Diskuze otázka

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

ahojky... hctěla bych se zeptat jestli někdo neumí naučit koně si lehnou a jestli ano tak mi prosím napište postup díky moc všem...:-)
A ovládá tvůj koník i Parelliho hry a věnuješ se s ním alespon trošku Horsemanshipu?...Položení..Pro mě spíše cirkusový,naprosto zbytečný cvik,kterého dokážou někteří "nevychovaní" koně dost dobře využít..Souhlasim s Regií..Nepřijdeš a neřekneš lehni!...Navštiv nějakej kurzík =) Doporučovala bych třeba Lenku Benečevou-mou trenérku(www.nadejekopaniny.wbs.cz) nebou kohokoliv jinýho =)
já dělám přirozenou komunikaci, a koníka to moc baví, ale právě taky nevim jak ho naučit si lehnout .. umí se už i poklonit. chci to spíš pro zábavu :-)
Měla by ses poradit s nějakým odborníkem..Např. přes přirozenou komunikaci.který by ti pomohl..je potřeba na to jít pomalu..Znám jednoho koně od nás ze stáje který je vážně vyjímečný ..Lehne si vždycky když se po něm něco chce měli se trénovat skoky a místo přeskoku jsme se dočkali prudkého zastavení a lehnutí..:D
Ahoj , promin..ale na to žadny navod není..nepřijdeš za koněm jkao za psem a neřekneš mu lehni..ale to musíš mít týdny a týdny učení..přirozená komunikace. napojení.. prostě zaklady toho všeho..pak se mužeme bavit o lehání ;-)
Asi těžko ti někdo napíše postup...ke koni musíš mít skvělý vztah a on tě musí brát za přítele a tohle pouto nevznikne během hodiny. Píšeš jakoby si chtěla návod od spotřebyče. Zkus navštívit nějaký kurz přirozené komunikace a nebo si zkus najít něco na netu či v knížkách. Ale stejně, praxe a trpělivost je nejdůležitejší ;)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?