Diskuze Onemocnění mého pejska šedým zákalem obou očí.

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Při poslední prohlídce u veterináře bylo zjištěno,že Syndynka,Yorkšírský teriér,kterou vlastním a která je pro mě po smrti mé ženy,která před dvěma roky zemřela jediným rodiným příslušníkem domácnosti,že již na levé očičko vidí mlhavě a pravé oko je zatím rovněž mírně poškozeno šedým zákalem.Veterinářka mi řekla,že v brzké době jí čeká úplné oslepnutí,ale že by se vše dalo zachránit operací,kterou provádějí jen v Pardubicích a že operace jednoho oka stojí až 12 OOO,-kč.Je mě jí velice líto,ale nemohu jí nijak pomoci,neboť jsem těžce tělesně postižený důchodce s páteří a mám před operací pravého kyčelního kloubu,později i levého,pohybuji se o dvou francouzkých holích.Můj důchod i když jsem nekuřák a abstinent mi stěží stačí na to,abych zaplatil byt,inkaso a ostatní poplatky,mnohdy si nemohu dovolit ani vyzvednout předepsané léky,neboť bychom se svým pejskem neměli ani na jídlo.Potřeboval bych poradit na koho se obrátit,jestli existuje nějaká nadace,která by nám pomohla.Peníze,které by mě nadace poskytla bych i splácel,jen když se mě podaří mému pejskovi pomoci.Bydlím v Šumperku v pečovatelském domě"ALŽBĚTA"a přesto,že mám již po třetí zažádáno od března tohoto roku o sociální podporu vzhledem ke svému vážnému zdravotnímu stavu,byla mě již po dvakráte má žádost zamítnuta.Nemám tak ani finance na to,abych mohl využívat pečovatelských služeb,které se mi tu nabízejí,když již bydlím v pečovatelském domě,nemám je čím zaplatit.Tak i kolikrát přez velké bolesti jsem nucen si udělat vše sám.Občas mě přijdou pomoci syn,snacha,nebo vnuci,ovšem finančně mě pomoci nemohou,neboť jsou oba nezaměstnaní,již dosti dlouho a vnuk a vnučka ještě zatím studují.Pokud by se našlo nějaké řešení k pomoci mému pejskovi,napište mě na adresu : FREHAR František Temenická 2924/35 787 O1 ŠUMPERK.Všem,kteří mě poradí předem moc děkuji.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?