázince (tím já naštěstí nejsem). Suďte, až mě lépe poznáte, tohle už tady jednou proběhlo, kdy se jedna uživatelka po takovémto „rozpitvání svého charakteru“ jinými „chytrými“ zhroutila. Já vám tu radost neudělám. Všechny kamarády zdraví M.Z. a její milovaní chlupáči P.S. Jerry, omlouvám se, ale musela jsem napsat i svůj názor a nenechat své přátelé v té "názorové kaši", nejsem bestie bez duše, lačnící po penězích, to mě uráží, asi by se příště ti největší kritici měli nejdřív podívat do našeho deníčku, přečíst si naše komentáře a moje články a u přátel profilu DAN se na mně informovat, než mě začnou soudit. Za pár dní to budou dva roky, co mě DAN opustil a fakt nemám chuť čelit takovým nesmyslným obviněním. A s mojí povahou už vůbec ne! Jerry, hodně zdraví Vašim fenečkám, srdečně zdraví M.Z. Znáte pořekadlo moudřejší ustoupí?Asi ne,anebo hodně ráda píšete.Kdyby to nedělalo rozbroje,bylo by úsměvné,že vznikají konflikty úplně zbytečně kvůli hlasování v Topce a že se takhle chovají dospělí jedinci.Je neuvěřitelné,jaká zloba se tu kvůli tomu drží a přitom je to k ničemu.Vždyť pro každého z nás je favoritem to naše zvířátko,tam uvnitř v srdíčku,jinak bychom ho neměli u sebe doma.Nikdy by mne nenapadlo být naštvaná,že jsem nezískala 1.místo v TOP.Každá myšička,či kostička potěší,je to známka toho,že si někdo všimne mého zvířátka,ale vzkazík je mi milejší.Já si ráda prohlížím fotečky a čtu deníčky,obdivuju některé lidičky a přitom ne vždy hlasuji.Ale to není o tom,že by se mi tu nelíbila spousta profilů.Prostě nechci se okrádat o ty krásné příběhy na úkor hlasování.No a někdo zase nedělá nic jiného než hlasuje.Je to každého věc.Ale dělat si tu navzájem zle mi příjde hrozné.Už se tu pořád neomlouvejte,jednou to přece stačilo.Kdo bude chtít,tak uvěří,kdo nebude,tak ne.S tím stejně nic nenaděláte,nikdy se lidi nepřikloní jen na jednu stranu.
ਙ M & G.J. ਙ (18.11.2010 23:20:21) napsal: nedá mi to a myslím,že co napíši není osobní spor za co bych měla být penalizována,pokud ano,je mi to jedno-body nepotřebuji,nejsem dítě,který by nad tím plakalo. Tak za 1.)myslím,že by jste měla přestat se pořád nějakým způsobem omlouvat samu sebe,těmi vašemi sáhodlouhými zprávami. 2.)Uvědomte si,že nejste jediná komu zemřel pes,vy v tom vidíte středobod světa a pořád na to poukazujete.Mě taky zemřel pes a nejen pes a spousty dalším.Vypisují to tady v diskuzi,že se tím nemohou vyrovnat a tak dále-to je výlev pro psychologa. 3.) opravdu je to trapné jak sem pořád cosi píšete,kdyby takto každý tady rozebral svůj život,tak by to asi nebyl hafíkovský portál. 4.)dále si uvědomte,že lidi mají také starosti,svou práci nebo nemají což je ještě horší a že s takovýma běžnýma věcma nejste sama na světě. Naprostý souhlas ;-) .
ਙ M & G.J. ਙ (18.11.2010 23:36:32) napsal: Vy mne znáte jaká sem já?Myslím,že po přečtení si spousta lidí klepe na čelo,jasně že příznivci Marcine ne.Měla by už s tím dát pokoj,žádnej člověk nemyslí jako ten druhej-takže sto lidí sto názorů a s tím se Marcine musí smířit,že každý za ní nestojí a věci vidí jinak.Nemůžete lidem vnuknout myšlenky,když si myslí opak-to uměl bohužel jen Hitler. Reagovala jsem na to, že když něco Marcine napíše, tak okamžitě přesně začnete vy a někteří další uživatelé psát v bodech, co přesně udělala špatně a pak se strašně divíte, že se obhajuje. A že nevím jaká/ý jste?? Po soukromé zprávě, kterou jste mi napsala, leč jsem vám nic neudělala, mi příjdete velmi ubohá!
Agnesita (18.11.2010 23:29:05) napsal: A přesně kvůli takovým, jako jste vy, se Marcine stále dokola omlouvá, copak jste to ještě nepochopila??? Vy mne znáte jaká sem já?Myslím,že po přečtení si spousta lidí klepe na čelo,jasně že příznivci Marcine ne.Měla by už s tím dát pokoj,žádnej člověk nemyslí jako ten druhej-takže sto lidí sto názorů a s tím se Marcine musí smířit,že každý za ní nestojí a věci vidí jinak.Nemůžete lidem vnuknout myšlenky,když si myslí opak-to uměl bohužel jen Hitler.
ਙ M & G.J. ਙ (18.11.2010 23:20:21) napsal: nedá mi to a myslím,že co napíši není osobní spor za co bych měla být penalizována,pokud ano,je mi to jedno-body nepotřebuji,nejsem dítě,který by nad tím plakalo. Tak za 1.)myslím,že by jste měla přestat se pořád nějakým způsobem omlouvat samu sebe,těmi vašemi sáhodlouhými zprávami. 2.)Uvědomte si,že nejste jediná komu zemřel pes,vy v tom vidíte středobod světa a pořád na to poukazujete.Mě taky zemřel pes a nejen pes a spousty dalším.Vypisují to tady v diskuzi,že se tím nemohou vyrovnat a tak dále-to je výlev pro psychologa. 3.) opravdu je to trapné jak sem pořád cosi píšete,kdyby takto každý tady rozebral svůj život,tak by to asi nebyl hafíkovský portál. 4.)dále si uvědomte,že lidi mají také starosti,svou práci nebo nemají což je ještě horší a že s takovýma běžnýma věcma nejste sama na světě. A přesně kvůli takovým, jako jste vy, se Marcine stále dokola omlouvá, copak jste to ještě nepochopila???
Marcine (18.11.2010 22:39:55) napsal: 1/ Omlouvám se nedá mi to a myslím,že co napíši není osobní spor za co bych měla být penalizována,pokud ano,je mi to jedno-body nepotřebuji,nejsem dítě,který by nad tím plakalo. Tak za 1.)myslím,že by jste měla přestat se pořád nějakým způsobem omlouvat samu sebe,těmi vašemi sáhodlouhými zprávami. 2.)Uvědomte si,že nejste jediná komu zemřel pes,vy v tom vidíte středobod světa a pořád na to poukazujete.Mě taky zemřel pes a nejen pes a spousty dalším.Vypisují to tady v diskuzi,že se tím nemohou vyrovnat a tak dále-to je výlev pro psychologa. 3.) opravdu je to trapné jak sem pořád cosi píšete,kdyby takto každý tady rozebral svůj život,tak by to asi nebyl hafíkovský portál. 4.)dále si uvědomte,že lidi mají také starosti,svou práci nebo nemají což je ještě horší a že s takovýma běžnýma věcma nejste sama na světě.
1/ Omlouvám se přátelům, za to, že byli v posledních diskuzích nepřímo vtaženi do sporů, obviněni z „loajálnosti“ k našemu profilu a že se nás zastali i za cenu, že jim mohou jiní pobyt na Hafíkách a Micinách znepříjemnit. Za to jim děkuji. 2/ Omlouvám se ostatním (za jiné), že jsem v nich vyvolala představu o mně - o bezcitné chamtivé vypočítavé živnostnici, která se chce na svých „přátelích“ finančně přiživit. Myslím, že přátelé našeho profilu to tak nevidí. 3/ Omlouvám se administrátorce Jerry, že ji od srpna zahrnuji zprávami a dotazy ohledně napadání a podvodů v TOP 100. Pochopila jsem konečně, že náplní práce adminů není za prohřešky „trestat“, ale „urovnat“ je, a že od nich nemohu očekávat příliš velká „řešení“, tak jak bych si představovala. Hodnocení všemožných situací se tak ponechává na inteligenci samotných uživatelů. 4/ Nepřátelům se nemám za co omlouvat. Na tento server jsem přišla kvůli prodeji knížky o mém zesnulém jorkšírkovi Danovi. Kdo mě zná od začátku anebo četl moje publik.články, deníček a komentáře na našem profilu, ten to ví. Byl to zrovna rok od jeho odchodu do psího nebe a já byla pořád na dně. Hned první měsíc jsem se seznamovala s novým prostředím, kostičkovala a myšičkovala a nabídla kupícím se „virtuálním přátelům“ Danovu knížku (admini to povolili), zájem byl o ni slušný a z některých virtuálních přátel se stali skuteční (samozřejmě jsem některé „přátele“ smazala, tak jako jiní, když jsme si vzájemně neměli co sdělit, protože jen o myšokostičkách to není). Psali jsme si o Danovi a taky o jejich zesnulých pejscích, pořád jsem u toho brečela, ale hodně mně to pomohlo a nakonec postavilo na nohy (byla jsem schopná pořídit si dalšího psa). Nevedla jsem Danův deníček jako páníčci žijících pejsků, jeho příběhy nabídla knížka o něm. Později v deníčku přibyly Luizovy lotroviny (pořád je to profil DAN, který zpravuje své kamarády o dalším členovi rodiny). Nechtěla jsem na knížce vydělat, chtěla jsem ji rozšířit hlavně mezi pejskaře, o to víc mě překvapilo, že mají zájem i Micinky. A že stojí pár korun, to je moje věc, zadejte si ji do vyhledavače a zjistíte, že se dá koupit i za pětinásobnou cenu (další v Diskuzi – Povídání o všem možném – Knížky o psech). Je hodně SKUTEČNÝCH přátel profilu DAN, které mám moc ráda, protože mi pomohli dostat se z toho nejhoršího. A doufám, že jsem v lecčems pomohla i já jim. Během pobytu na Hafíkách jsem vymyslela pro kamarády obrázky s pejsky a později s kočičkami, které jsem na profilu nabídla. Nikomu jsem je nevnucovala. A protože to byl můj NÁPAD a já jsem OSVČ (osoba samostatně výdělečně činná), využila jsem ho i pro Dárkovku. Hodně kamarádů mě za ten nápad chválí a obrázky udělaly radost nejen mně (při jejich výrobě – zpracování fotky a výroba samotného obrázku), ale hlavně jim samotným a taky jejich obdarovaným rodičům, dětem, kamarádům. Copak to tematicky do Hafíků a Micin nezapadá? A že se chlubím s E-shopem? Dávali jste ho někdy dohromady? Vymýšleli jste graficky stránky, logo a vše další s tím spojené? Fotili jste hromady fotek, které jste pak upravovali a vkládali s popisky do systému, aby všechno přesně bezchybně sedlo? Vy byste se kamarádům se svojí prací nepochlubili? V E-shopu jsou moje obrázky vymyšlené pro Hafíky a Miciny! Jak jinak byste je všechny kamarádům ukázali? A co další výrobky, které jste vymysleli a na které jste pyšní? To budete každého druhého kamaráda žádat o email, abyste mu poslali fotky? Není jednodušší odkázat kamarády na E-shop? A není vhodné nejdřív kontaktovat s jakýmkoli problémem mě, než moje počínání z fleku a dost tvrdě ohodnotíte? Moje soukromá zpráva, kterou jsem poslala do soukromé pošty přátelům, nemá na veřejných stránkách co dělat, obsahovala sdělení určené pouze kamarádům. Tato zpráva byla zaslána jistou uživatelkou (a doufám, že s čistým svědomím, že dělá dobře) MAJCE50 a ta ji zveřejnila. To ona mi udělala reklamu (já ne), když zkopírovala můj soukromý dopis do Diskuze (Neuvěřitelné podvody v TOP 100 a K čemu slouží soukromé zprávy). Nevadí mi, že si moji zprávu přečtou i další uživatelé, vše, co tu prezentuji veřejně nebo soukromě, za tím si stojím. Ale jde o REKLAMU na veřejných stránkách (dokonce uveřejněnou někým dalším) a s jejím zveřejněním nemám nic společného. Za zveřejnění soukromých zpráv by měly být tvrdé postihy. Nebo snad nesouhlasíte? Tady bych se znovu zeptala: K čemu tedy slouží soukromé zprávy, když ne k soukromým zprávám? Zatím jsem se od vás v diskuzi dozvěděla jen to, k čemu soukromé zprávy neslouží – např. k žebrání o hlasy v nejrůznějších soutěžích. Co byste asi dělali, kdyby nějaký „dobrák“ zveřejnil vaši soukromou zprávu? Nevadilo by vám to? Uvědomuji si, že mně admini můžou kdykoliv „za mé četné reakce“ zrušit účet a mrzelo by mě to, ale myslím, že když se tak admini nakonec rozhodnou - měla by se se mnou svést za své „četné prohřešky“ i MAJKA50 (napadání profilů při srpnovém kostičkování, falešné profily, zveřejnění soukromé zprávy – něco jsem Jerry přeposlala já, něco někdo jiný, tedy moc šancí na podvody už nebude). Jsem ochotná se profilu DAN vzdát (vždyť existují i jiné psí servery), hlavně když půjde ona. Aby už nikdy nikomu, jak na Hafíkách, tak i na Micinách, neškodila. Zatím by mi stačilo, kdyby se za všechno VEŘEJNĚ omluvila, a při dalším prohřešku… frrrrr. Počítám i s tím, že nakonec „budu odejita“ já, protože pro klid na serveru bude lepší „mrtvý brouk“ MAJKY50, než „věčné haló“ MARCINE. Bohužel. A vy se z toho snad konečně poučíte. A teď to, co někteří z vás (já ne) považujete z mé soukromé zprávy za nejdůležitější: Moje dcera je středoškolačka, 18 let, zabývá se okrajově prodejem kosmetiky a chtěla mým kamarádům nabídnout výrobky za nejnižší možné ceny v tomto roce. Můj syn má 21 let, zabývá se kromě vyšší odborné školy finančnictvím, změnil naší rodině veškeré smlouvy za výhodnější a ten za svoje rady a služby neinkasuje od lidí ani korunu (odměňovací systém je postavený jinak). Nejsme rodina, která chce vydělat na Hafíkách a Micinách. Naopak, nabídka byla pro přátele (!) výhodná. Ale tohle snad naši přátelé chápou a určitě neočekávají, že z jakési „loajálnosti“ (jak kdosi napsal) si musí u mých dětí objednat nějaký „produkt“, aby mě „neurazili“. Každý z nich má možnost jakoukoli „nevhodnou“ (pokud to tak vyhodnotí) soukromou zprávu od kohokoli vymazat anebo ji rovnou přeposlat adminům se stížností. Navíc všichni, co ode mě knížku mají, znají moje děti právě z ní a pak taky z deníčku. Tudíž nejsou pro ně cizí. Nabídka mých dětí patřila přátelům profilu DAN, a nikomu jinému. Tento dopis jsem vložila do Diskuze, poněvadž reaguje na všechny předchozí příspěvky. O veřejnou diskuzi nestojím, nový bod pravidel zakazuje řešení sporů a takovýchto diskuzí, nerada bych, abyste nakonec byli penalizováni. Napište mně soukromě cokoli, já nepatřím k těm, co hned soukromé zprávy vynesou a zveřejní, naopak, ráda vám odpovím. Mrzí mě, že penalizovali Henrietu, ale asi bylo proč. Vzkazuji Áje, že jejího Toníčka moc dobře znám (a celou dobu s ní cítím, i když nás z přátel vymazala, ale nezlobím se, nepsaly jsme si) a nevím, proč si moji otázku pro Henrietu, jestli jí už taky někdy zemřel pejsek, vzala osobně. Mně totiž pejsek už zemřel (a nejen pejsek) a je hnus, když pak o sobě (o vypočítavosti, o vydělaných prachách apod.) i o Danovi čtu „chytré“ diskuze. (Mrzí mě reakce Psa Michala a Adavilky, ale podle mě nebyli se vším pořádně seznámeni.) Zbytečně jste udělali z komára velblouda a navíc stylem, že byste labilního člověka poslali rovnou do blázince (tím já naštěstí nejsem). Suďte, až mě lépe poznáte, tohle už tady jednou proběhlo, kdy se jedna uživatelka po takovémto „rozpitvání svého charakteru“ jinými „chytrými“ zhroutila. Já vám tu radost neudělám. Všechny kamarády zdraví M.Z. a její milovaní chlupáči P.S. Jerry, omlouvám se, ale musela jsem napsat i svůj názor a nenechat své přátelé v té "názorové kaši", nejsem bestie bez duše, lačnící po penězích, to mě uráží, asi by se příště ti největší kritici měli nejdřív podívat do našeho deníčku, přečíst si naše komentáře a moje články a u přátel profilu DAN se na mně informovat, než mě začnou soudit. Za pár dní to budou dva roky, co mě DAN opustil a fakt nemám chuť čelit takovým nesmyslným obviněním. A s mojí povahou už vůbec ne! Jerry, hodně zdraví Vašim fenečkám, srdečně zdraví M.Z.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?