Diskuze oplodnění kotěte?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Uživatel41696 (31.01.2010 11:42:38) napsal: Myslím, že to nepřipadá v úvahu, protože kočka dospívá nejdřív v 8 měsících, kocouři zhruba o dva měsíce dříve. Možná se jednalo jen o kočičí hrátky.A ve 4 měsících kocourek určitě ještě neznačkuje.
Marcela (20.08.2009 14:30:53) napsal: Chtěla bych se zeptat, zda je možné, aby čtyřměsíční kocourek oplodnil šestiměsíční kočičku? Mám je v bytě ještě s jednou sedmiměsíční kočičkou, ven vůbec nechodí. Chtěla jsem samozřejmě vykastrovat všechny hned jak to bude možné, s veterinářem jsme se domluvili, že půjdou na kastraci až v 9. měsíci. Před dvěmi týdny jsme přistihli kočičáky při činu:), teď má kočička nafouklé tvrdé bříško, papá normálně. Jinak se neprojevilo žádné mrouskání ani značkování, nic. Děkuji za odpověď..
Chtěla bych se zeptat, zda je možné, aby čtyřměsíční kocourek oplodnil šestiměsíční kočičku? Mám je v bytě ještě s jednou sedmiměsíční kočičkou, ven vůbec nechodí. Chtěla jsem samozřejmě vykastrovat všechny hned jak to bude možné, s veterinářem jsme se domluvili, že půjdou na kastraci až v 9. měsíci. Před dvěmi týdny jsme přistihli kočičáky při činu:), teď má kočička nafouklé tvrdé bříško, papá normálně. Jinak se neprojevilo žádné mrouskání ani značkování, nic. Děkuji za odpověď..
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?