Diskuze Otázečky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahojky,potřebovala bych pár rad. =) A doufám že mi pomůžete ? Potřebovala bych vědět: Jak, kdy a čim krmit ponyho v různých ročních obdobích: když bude 24 hod na vybavené pastvině (pořát čerstvá voda,kvalitní horská pastva+v zimě vybavená balíkem sena)a bude se denně pohybovat (tak akorát). Taky bych se chtěla zeptat na dekování v zimě i v létě (bavíme se pořát o tom samém poníkovi). Problém nastává hlavně v zimě kdy je u nás někdy i 22 pod 0. Takže bych nerada stříhala. A i přes všechno chci pořát jezdit. =D Díky moc =)
Adell (19.02.2012 14:53:36) napsal: Ahojky,potřebovala bych pár rad. =) A doufám že mi pomůžete ? Potřebovala bych vědět: Jak, kdy a čim krmit ponyho v různých ročních obdobích: když bude 24 hod na vybavené pastvině (pořát čerstvá voda,kvalitní horská pastva+v zimě vybavená balíkem sena)a bude se denně pohybovat (tak akorát). Taky bych se chtěla zeptat na dekování v zimě i v létě (bavíme se pořát o tom samém poníkovi). Problém nastává hlavně v zimě kdy je u nás někdy i 22 pod 0. Takže bych nerada stříhala. A i přes všechno chci pořát jezdit. =D Díky moc =) No..jestliže je koník na pastvě, více-méně se nakrmí sám;-) .Ale vdycky se hodí nějaké vitaminové doplňky, např. na posílení kloubů, rohoviny nebo granule např. pro březí klisny => podle příležitosti...V zimě se může objevit např. kašel, i na ten jsou výživové doplňky.A je dobré mu v mrazech udělat teplý mash... Co se dekování týče, jde i o plemeno ponyho...ale na léto většinou stačí větrovka, ani to není většinou potřeba.Od podzima dáváme na jízdu bederku(ze shora nepromokavá, ze zdola fleese).A do výběhu můžeš dávat teplejší stájovku,nebo nestříhat a bude třeba stačit ta větrovka...My jsme huculy ani Noriky nikdy nedekovali... Emush
Ahoj chtěla bych se vás zeptat jestli je pro koně(poníka)lepší pastva s přístřeškem a nebo jestli jsou pro koně lepší boxy?? =) doufám že mi odpovíte ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?