Diskuze Opakovaná diskuze FALEŠNÉ PROFILY (prosím,čtěte pozorně)

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

TYTO PROFILY TU MAJÍ NĚKTEŘÍ LIDÉ ABY SE ZDE POROZHLÉDLI A NAOKO ZKAMARÁDILY,VYTÁHLI Z NĚKOLIKA Z NÁS INFORMACE O NÁS SAMÝCH A MNOHDY I DOST OSOBNÍ A PAK.......DŮS­LEDEK JE „HANKA 62“.A TO NENÍ PRVNÍ A URČITĚ ANI POSLEDNÍ PŘÍPAD TADY!! !! !! PROTI TOMU JE MOC TĚŽKÉ SE BRÁNIT!! !! RADA „NEVĚŘ NIKOMU,JENOM SÁM SOBĚ“!! !! !! DOSTI SMUTNÉ,ŽE?? :-( :-(
no souhlasím se Svatikem ale NACO JIM JE TU VIRTUÁLNÍ PROFIL,KDYŽ JE NĚCO JINÉHO MÍT HO VE SKUTEČNOSTI A MÍT JEHO FOTKY NA NETU!To nechápu!:-(
MaB: Ale teď už nejsou zvířata z nebe označená jako virtuální, ne? Zkus si do psího nebe najet, už to tam není, což je dobře…ale taky si pamatuju, že to tak bylo.
no vidíte!Kate to aspoň řeší!Já tak proti tomu nic nemam,ale když je to stažený,neoznačený jako Virtuální,tak mi to docela dost vadí!>-| ;-)
MaB (11.06.2009 10:14:45) napsal: Kačus (11.06.2009 08:56:54) napsal: Ano- je tu opět ta diskuze-FALEŠNÉ PROFILY-ale tentokrát nechci abyste psali kdo má virtální profi,ale chtěla bych slyšet váš názor,PROČ si sem lidi dávají falešné profily a myslim tím i když napíšou že jsou virtuální!Vždyť si stáhnou fotku,napíšou nějákou vymišlenou kravinku!No a?Co z toho mají?Tohle je stránka pro opravdové pejskaře!Podle mě by se měli admini víc snažit,aby jich tu bylo čím díl tim míň!Admini…po­mocte nám!:( Toto jsou otázky, na které bys mohla odpovědět sama sobě. Kolik falešných profilů i fotek stažených z netu jsi tu měla jen Ty sama? ale když jsem je MĚLA tak to tam bylo napsaný!A nikomu to neva.ale teď mam jenom skutečný!:-|
MaB (19.06.2009 08:37:00) napsal: https://www.hellosandy.cz/…atele/13116/ tento uživatel má 8 profilů nedostatečně, nebo vůbec špatně vyplněných, bez fotek ap. Je mě záhadou, proč tolik profilů a na nic. Ještě větší záhada pro mě je, jak někteří tyto profily můžou hodnotit a ještě k tomu psát jak se jim líbí. >:-( >:-( >:-( Tak už tam jsou jen 3 profily a to virtuální.
https://www.hellosandy.cz/…atele/26717/  – 5 profilů: Wendiisek 2×, Bára 2× a Barča. Všechny profily bez fotek, neúplné. A zase stejní experti hodnotí líbívost profilů.>:-(
Ten níže zmíněný uživatel by měl svým profilům přestat psat deníčky, protože těch hrubek tam je teda požehnaně!!!:-~ Aspoň, co jsem se dívala na ten virt. profil Sendy.
MaB (25.06.2009 17:41:38) napsal: https://www.hellosandy.cz/…etail/36895/?… – prázdný profil. A stejně jsou uživatelé, kteří ho hodnotí 5ti kostičkama.>:-( >:-( >:-( No,asi tomu budˇ ,,začínám" rozumět nebo přestávám…:-D U předcházejícího profilu,myslím z 19.6.,kouzelný deníček:,,…ajoj…"8-} Aja.
https://www.hellosandy.cz/…etail/36895/?… – prázdný profil. A stejně jsou uživatelé, kteří ho hodnotí 5ti kostičkama.>:-( >:-( >:-(
Mojzinko, již funguje tlačítko „Nevhodný obsah“, tak ho používej. Díky. Mojzinka (28.06.2009 18:47:30) napsal: https://www.hellosandy.cz/…atele/17133/
https://www.hellosandy.cz/…atele/17133/
https://www.hellosandy.cz/…vatele/4514/ – dva profily mu byly smazány pro nějaké nesrovnalosti. Jsou zde znovu s toto odpovědí: ahoj všicjny jak jste si asi všimli byla jsem smazaná ale mě se jen tak nezbavěj
https://www.hellosandy.cz/…atele/26717/ – zase jeden povedený uživatel.
https://www.hellosandy.cz/…atele/27448/ – tento uživatel zde má 16 nic neříkajících profilů. Údaje nedostatečné, jen druh, země a pohlaví. U některých přidáno plemeno nebo město. Mě to připadá, že většina profilú je falešná.
Anežka (05.07.2009 06:23:18) napsal: https://www.hellosandy.cz/…atele/27448/ – tento uživatel zde má 16 nic neříkajících profilů. Údaje nedostatečné, jen druh, země a pohlaví. U některých přidáno plemeno nebo město. Mě to připadá, že většina profilú je falešná. Tak nakonec dojdeme k tomu, že na profilu bude napsáno „PES“ nebo nějaké jiné zvíře a dál nic. Po ostatním Ti nic není!!! Nevím jak Ty, ale pro mě třeba takové profily nic neznamenají. Ráda se o tom kterém psovi dovím a přečtu co nejvíc.
řešíte tu pořád to samé – boj s větrnými mlýny. Za každý falešný profil, co najdete vznikne několik nových a ten falešný, jak píše MaB je prakticky ihned po smazání zase obnoven. Je to systémová chyba již na začátku, tedy u přihlášení a pokud bude nic s tím neuděláte. Pak tu klidně může mít někdo zoologickou zahradu s desítkami profilů.
https://www.hellosandy.cz/…etail/37539/ – velice zajímavé profily.>:-(
https://www.hellosandy.cz/…etail/37584/ ty fotky jsem už někde viděla.....!! >:-(
Uživatel29088 (11.07.2009 12:15:08) napsal: Proč se na tyto stránky už konečně nevykašleš a přejdeš na jiné, lepší, profesionálnější? Je jich spousta. Pořád si tady stěžuje a k ničemu to stejně není. KDOPAK TO TADY PŘETAHUJE KE KONKURENCI?? ?? ?? ?? ?? ASPOŇ SE PODEPIŠ!! MIRKA / JAROMÍRA :-)
Uživatel29088 (11.07.2009 12:15:08) napsal: Proč se na tyto stránky už konečně nevykašleš a přejdeš na jiné, lepší, profesionálnější? Je jich spousta. Pořád si tady stěžuje a k ničemu to stejně není. KDYŽ NĚKOHO NĚKAM LÁKÁŠ,MUSÍŠ MU DÁT NABÍDKU KAM!! !! !! !! !! SKRYTÝ UŽIVATELI!! !! !! !! !!
Mojzinka (13.07.2009 21:59:23) napsal: https://www.hellosandy.cz/…vatele/1113/ UŽIVATEL BYDLÍ V MĚSTĚ POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY A NA DRUHÉ FOTCE V GALERII JE BESINKA!! !! !! !! ZVLÁŠTNÍ. A která Besinka?…;-) Už mám z toho hlavu jako koš…8-} Aja.
https://www.hellosandy.cz/…vatele/1113/ UŽIVATEL BYDLÍ V MĚSTĚ POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY A NA DRUHÉ FOTCE V GALERII JE BESINKA!! !! !! !! ZVLÁŠTNÍ.
Aja (13.07.2009 22:12:30) napsal: Mojzinka (13.07.2009 21:59:23) napsal: https://www.hellosandy.cz/…vatele/1113/ UŽIVATEL BYDLÍ V MĚSTĚ POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY A NA DRUHÉ FOTCE V GALERII JE BESINKA!! !! !! !! ZVLÁŠTNÍ. A která Besinka?…;-) Už mám z toho hlavu jako koš…8-} Aja. NO JE TAM PROSTĚ BESINKA A TEN CHYTRÁK,KTERÝ TAM DAL FOTKU SI TOHO NEVŠIML ŽE?,NENÍ TO TOM,NEBO TO JE TOM????? A MÁ NÁPIS BESINKA JSEM S TOHO PAKO;-) ;-) ;-) ;-)
Aj to je spôsob, ako sa snažiť vykľučkovať. Všetci to pochopili a Vy ste nepochopili ???? Nemáte záujem riešiť problémy. Od včera rána sme písali na KATE. (Vari je kontakt nefunkčný?)Do dnešného dňa nikto ani necekol. Viac ako zaujímavé. Resp. smutné.!!
Na co navazuje tvůj příspěvek? Nějak se v tom ztrácím. Jestliže chcete reakci administrátora, pište na info@hafici.cz!! Jarmila (14.07.2009 11:34:33) napsal: ADMINISTRÁTOR, ALEBO AKÝKOĽVEK PROVIDER, MÁ MOŽNOSŤ,MÁ MORÁLNE PRÁVO, MÁ POVINNOSŤ SPRAVIŤ OPATRENIE ! KEĎ NESPRAVIA OPATRENIA DO 24 HODÍN, MôŽU BYŤ POVAŽOVANÍ ZA SPOLUVINNÍKA. SÚD SI VEĽMI ĽAHKO ZISTÍ, KEDY BOL ADMINISTRÁTOR UPOZORNENÝ NA PORUŠENIE ĽUDSKÝCH PRÁV A BUDÚ MAŤ SAKRAMETSKY ŤAŽKÝ PROBLÉM,ODôVODNIŤ, PREČO NESPRAVILI OPATRENIE! ADMINISTRÁTOR MÁ PRÁVO A MOŽNOSŤ ZABLOKOVAŤ IP ADSRESU NEŽIADÚCEHO KLIENTA !V TAKOM PRÍPADE HO SYSTÉM www.hellosandy.cz VYGENERUJE A NEPRIPUSTÍ HO DO SYSTÉMU!!! NEMôŽE ZALOŽIŤ ŽIADNE FALOŠNÉ PROFILY !" Koniec citátu. !! !! !!
Na co je tohle reakce? Nějak se ztrácím. Prosím, jako již po několikáté, jestliže chcete reakci adminů, piště na info@hafici.cz! Jarmila (14.07.2009 11:34:33) napsal: ADMINISTRÁTOR, ALEBO AKÝKOĽVEK PROVIDER, MÁ MOŽNOSŤ,MÁ MORÁLNE PRÁVO, MÁ POVINNOSŤ SPRAVIŤ OPATRENIE ! KEĎ NESPRAVIA OPATRENIA DO 24 HODÍN, MôŽU BYŤ POVAŽOVANÍ ZA SPOLUVINNÍKA. SÚD SI VEĽMI ĽAHKO ZISTÍ, KEDY BOL ADMINISTRÁTOR UPOZORNENÝ NA PORUŠENIE ĽUDSKÝCH PRÁV A BUDÚ MAŤ SAKRAMETSKY ŤAŽKÝ PROBLÉM,ODôVODNIŤ, PREČO NESPRAVILI OPATRENIE! ADMINISTRÁTOR MÁ PRÁVO A MOŽNOSŤ ZABLOKOVAŤ IP ADSRESU NEŽIADÚCEHO KLIENTA !V TAKOM PRÍPADE HO SYSTÉM www.hellosandy.cz VYGENERUJE A NEPRIPUSTÍ HO DO SYSTÉMU!!! NEMôŽE ZALOŽIŤ ŽIADNE FALOŠNÉ PROFILY !" Koniec citátu. !! !! !!
Ahoj, nevím kam si psala… ale info@hafici.cz je funkční. Jen nemůžeš čekat, že ti odepíšeme do 5-ti minut. Popravdě, někdy, aby se dalo odepsat (neboli vyřešit problém, aby byla odpověď možná) trvá pár dní a až pak odpovídáme.>:-( Jarmila (14.07.2009 13:11:16) napsal: Aj to je spôsob, ako sa snažiť vykľučkovať. Všetci to pochopili a Vy ste nepochopili ???? Nemáte záujem riešiť problémy. Od včera rána sme písali na KATE. (Vari je kontakt nefunkčný?)Do dnešného dňa nikto ani necekol. Viac ako zaujímavé. Resp. smutné.!!
Pravdepodobne máme privilégia. Ani jeden príspevok nemá modré tlačítko"zmazat", jedine my. Ďakujeme! Je to úcta. Pozerám: jeden link, druhý link, tretí link,… na falošný profil. Robia admini nejaké opatrenie? Bližšie tu: https://www.hellosandy.cz/…cz/admini-1/ Prečo neblokujú IP adresu tým, čo zneužívajú našu stránku? Prečo tu nemôže byť registrácia istená (chýba údaj), ako je to na iných profiloch? Prečo by každý skutočný majiteľ psíka nemohol mať svoj kód, svoj PUK. Nemenný. ? (My sme ochotní dodať aj kópie legálnych dokladov, očkovací preukaz a pod.) Aj tak sa dajú odfiltrovať podvodníci. Zatiaľ to nejde. Čím viac klikania – aj na falošné profily, tým viac impulzov, tým viac koruniek majiteľom a prevádzkovateľom stránky… A z nás si robia šupky. :_/
Co to je? https://www.hellosandy.cz/…atele/29532/
MaB (27.07.2009 05:36:57) napsal: Jestli chcete vidět nádherného labradora, koukněte zde – http://www.ha­fici.cz/…etail/31548/ Tento profil se mi líbí, fotky jsou moc pěkné, labrador krásný a soužití se srnečkou, pro mě osobně, velmi zajímavé. Nepovažuji tento profil za falešný a to v žádném případě, jen by měl mít uživatel možnost napsat do kolonky Druh zvířete skutečnost. Srna v nabídce bohužel není.
Mojzinka (13.07.2009 21:59:23) napsal: https://www.hellosandy.cz/…vatele/1113/ UŽIVATEL BYDLÍ V MĚSTĚ POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY A NA DRUHÉ FOTCE V GALERII JE BESINKA!! !! !! !! ZVLÁŠTNÍ. A zvláštní je i to, že Alexovi je již třicetdevět let. Blahopřejeme! (?? 8-} ?? )
Jestli chcete vidět nádherného labradora, koukněte zde – https://www.hellosandy.cz/…etail/31548/
MaB (27.07.2009 15:43:05) napsal: https://www.hellosandy.cz/…atele/29979/ – zajímavé profily Jo, na to jsem už taky koukala, poslala jsem adminům, že to je Nevhodný obsah, tak jsem zvědavá, co s tím budou dělat.
https://www.hellosandy.cz/…atele/29979/ – zajímavé profily
https://www.hellosandy.cz/…etail/40014/ – zajímavý profil a bodovaný. :-DD
Mojzinka (12.06.2009 19:30:03) napsal: TYTO PROFILY TU MAJÍ NĚKTEŘÍ LIDÉ ABY SE ZDE POROZHLÉDLI A NAOKOZKAMARÁDILY,VYTÁHLI Z NĚKOLIKA Z NÁS INFORMACE O NÁS SAMÝCH A MNOHDYI DOST OSOBNÍ A PAK.......DŮS­LEDEK JE „HANKA 62“.A TO NENÍ PRVNÍA URČITĚ ANI POSLEDNÍ PŘÍPAD TADY!! !! !! PROTI TOMU JE MOC TĚŽKÉ SEBRÁNIT!! !! RADA „NEVĚŘ NIKOMU,JENOM SÁM SOBĚ“!! !! !! DOSTISMUTNÉ,ŽE?? :-( :-( Nevím sice, co se stalo uživatelce Hanka 62, ale vzhledem k tomu, co tady o tom píšete to tuším. A je hrozné, že takoví lidé jsou i tady!! !! !! Tak já raději nikomu osobní informace nesvěřuju, nemám tady uvedené ani svoje jméno.
Kate (16.07.2009 13:09:27) napsal: Ahoj, nevím kam si psala… ale info@hafici.cz je funkční. Jen nemůžeš čekat, že ti odepíšeme do 5-ti minut. Popravdě, někdy, aby se dalo odepsat (neboli vyřešit problém, aby byla odpověď možná) trvá pár dní a až pak odpovídáme.>:-( A zase tu máme učebnicový príklad, kde končia dôkazy, začína hlúpa reakcia. Stačí si len poriadne prečítať príspevok. Pri písaní som mal na výber: Buď do Strassburgu, alebo na Kate. Preto: Citujem: Od včera rána sme písali na KATE. Koniec citátu. Nežiadam reagovať do 5 minút, v tomto prípade nedošla odpoveď ani za 48 hodín. A vrvej kauze s Gaštankom (keď ste ho na viac ako na tri dni zablokovali a potom ste dali „odškodné“) – to trvalo aspoň mesiac… Zlatíčko moje. Pre mňa je čas veľmi vzácny. Nemienim už reagovať na „trháky“, ktoré sú v rozpore s logikou a jednoznačne z nich vychádzajú iba ataky a doslova hlúpe reakcie. My neurážame, my sa nikomu prosíkať o milosť nebudeme a ani žobrať o milosť nebudeme. Žite si vo Vašom svete zákerností a podrazov. Prajem Vám veľa úspechov !!!
ADMINISTRÁTOR, ALEBO AKÝKOĽVEK PROVIDER, MÁ MOŽNOSŤ,MÁ MORÁLNE PRÁVO, MÁ POVINNOSŤ SPRAVIŤ OPATRENIE ! KEĎ NESPRAVIA OPATRENIA DO 24 HODÍN, MôŽU BYŤ POVAŽOVANÍ ZA SPOLUVINNÍKA. SÚD SI VEĽMI ĽAHKO ZISTÍ, KEDY BOL ADMINISTRÁTOR UPOZORNENÝ NA PORUŠENIE ĽUDSKÝCH PRÁV A BUDÚ MAŤ SAKRAMETSKY ŤAŽKÝ PROBLÉM,ODôVODNIŤ, PREČO NESPRAVILI OPATRENIE! ADMINISTRÁTOR MÁ PRÁVO A MOŽNOSŤ ZABLOKOVAŤ IP ADSRESU NEŽIADÚCEHO KLIENTA !V TAKOM PRÍPADE HO SYSTÉM www.hellosandy.cz VYGENERUJE A NEPRIPUSTÍ HO DO SYSTÉMU!!! NEMôŽE ZALOŽIŤ ŽIADNE FALOŠNÉ PROFILY !" Koniec citátu. !! !! !!
Proč se na tyto stránky už konečně nevykašleš a přejdeš na jiné, lepší, profesionálnější? Je jich spousta. Pořád si tady stěžuje a k ničemu to stejně není.
Anežka (05.07.2009 06:23:18) napsal: https://www.hellosandy.cz/…atele/27448/ – tento uživatel zde má 16 nic neříkajících profilů. Údaje nedostatečné, jen druh, země a pohlaví. U některých přidáno plemeno nebo město. Mě to připadá, že většina profilú je falešná. Tak jsem se koukla na skoro všechny profily výše uvedeného uživatele a musím nesouhlasit. Na ty, na které jsem koukala, mají vícero fotek, vypadají na nich stejně, jako na těch předchozích, tzn. mně přijdou skuteční až až :-) Až na tu žirafu, která je focená nejspíš někde v zoo, tak jsou profily ok. Nedostatečně vyplněné informace..a co když někdo nic víc prostě vyplnit nechce? Co když jemu přijdou dostatečné?
supík (28.06.2009 20:31:49) napsal: Kačus (13.06.2009 18:57:25) napsal: no vidíte!Kate to aspoň řeší!Já tak proti tomu nic nemam,ale když je to stažený,neoznačený jako Virtuální,tak mi to docela dost vadí!>-| ;-) Nazdar Kačus,koukni na http://rajkocek.blog.cz/…amargsky-kun, nepřipomíná ti ta fotka něco z profilu Nelly a Kyra?Měla bys hájit svá autorská práva!;-) :-D :-D :-D TO NENÍ NIC NOVÉHO,ŽE?? ?? KAČUS TADY MĚLA JEŠTĚ NEDÁVNO PÁR PROFILKŮ HAFANŮ A HÁDEJTE,KDE VZALA FOTA?? ?? :-D :-D
Kačus (13.06.2009 18:57:25) napsal: no vidíte!Kate to aspoň řeší!Já tak proti tomu nic nemam,ale když je to stažený,neoznačený jako Virtuální,tak mi to docela dost vadí!>-| ;-) Nazdar Kačus,koukni na http://rajkocek.blog.cz/…amargsky-kun, nepřipomíná ti ta fotka něco z profilu Nelly a Kyra?Měla bys hájit svá autorská práva!;-) :-D
Kate (28.06.2009 18:54:20) napsal: Mojzinko, již funguje tlačítko „Nevhodný obsah“, tak ho používej. Díky­.Mojzinka (28.06.2009 18:47:30) napsal: https://www.hellosandy.cz/…atele/17133/ HMMM.JÁ VÍM!! !! ALE ONI NEMAJÍ NĚKTEŘÍ NEVHODNÝ OBSAH,JEN MI PŘIŠLO K ZAMYŠLENÍ KOLIK JE V TÉ SKUPINĚ PEJSKŮ:-D :-D :-D A JSOU PŘIHLÁŠENÍ NA „PSI,PEJSCI,ŠTĚ­ŇATA,HAFÍCI.CZ“­.CHÁPEŠ?? ?? A MYSLÍM,ŽE SE PŘIHLÁSILY DNES!! ?? PA.
Ahoj, funguje to tlačítko na nahlášení špatného profilu? Psala jsem tam, že belgický ovčák vedený jako „ary“ je jedna známá fenka, profil je pochybný, má tam i jen jednu fotku. Myslím, že nikdo nechce, aby se tady z toho stal Ufonek>-|
https://www.hellosandy.cz/…atele/13116/ tento uživatel má 8 profilů nedostatečně, nebo vůbec špatně vyplněných, bez fotek ap. Je mě záhadou, proč tolik profilů a na nic. Ještě větší záhada pro mě je, jak někteří tyto profily můžou hodnotit a ještě k tomu psát jak se jim líbí. >:-( >:-( >:-(
Aja (12.06.2009 10:19:27) napsal: Včera v noci jsem si přečetla na profilu Hanka 62,co se jí stalo…:_( Odsuzuji to jednoznačně!Ale o tom psát nechci…Mnoho věcí mně nejde do hlavy,vím,že soukr.adresa a pod.,jsou jistě zabezpečeny a nepřecenujme,že by naše psí profily stály za to hackerovi získat soukromé adresy bydliště!Ztotožnuji se s uživatelkou Jarmila,která psala o trestním oznámení na Policii CR.To je řešení!Jistě,že si neslibuji nějaký zázrak,ale vidím dnes ráno,že odcházejí další uživatelé!…Proč?…Ko­mu slouží tento chaos a pomalu ,,panika" mezi pejskaři?Možná jedinci,který se tím zde baví…Od spuštění nové verze,mně vyhovuje,můžu či nemusím kostičkovat a každý portál je komerční,nelze to bez sponzorů provozovat.Osobně si vyberu nebo jiní mě a mého psa,se kterým si píší.A mně to stačí.Všude je varování,nedávat své soukromé údaje při webové komunikaci.A pokud vím,tak zde mohu,ale nemusím zviditelnit email.adr…Je mně líto,že kamarádi odcházejí.Věřím,že ostatní je tak rychle nebudou následovat…:-) Více nechci k tomuto tématu psát!Srdečně Aja. I já to jednoznačně odsuzuju. A proto jsem se rozhodla, že tady zruším profil. Takže Oskara už tu nenajdete, nikdo už si nepřečte jeho zážitky, nepozná jaké dělá lumpárny. Je mi to na druhou stranu hrozně líto, dokonce jsem to i obrečela, ale někteří lidé jsou hrozně zlí.
Včera v noci jsem si přečetla na profilu Hanka 62,co se jí stalo…:_( Odsuzuji to jednoznačně!Ale o tom psát nechci…Mnoho věcí mně nejde do hlavy,vím,že soukr.adresa a pod.,jsou jistě zabezpečeny a nepřecenujme,že by naše psí profily stály za to hackerovi získat soukromé adresy bydliště!Ztotožnuji se s uživatelkou Jarmila,která psala o trestním oznámení na Policii CR.To je řešení!Jistě,že si neslibuji nějaký zázrak,ale vidím dnes ráno,že odcházejí další uživatelé!…Proč?…Ko­mu slouží tento chaos a pomalu ,,panika" mezi pejskaři?Možná jedinci,který se tím zde baví…Od spuštění nové verze,mně vyhovuje,můžu či nemusím kostičkovat a každý portál je komerční,nelze to bez sponzorů provozovat.Osobně si vyberu nebo jiní mě a mého psa,se kterým si píší.A mně to stačí.Všude je varování,nedávat své soukromé údaje při webové komunikaci.A pokud vím,tak zde mohu,ale nemusím zviditelnit email.adr…Je mně líto,že kamarádi odcházejí.Věřím,že ostatní je tak rychle nebudou následovat…:-) Více nechci k tomuto tématu psát!Srdečně Aja.
mimišák (11.06.2009 10:19:16) napsal: Virtuál – nevirtuál, to je mi celkem jedno. Podle mne, když si založím profil, tak se o něj taky patřičně starám: fotky, údaje, vzkazy v diskusi, deníček. A najdu si přátelé. Pak to má smysl. Ale naflákat si x profilů s jednou fotkou, nesprávně vyplněnými údaji, to na mně působí dost vypočítavě. Buď teda lovím piškoty – což se dá pochopit a je to snadno odhalitelné třeba jen podle stylu zápisů v deníčku. Anebo prostě netuším, co tím uživatel sleduje. Pokud se nepletu, virtuální profily se objevily společně s koníky.cz a bylo to vysvětleno, že ne každý může mít svého vlastního koně. A označení virtuál fungoval jako ochrana profilu před smazáním z důvodu nepůvodnosti fotek. Následně byli virtuálové vyloučeni ze soutěže TOP100. A většina těch virtuálů se stala neaktivní. A proč je admini nesmažou? Protože čím víc profilů, tím větší penízky za reklamu. Nebuďme naivní – tohle je komerční portál a živí ho reklama – nebo myslíte, že to tu všechno je jen díky čisté lásce k pejskům? Ale je to pěkně vymyšlené, funguje to. Pro mne je to opravdu slušné pejskařské prostředí, kde mám několik přátel, můžu najít rady a pobavit se. Pokud vše funguje, tak ani neremcám:-D mimišák Souhlasím s názorem, mám tu pár kamarádů, kteří to myslí opravdově. Já bohužel, vzhledem ke svému zdravotnímu stavu poslední dobou trošku „stávkuji“, ale jakmile se dám do pořádku, velice ráda si zase popovídám a napíši.Myslím, že Ti, co to nemyslí doopravdy se časem sami zlikvidují. Hezký víkend všem!:-) :-) :-)
Amy (11.06.2009 22:06:29) napsal: Kate a máte přehled o tom, kolik virtuálních profilů tady už existuje? A nebo je to jenom odhadem? Ale upřímně i ten odhad by mě zajímal. A třeba i s porovnáním se skutečnými profily, díky ;-) Ono by to nebylo tak jednoznačné. Ve virtuálních profilech jsou také zařazeni mimo falešných a porůznu vymyšlených profilů také psi skutečně žijící a psi mrtví na které je tam vzpomínka.
Bohužel jsem s hrůzou zjistila, že z Hafíků mizí i profily skutečných psů. Měla jsem zde jednoho virtuálního a 5 skutečných kamarádů. Dnes se po několika dnech přihlásím a koukám, ze šesti se jich 5 odhlásilo. Po pravdě se jim ani nedivím, ani mne Hafíci nanaplnili uspokojením. Vnímám je víc než psí forum forum pro vlastní zviditelnění. Někteří by za deníky a komentáře potřebovali spíš než získat piškoty dostat pár facek. Fascinuje mne, kolik stupidností typu krásně svítí sluníčko, posíláme pusinku dokáží lidé denně napsat. No nic, to sem nepatří a jak jsem zjistila, já také ne, takže Sbohem Hafíci.
Amy (11.06.2009 22:06:29) napsal: Kate a máte přehled o tom, kolik virtuálních profilů tady už existuje? A nebo je to jenom odhadem? Ale upřímně i ten odhad by mě zajímal. A třeba i s porovnáním se skutečnými profily, díky ;-) Ono by to nebylo tak jednoznačné. Ve virtuálních profilech jsou také zařazeni mimo skutečných falešných a porůznu vymyšlených profilů také psi skutečně žijící a psi mrtví na které je tam vzpomínka.
Kate a máte přehled o tom, kolik virtuálních profilů tady už existuje? A nebo je to jenom odhadem? Ale upřímně i ten odhad by mě zajímal. A třeba i s porovnáním se skutečnými profily, díky ;-)
Nebojte, nebude, není to myslím ničí zájem. Právě jsem smazala skoro 20 profilů jedné uživatelky včetně jejího účtu. Postupně profily procházíme i na základě Vašich připomínek a promazáváme nesmyslné účty, nesmyslné profily a redukujeme profily virtuální. Elis (11.06.2009 21:08:24) napsal: mimišák (11.06.2009 10:19:16) napsal: Virtuál – nevirtuál, to je mi celkem jedno. Podle mne, když si založím profil, tak se o něj taky patřičně starám: fotky, údaje, vzkazy v diskusi, deníček. A najdu si přátelé. Pak to má smysl. Ale naflákat si x profilů s jednou fotkou, nesprávně vyplněnými údaji, to na mně působí dost vypočítavě. Buď teda lovím piškoty – což se dá pochopit a je to snadno odhalitelné třeba jen podle stylu zápisů v deníčku. Anebo prostě netuším, co tím uživatel sleduje. Pokud se nepletu, virtuální profily se objevily společně s koníky.cz a bylo to vysvětleno, že ne každý může mít svého vlastního koně. A označení virtuál fungoval jako ochrana profilu před smazáním z důvodu nepůvodnosti fotek. Následně byli virtuálové vyloučeni ze soutěže TOP100. A většina těch virtuálů se stala neaktivní. A proč je admini nesmažou? Protože čím víc profilů, tím větší penízky za reklamu. Nebuďme naivní – tohle je komerční portál a živí ho reklama – nebo myslíte, že to tu všechno je jen díky čisté lásce k pejskům? Ale je to pěkně vymyšlené, funguje to. Pro mne je to opravdu slušné pejskařské prostředí, kde mám několik přátel, můžu najít rady a pobavit se. Pokud vše funguje, tak ani neremcám:-D mimišákZa chvíli se z Hafíků stane „Druhý Ufonek“ :_(
mimišák (11.06.2009 10:19:16) napsal: Virtuál – nevirtuál, to je mi celkem jedno. Podle mne, když si založím profil, tak se o něj taky patřičně starám: fotky, údaje, vzkazy v diskusi, deníček. A najdu si přátelé. Pak to má smysl. Ale naflákat si x profilů s jednou fotkou, nesprávně vyplněnými údaji, to na mně působí dost vypočítavě. Buď teda lovím piškoty – což se dá pochopit a je to snadno odhalitelné třeba jen podle stylu zápisů v deníčku. Anebo prostě netuším, co tím uživatel sleduje. Pokud se nepletu, virtuální profily se objevily společně s koníky.cz a bylo to vysvětleno, že ne každý může mít svého vlastního koně. A označení virtuál fungoval jako ochrana profilu před smazáním z důvodu nepůvodnosti fotek. Následně byli virtuálové vyloučeni ze soutěže TOP100. A většina těch virtuálů se stala neaktivní. A proč je admini nesmažou? Protože čím víc profilů, tím větší penízky za reklamu. Nebuďme naivní – tohle je komerční portál a živí ho reklama – nebo myslíte, že to tu všechno je jen díky čisté lásce k pejskům? Ale je to pěkně vymyšlené, funguje to. Pro mne je to opravdu slušné pejskařské prostředí, kde mám několik přátel, můžu najít rady a pobavit se. Pokud vše funguje, tak ani neremcám:-D mimišák Za chvíli se z Hafíků stane „Druhý Ufonek“ :_(
Virtuál – nevirtuál, to je mi celkem jedno. Podle mne, když si založím profil, tak se o něj taky patřičně starám: fotky, údaje, vzkazy v diskusi, deníček. A najdu si přátelé. Pak to má smysl. Ale naflákat si x profilů s jednou fotkou, nesprávně vyplněnými údaji, to na mně působí dost vypočítavě. Buď teda lovím piškoty – což se dá pochopit a je to snadno odhalitelné třeba jen podle stylu zápisů v deníčku. Anebo prostě netuším, co tím uživatel sleduje. Pokud se nepletu, virtuální profily se objevily společně s koníky.cz a bylo to vysvětleno, že ne každý může mít svého vlastního koně. A označení virtuál fungoval jako ochrana profilu před smazáním z důvodu nepůvodnosti fotek. Následně byli virtuálové vyloučeni ze soutěže TOP100. A většina těch virtuálů se stala neaktivní. A proč je admini nesmažou? Protože čím víc profilů, tím větší penízky za reklamu. Nebuďme naivní – tohle je komerční portál a živí ho reklama – nebo myslíte, že to tu všechno je jen díky čisté lásce k pejskům? Ale je to pěkně vymyšlené, funguje to. Pro mne je to opravdu slušné pejskařské prostředí, kde mám několik přátel, můžu najít rady a pobavit se. Pokud vše funguje, tak ani neremcám:-D mimišák
Kačus (11.06.2009 08:56:54) napsal: Ano- je tu opět ta diskuze-FALEŠNÉ PROFILY-ale tentokrát nechci abyste psali kdo má virtální profi,ale chtěla bych slyšet váš názor,PROČ si sem lidi dávají falešné profily a myslim tím i když napíšou že jsou virtuální!Vždyť si stáhnou fotku,napíšou nějákou vymišlenou kravinku!No a?Co z toho mají?Tohle je stránka pro opravdové pejskaře!Podle mě by se měli admini víc snažit,aby jich tu bylo čím díl tim míň!Admini…po­mocte nám!:( Toto jsou otázky, na které bys mohla odpovědět sama sobě. Kolik falešných profilů i fotek stažených z netu jsi tu měla jen Ty sama?
Taky si myslím, že je tu mají lidi, kteří nemohou mít vlastního psa nebo se na jeho pořízení teprve chystají. Co ale nechápu jsou lidé, kteří si virtuálních profilů naklikají třeba 6. K čemu tolik? Nestačí 1?
Kačus (11.06.2009 08:56:54) napsal: Ano- je tu opět ta diskuze-FALEŠNÉ PROFILY-ale tentokrát nechci abyste psali kdo má virtální profi,ale chtěla bych slyšet váš názor,PROČ si sem lidi dávají falešné profily a myslim tím i když napíšou že jsou virtuální!Vždyť si stáhnou fotku,napíšou nějákou vymišlenou kravinku!No a?Co z toho mají?Tohle je stránka pro opravdové pejskaře!Podle mě by se měli admini víc snažit,aby jich tu bylo čím díl tim míň!Admini…po­mocte nám!:( ne každý si může dovolit mít doma psa. proto chápu lidi, co si zde založí virtuální profil, komunikují s ostatními a najdou si zde své přátele. Já to vůbec neodsuzuju a jsem dokonce ráda za jednoho virtuálního pejska, díky kterému jsem poznala bezva člověka – dokonce i osobně.
Ano- je tu opět ta diskuze-FALEŠNÉ PROFILY-ale tentokrát nechci abyste psali kdo má virtální profi,ale chtěla bych slyšet váš názor,PROČ si sem lidi dávají falešné profily a myslim tím i když napíšou že jsou virtuální!Vždyť si stáhnou fotku,napíšou nějákou vymišlenou kravinku!No a?Co z toho mají?Tohle je stránka pro opravdové pejskaře!Podle mě by se měli admini víc snažit,aby jich tu bylo čím díl tim míň!Admini…po­mocte nám!:(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?