Diskuze Orientální kočka

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Může, se dlouhosrstá orientální kočka celoročně přes den nechávat venku? V noci bude spát v bytě... Děkuji za odpovědi :-)
Marty88 (09.09.2013 07:43:55) napsal: Může, se dlouhosrstá orientální kočka celoročně přes den nechávat venku? V noci bude spát v bytě... Děkuji za odpovědi :-) Dlouhosrstá orientálka nemá dlouhou srst po celém těle jako třeba mainka a ani podsadu, takže je otázka, jak dobře by se kocourek vyrovnával se zimou. Mám orientálního krátkosrstého kocourka a je hodně společenské povahy, chce být s námi a moc si nedovedu představit, čím by se venku sám zabavil, cítil by se odstrčený, takže je doma a ven chodí jen s námi na zahradu. Jinak myslím, že váš kocourek má určitě s orientálkou hodně společného a že ho nějaký překupník možná chtěl prodat jako sfinxe nebo peterbalda, proto musely chlupy pryč. Lidi jsou někdy sv... a vám gratuluji, získali jste skvělého kamaráda.
Marty88 (09.09.2013 07:43:55) napsal: Může, se dlouhosrstá orientální kočka celoročně přes den nechávat venku? V noci bude spát v bytě... Děkuji za odpovědi :-) nenechávejte ho venku,kocourkovi někdo evidentně ubližoval a on se bude venku bát,Navíc je ještě koťátko,který by raději bylo v teple u plné misky...
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?