Diskuze Opět jsem v šoku

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

je to opravdu hrozné, musím souhlasit, mě to vždycky je tak líto. Dyť dítě se nemůžu starat o zvířátko. Já třeba kolikrát vidím jak venku venčí psy malé děti a jak jsou na ně zlý a jak s nimi cloumají. Je to strašný. Dyť zvířátka nejsou hračky.
Uživatel45584 (16.04.2010 21:18:49) napsal: je to opravdu hrozné, musím souhlasit, mě to vždycky je tak líto. Dyť dítě se nemůžu starat o zvířátko. Já třeba kolikrát vidím jak venku venčí psy malé děti a jak jsou na ně zlý a jak s nimi cloumají. Je to strašný. Dyť zvířátka nejsou hračky. Jo přesně...Neměli by rodiče nechat děti sami se zvířaty, jenom když jsou dospělí :-DD !! !! !!
Viděla jsem tvého kocourka jak vypadal předtím a potom.Vypiplala jsi ho a byl z něho nádherný kocour.A to je právě ono.Mow4 má kočičku více jak dva roky a nebyla za tu dobu schopná jí odčervit,očkovat a ani jí nebyla schopná vyčesat.Pak se nemůžeme divit reakce ostatních,já sama jsem jí nechala vzkaz,nesnesu pohled na zuboženou kočku.A mimochodem ona množí kotata jak na běžícím páse,copak dělá s kotaty......nechci to ani domyslet8-}
♥Petujka♥ (17.05.2010 22:18:59) napsal: Ježiši stebou se tu nikdo nebaví strej se o sebe.Co se do toho pleteš.A určitě si mě varuj jak chceš když ti to pomůže ale tady nikdo vulgární.Tvoje odpověd je uplně mimo téma a je fakt k smíchu:D :D :D Tak,aby bylo jasno,mimo téma to neni.A pokud nečteš příspěvky tvůj problém.Pokud vím já,tak se se mnou na toto téma bavilo dost lidí.Nejde jen o týranou kočičku.Vadí mi na tobě,že když má někdo umělecké fotky,tak ho nařkneš,že je má stažené z netu.Mě na rozdíl od tebe nevadí,že se mnou nemluví tolik lidí a nejsem středem světa jako ty.
kočička09 (13.05.2010 14:36:47) napsal: Já začínám být alergická na tebe.Děláš jak máš ráda kočky.Já se starala o týranou kočku.Nejde ji dostat hned do pohody jak si ty myslíš,chce to čas.Bohužel já na to měla jen 4 roky.Neurážej laskavě nikoho.A varuju tě,jestli tu budeš vulgární.Namyšlený lidi fakt nemusim.Od mala se starám o zvířata,tak laskavě začni přemýšlet co píšeš zde.A neubližuj,může tě to přijít draho.Bolí to hodně,takto vypadal Charles,když ke mě přišel.Sice byl vykrmený,ale nebylo to ono.Ta paní nevěděla jak se starat o perskou kočku (mamky známá),tak jí zavolala a já si ho vzala.Opravdu ti děkuji za otevření velký bolavý a stále živý rány.Jseš hodně dost zlá.Starej se jen o svý a neubližuj jiným.Například mě. Ježiši stebou se tu nikdo nebaví strej se o sebe.Co se do toho pleteš.A určitě si mě varuj jak chceš když ti to pomůže ale tady nikdo vulgární.Tvoje odpověd je uplně mimo téma a je fakt k smíchu:D :D :D
kočička09 (13.05.2010 14:36:47) napsal: Já začínám být alergická na tebe.Děláš jak máš ráda kočky.Já se starala o týranou kočku.Nejde ji dostat hned do pohody jak si ty myslíš,chce to čas.Bohužel já na to měla jen 4 roky.Neurážej laskavě nikoho.A varuju tě,jestli tu budeš vulgární.Namyšlený lidi fakt nemusim.Od mala se starám o zvířata,tak laskavě začni přemýšlet co píšeš zde.A neubližuj,může tě to přijít draho.Bolí to hodně,takto vypadal Charles,když ke mě přišel.Sice byl vykrmený,ale nebylo to ono.Ta paní nevěděla jak se starat o perskou kočku (mamky známá),tak jí zavolala a já si ho vzala.Opravdu ti děkuji za otevření velký bolavý a stále živý rány.Jseš hodně dost zlá.Starej se jen o svý a neubližuj jiným.Například mě. ahoj,viděla jsem jak vypadal tvůj kocourek předtím jak si ho vypiplala a vypadal pak krásně.Jenže kočička mow vypadá pořád stejně zuboženě a to jí mají podle registrace minimálně dva roky,kočička není očkovaná,odčervená,kastrov aná a ani vyčesaná.Hodně dlouhá doba na to aby alespon něco z toho pro kočičku udělala.Sama si jí tam také vynadala.Jak píšeš o perskou je potřeba starat se více,také mam perskýho kocoura a vím co to obnáší.A mimochodem majitelka mow,množí kotata jak na běžícím pásu.Copak asi dělá s těmi kotátky....ani nechci domyslet.8-}
♥Petujka♥ (15.04.2010 21:16:50) napsal: Jo strašný kr.....!! Jsem fakt na takovýhle lidi uplně už alergická>:-( Já začínám být alergická na tebe.Děláš jak máš ráda kočky.Já se starala o týranou kočku.Nejde ji dostat hned do pohody jak si ty myslíš,chce to čas.Bohužel já na to měla jen 4 roky.Neurážej laskavě nikoho.A varuju tě,jestli tu budeš vulgární.Namyšlený lidi fakt nemusim.Od mala se starám o zvířata,tak laskavě začni přemýšlet co píšeš zde.A neubližuj,může tě to přijít draho.Bolí to hodně,takto vypadal Charles,když ke mě přišel.Sice byl vykrmený,ale nebylo to ono.Ta paní nevěděla jak se starat o perskou kočku (mamky známá),tak jí zavolala a já si ho vzala.Opravdu ti děkuji za otevření velký bolavý a stále živý rány.Jseš hodně dost zlá.Starej se jen o svý a neubližuj jiným.Například mě.
jéžiš, co je to za holku, to je strašný, ani si nenechá domluvit a poradit? Tak pak už fakt nevím, je mi to líto těch kočiček. Proč takovýhle lidi jsou?
Uživatel45584 (22.04.2010 19:09:24) napsal: holky a nejde té holčičce nějak domluvit? Třeba ji napsat vzkaz? Já jsem teda její příspěvky nečetla, moc se tady ještě nevyznám. Třeeba ona sama neví jak se o kočičku starat a když nejsou rodiče schopní ji to vysvětlit... Jo už jsme to zkoušeli ale ona se mele svou a prej se o její kočky nemáme starat:-(
Uživatel45584 (22.04.2010 19:09:24) napsal: holky a nejde té holčičce nějak domluvit? Třeba ji napsat vzkaz? Já jsem teda její příspěvky nečetla, moc se tady ještě nevyznám. Třeeba ona sama neví jak se o kočičku starat a když nejsou rodiče schopní ji to vysvětlit... už jsme to zkoušeli,jenže její odpovědi prostě nejdou pochopit,plácá nesmysly,nevím už co snad jen ochránci zvířat>:-( >:-(
holky a nejde té holčičce nějak domluvit? Třeba ji napsat vzkaz? Já jsem teda její příspěvky nečetla, moc se tady ještě nevyznám. Třeeba ona sama neví jak se o kočičku starat a když nejsou rodiče schopní ji to vysvětlit...
♥Petujka♥ (20.04.2010 16:23:51) napsal: Je opravdu zbytečný majitelce mow něco psát.Je to opravdu nějaký dítě a neví o kočkách nic>:-( Zase tam na pár vzkazů jsou odpovědi a opravdu jí nechápu a ještě k tomu kdo jí něco napsal tak jejich profily koček známkuje schválně 1 myškou>:-( Fakt ubohé... píše,že kočka vypadala takhle když jí našli,takže jsem jí napsala at vyfotí kočku jak vypadá ted,když píše že jí každý den češe atd.Jsem zvědavá co na to napíše,ale moc tomu nevěřím,to co jsem tam četla je fakt síla,chudák kočka:( .Nechápu takový lidi>:-( >:-(
Je opravdu zbytečný majitelce mow něco psát.Je to opravdu nějaký dítě a neví o kočkách nic>:-( Zase tam na pár vzkazů jsou odpovědi a opravdu jí nechápu a ještě k tomu kdo jí něco napsal tak jejich profily koček známkuje schválně 1 myškou>:-( Fakt ubohé...
♥Petujka♥ (15.04.2010 18:24:02) napsal: Dnes jsem zase po dlouhé době narazila na uživalele mow04 a byla jsem zděšená z kočičky mow:_( Myslím si že paničkou je nějaká zase malá holka to mě už nepřekvapuje ale že to nevidí ty rodiče tý holky prostě nechápu?? Že kočička je na tom opravdu špatně.Nevěděla jsem kam tohle napsat tak jsem vybrala téma o kočkách.Už několikrát jsem na takový profil narazila.Dítě co se snaží starat o nevinný zvířátka spíš si z nich dělají hračky a nechápou že to je živý tvor>:-(A skoro roční kočička že čeká kotátka na to už nemám slov...vždyt ona sama je ještě kotátko:_( A co pak dělají s těma kotátkama?? Topí je?? Pochybuju že jsou všechny odčerveny a oočkovány?? Dostávají mléko což se nesmí!! Takže časem stejně nějaké umře:_( Ahoj, souhlasím s váma! Je to naprosto strašné! A přitom to mohla být taková krásná kočička - je hezká, jen vypadá jako by měla rýmičku (což určitě má) její srst je strašná, rozcuchaná na 100% zakudnelá, kdo ví, možná není ani očkovananá natož odčervená .. Ach joooo .. =( :( :( :( :( :(
♥Petujka♥ (15.04.2010 21:16:50) napsal: Jo strašný kr.....!! Jsem fakt na takovýhle lidi uplně už alergická>:-( Chudák kočka..Byla hubená a celá špatná >-| >-| Taková byla Micinka (když jsme ji našli na ulici), ale aspoň jsme ji vykrmili :-DD A už je vypasená víc než Princezna ;-) Ale co s těma kočkama dělají, to je hrůza !! !! !! !! !! !! !! !!
♥Petujka♥ (15.04.2010 21:16:50) napsal: Jo strašný kr.....!! Jsem fakt na takovýhle lidi uplně už alergická>:-( To já také...Nechala bych ty lidi umřít !! !! !! !! Strašní ku.....>:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( Koukla jsem se na profil a hrůza !! Chudák kočky >:-( >:-( >-| !! !! !! !!
ஐMatýsek a kočičí spol.ஐ (15.04.2010 20:22:46) napsal: Chudáčkové koťata.Ty dnešní lidi jsou takový kre....>-| >-| >-| Jo strašný kr.....!! Jsem fakt na takovýhle lidi uplně už alergická>:-(
♥Petujka♥ (15.04.2010 18:24:02) napsal: Dnes jsem zase po dlouhé době narazila na uživalele mow04 a byla jsem zděšená z kočičky mow:_( Myslím si že paničkou je nějaká zase malá holka to mě už nepřekvapuje ale že to nevidí ty rodiče tý holky prostě nechápu?? Že kočička je na tom opravdu špatně.Nevěděla jsem kam tohle napsat tak jsem vybrala téma o kočkách.Už několikrát jsem na takový profil narazila.Dítě co se snaží starat o nevinný zvířátka spíš si z nich dělají hračky a nechápou že to je živý tvor>:-(A skoro roční kočička že čeká kotátka na to už nemám slov...vždyt ona sama je ještě kotátko:_( A co pak dělají s těma kotátkama?? Topí je?? Pochybuju že jsou všechny odčerveny a oočkovány?? Dostávají mléko což se nesmí!! Takže časem stejně nějaké umře:_( Chudáčkové koťata.Ty dnešní lidi jsou takový kre....>-| >-| >-|
Dnes jsem zase po dlouhé době narazila na uživalele mow04 a byla jsem zděšená z kočičky mow:_( Myslím si že paničkou je nějaká zase malá holka to mě už nepřekvapuje ale že to nevidí ty rodiče tý holky prostě nechápu?? Že kočička je na tom opravdu špatně.Nevěděla jsem kam tohle napsat tak jsem vybrala téma o kočkách.Už několikrát jsem na takový profil narazila.Dítě co se snaží starat o nevinný zvířátka spíš si z nich dělají hračky a nechápou že to je živý tvor>:-(A skoro roční kočička že čeká kotátka na to už nemám slov...vždyt ona sama je ještě kotátko:_( A co pak dělají s těma kotátkama?? Topí je?? Pochybuju že jsou všechny odčerveny a oočkovány?? Dostávají mléko což se nesmí!! Takže časem stejně nějaké umře:_(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?