Diskuze Ostatní zvířátka na Hafici.cz

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ano,právě jsme zjistili,že ona havěť je od naší milé Agnesity,naprosto souhlasíme s Katy a co se týče Tvých domácích zvířat fajn,měj si postel třeba plnou sklípkanů ale naše fenečky si jako přítele vybraly Tvého PEJSKA ne Tvou ZOO a v tom je ten problém, nikdo Tě tu nediskriminuje,spíše bychom měli mít tento pocit my,neboť chceme-li mít Tvé pejsky mezi našimi přáteli,musíme se bohužel smířit i s Tvým zverimexem....
V pondělí bych to měl vyřešit, taky se nám tento systém nezdá ok ;)
jenom bych se chtela primluvit, jestli by se na hafici.cz nemohly vyhledavat i jina zviratka, mam tady 1profil pejska a 2profily morcatek a kdyz sem se chtela podivat, kolik je tady morcatek, tak jsem se dozvedela, ze vyhledavat jde jenom profily pejsku..a to mi pripada trosku nespravedlive:)
vim ze tohle sou sice stranky pro pejsky ae traba ja ziju zviratama a sem rada ze muzu udelat profil i jinymu zviratku nez pejskovi...a kdyz projizdim profily vzdycky me jinezviratko zaujme...zjiskavam informace co vsechno se jeste chova doma a jak to presne vypada...takze me to takhle velice vyhovuje:)
Mě vůbec nevadí jiná zvířátka. Máme rádi všechny tvorečky :))) Sama jsem sice udělala profily jen pro své psy a ostatní zvířectvo jsem opomněla, ale myslím, že to je každého věc.
tolerujeme,protože tam pejsci představují i další členy své rodiny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
U některých profilů jsem vyiděla fotky a obrázky stažené z internetu, myslím si, že by tam měli mít fotky svých mazlíků a né nějakých jiných zvířátek. Je to hezký, ale co si pak o nich pomyslí ostatní??
A CO PROFIL SUDU PIVA,KTERÝ JE TADY TAKY. MOOOC ZAJÍMAVÉ. A DOSTÁVÁ KOSTIČKY :o) SNAD MU CHUTNAJÍ.
Nemám nic proti jinám zvířátkům, ale proč taky nemůžou mít nějaké své stránky? Kočičky mají Miciny, Pejsci mají Hafíky tak proč třeba Koníčci, kterým jsem tu našla např celkem dost svý Koníky atd...
Dočkejte času ;-) Nesmíte tak hrr a nikde to už nerozhlašujte... pšššt... tenhle týden bude jedno překvápko 8-) ale nic jsem neřek! ;-D
Taky bych udělala ještě nějaký stránky.Miciny už se pěkně rozjíždí,tak teď třeba HLODAVCI.cz(nebo roztomilejší název).Křečků,morčat atd.je tady dost,tak ať mají svoje stránečky.Já tady měla Osmáky,ale nakonec jsem je smazala,právě kvůli tomu,že to nejsou pesani a prostě se mě to nelíbilo,cpát je sem8-}
Vy se pokoušíte udělat web pro delší zvíře ? Já jen že sem dneska kostičkovala a přesměrovalo mě to na konicci.cz :D
uděláte v této době třeba i stránku papoušci nebo něco podobného,předem děkuji
jméno "Baltazar". Máte tady připomínky k různé "havěti". Taky nemusím mít na hafíkách různé hady, pavouky aj. Ale vrchol už je, když si tam někdo dá plyšáka najitého někde u popelnice a je tolik lidí, co mu dávají kostičky a dárečky. ]:-(
no když si sem dá někdo kočku nebo koně tak je to b**í,protože je na to jinej blog hned vedle,ale když je to např. křeček nebo andulka tak mi to neva!
Jsem také názoru, že hafíci by měli být jen pro psy a nové miciny jen pro kočky. Až se zavede nový portál "koníci", tak at se tu zakládají profily koní, ted by to mělo být výhradně pro psy a kočky.
Tady asi někdo špatně pochopil podstatu tohoto portalu,HAFICI -to znamena pejsci ,Takže stranky určene pro milovniky pejsku,ja mam taky rada ostatni zviřata a mam taky velkou rodinu ,třeba pan od Ronyho je taky rodina , a davam tam snad profil sveho manžela ???? A kdyby mněli admini tvořit pro každy druh zviřete jiny portal tak pak klobouk dolu administratorum.Portal miciny se mi libi s tim souhlasim ale těžko si tam vytvořim profil psa ,takže asi tak.. :-DD
Já vím, že se mi to lehce řekne, ale nebylo by od věci vytvořit úplně nové stránky. Jako jsou miciny a hafici, tak by byli třeba kralici, zelvicky, morcatka... A nebo tomu věnovat jednu samostatnou stránku. Taky mi rvalo strdce, když jsem musela svého králíčka zařadit mezi pejsky. Ale neměla jsem jinou možnost:-~
Dobrý den, přimlouval bych se, aby hafící byli "Hafíci" křečci "Křečci", koně "Koně", kočky "Kočky" a tak dále. Díky a přeji hezký den všem. Andy.
Přidávám se k názoru, že bych si raději vybíral kamarády zvířecí než lidské (jak je to teď). Jinými slovy, že bych si raději vybral za kamaráda konkrétního pejska (bez těch koček a pavouků co s ním žijou v boudě:).
Celkem mi vadí že když si chci přidat do přátel konkrétního pejska,přidá se mi tam automaticky celá jeho rodina,Kdybych je tam chtěla přidat všechny uměla bych to i jednotlivě.Pak mám třeba místo 8 kamarádů,kamarádů 20 a to i těch nechtěných.Nemám nic proti kočičkám,fretkám,hmyzu,obojživelníkům,ptáčkům atd. ale ráda bych měla možnost si své přátele opravdu vybírat.Doufám že to není jen můj názor a že nikdo není tak vztahovačný aby se ho má slova dotkla.
Smazán byl pouze profil "člověčí", který tu opravdu nemá co dělat. Hafici.cz jsou především pro pejsky a proto byly profily ostatních zvířátek přesunuty do zvláštní sekce. Chceme uživatelům umožnit si vytvořit svou zvířecí rodinu, ale neradi bychom míchali psy a ostatní zvířátka. Tyto stránky se jmenují HAFICI.cz! Kontrola obsahu je nutná! To by se také mohlo v budoucnu stát, že bychom tu místo pejsků měli profily např. s dětskou pornografií. Děkujeme Vám za pochopení. Haf!
nerozumím tomu, ty strašilky, žáby a šneci jsou také domácí zvířátka.. a když už v kategorii domácích mazlíčků je na výběr třeba kráva, pak nechápu, proč tu nemůže být hmyz, obojživelníci...?? buďto tady jednou povolili ne jenom pejsky a nebo nechte jenom pejsky! jsou snad nechlupatí přátelé něco míň? navíc te'd mají vlastní oddíl, nikdo kdo nechce na ně koukat se nemusí... píšeš, že smažeš něčí profil, právě kvůli toho, možná je to právě můj, ano, my doma takové mazlíčky máme, ale... nepřijde vám to nefér? ano, někteří lidé tato zvířátka nemusí, ale naopak, za tu dobu co je tu mám mi přišlo i spousta pochval... a tohle: je to hnus, smažeme to... tohle je diskriminace a ne web na úrovni...
Ano, také se nám to nelíbí a proto bude profil té slečny zítra smazán! Hafici.cz jsou stránky pro pejsky. Co se týká ostatních zvířátek, provádíme kroky, které by měly být ku prospěchu.
Dnes jsme si otevřeli naše oblíbené stránky a se zděšením jsme zírali jak se nám po monitoru plazí žáby,strašilky,šneci a podobná havěť,dále pak různé micinky a králíčci. Fajn,ať si má každý pejsek rodinu dle svého gusta,také máme další zvířátka(ale necpu je na portál pro psy a pejskaře!!),ale budeme-li se chtít kochat pohledy na žáby,vlezeme si na nějaké stránky KUŇK.CZ!!! Mezi své přátele si naše fenky vybraly pejsky a ne jejich rodiny. A co se týče opatření,že v profilech mazlíčků budou zobrazeni jen pejsci....Co to dnešní 10-ti leté dítě proboha????
Na hlavní stránce Profily mazlíčků se nyní zobrazují pouze pejsci, ostatní zvířátka si zobrazíte rozbalením seznamu plemen a označením položky "- nezařazení hafíci a jiná zvířátka".
konečně se v tom dá trošku vyznat, hned je lepší zařazení pro mazlíky :o) musela jsem sem přidat celou naši zvířecí rodinku :o) takže děkuju za úpravy pro ostatní mazlíky
Já bych ocenil, kdyby se ti švábi, kudlanky a pavouci dali alespoň nějak odfiltrovat :)
Chceme umožnit majitelům zvířátek vytvořit si "svou rodinu" i přesto, že do rodiny pejska patří třeba i křeček, ale nebojte, chystáme určité změny a doufáme, že budou ku prospěchu :) Haf!
Občas se podívám na nové přírustky na hafici.cz, zprvu tu bylo pár kočiček, avšak včera jsem se po týdnu podívala, jak se rozrostla psí rodina a pomalu polovina nových zvířátek nebyli pejsci. Trochu mě to znepokojilo a říkala jsem si, to sem přeci jen nepatří, ale na druhou stranu, když jsem se podívala na profily těchto zvířátek, říkám si, že hafíci jsou jedním z mála webů, kde můžete udělat profil pro své zvířátko a tak mi přijde pochopitelné, že zde lidé vystavují své mazlíky z různých odvětví říše zvířat. Potěšilo mě, že téměř všichni jsou pejskaři a mají tu také své pejsky. Takže proč ne? Ale možná by bylo lepší udělat těmto mazlíčkům vlastní oddíl profilů, protože potom hledám roztomilé oříšky a narazím na rybičky, šneky, kočky apod.
Ahoj, zajímalo by nás, jak se díváte na profily mazlíčků jiných domácích miláčků než pejsků, pro které jsou Hafici.cz určeny především. Vadí Vám profily koček, koní, křečků či šneků? Tolerujete nebo je vám to jedno?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?