Diskuze Omluva

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Tak chci vidět, Kačus, kolik lidí ti tohle uvěří. Bohužel, já mezi ně asi patřit nebudu… :-|
já tomu také nevěřím ,protože jsem si o Kačus udělala s mým pesanem vlastní úsudek a názor a bohužel negativní8-| 8-| 8-| 8-| 8-|
MaB (03.07.2009 22:52:36) napsal: Kačus (03.07.2009 22:46:01) napsal: Jessica (28.06.2009 15:41:52) napsal: Tak chci vidět, Kačus, kolik lidí ti tohle uvěří. Bohužel, já mezi ně asi patřit nebudu… :-| tak třeba neumíš číst že je tam napsaný ať svoje názory nezveřejňuješ,nebo to děláš schválně >:-( >:-( !! !! To máš takový strach z toho, co si tady o Tobě myslí?? ?? ?? néé,tak to je mi docela ukradený!:-D
MaB (03.07.2009 22:52:36) napsal: Kačus (03.07.2009 22:46:01) napsal: Jessica (28.06.2009 15:41:52) napsal: Tak chci vidět, Kačus, kolik lidí ti tohle uvěří. Bohužel, já mezi ně asi patřit nebudu… :-| tak třeba neumíš číst že je tam napsaný ať svoje názory nezveřejňuješ,nebo to děláš schválně >:-( >:-( !! !! To máš takový strach z toho, co si tady o Tobě myslí?? ?? ?? kdyby ses koukla alespoň na důležitější témata!8-} ;-)
Kačus (03.07.2009 22:46:01) napsal: Jessica (28.06.2009 15:41:52) napsal: Tak chci vidět, Kačus, kolik lidí ti tohle uvěří. Bohužel, já mezi ně asi patřit nebudu… :-| tak třeba neumíš číst že je tam napsaný ať svoje názory nezveřejňuješ,nebo to děláš schválně >:-( >:-( !! !! To máš takový strach z toho, co si tady o Tobě myslí?? ?? ??
Jessica (28.06.2009 15:41:52) napsal: Tak chci vidět, Kačus, kolik lidí ti tohle uvěří. Bohužel, já mezi ně asi patřit nebudu… :-| tak třeba neumíš číst že je tam napsaný ať svoje názory nezveřejňuješ,nebo to děláš schválně >:-( >:-( !! !!
Pamatuju si, že jsi už jednou udělala něco, za co jsi se omlouvala, bohužel si už nepamatuju, co to bylo. Ale taky jsi to svedla na někoho jiného, tuším, že nějaký kamarád se ti údajně dostal na profil. Nemyslíš, že je to docela často? Buďto si vymysli jinou výmluvu a nebo nedávej nikomu své heslo, to je ta největší bl.bost co můžeš udělat! Ale taky tomu nevěřím…
Hafoj,všem…jenom bych se vám chtěla omluvit za tu diskuzi:Koatič­kování,docela­......víte co.To jsem totiž nepsala já!Já a moje kámoška (teď už ne) máme profily na hafíkách,já Sárinku a Brittouše,ona koně a Mikyho a profil máme obě dvě.Ale ona je strašně naivní a když dá někdo mojemu nebo jejímu profilu 5 a míň tak.....dyť víte.....když jsem to zjistila tak jsem hned změnila heslo!Tak se moc,moc,moc omlouvám!Proto jsem to psala Báro,ty víš co,TAK SE OMLOUVÁM A PROSÍM POKUD MÁTE PŘIPOMÍNKY NEPIŠTE DISKUZI A NAPIŠTE MI TO JAKO ZPRÁVU!Díky,Katka a Sárinka!;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?