Diskuze Otázka do soutěže

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jenom Eleny Beník (29.01.2012 11:54:03) napsal: Dobrý den, jenom bych se chtěla zeptat k souteži o ceny značky Dooop.. poslední otázka je kolik se zůčastnilo lidí- a já se potřebuju zeptat jestli se to musí typnout nebo to je někde napsané..Předem děkuju za odpověď. typnout, jinak by to vyhrál každý :-)
Dobrý den, jenom bych se chtěla zeptat k souteži o ceny značky Dooop.. poslední otázka je kolik se zůčastnilo lidí- a já se potřebuju zeptat jestli se to musí typnout nebo to je někde napsané..Předem děkuju za odpověď.
Právě ten tip většinou rozhoduje o vítězi. Správně se podaří odpovědět více lidem, ale kdo je nejblíže správnému tipu, tak vyhrává. A kde to zjistíš, kolik lidí se zúčastnilo? Vždy několik dnů po uzavření soutěže se vyhlašují výsledky a počet tipů je tam uveden též. https://www.hellosandy.cz/zabava/souteze/soutez-o-luxusni-ceny-znacky-dooop/ Jenom Eleny Beník (29.01.2012 11:54:03) napsal: Dobrý den, jenom bych se chtěla zeptat k souteži o ceny značky Dooop.. poslední otázka je kolik se zůčastnilo lidí- a já se potřebuju zeptat jestli se to musí typnout nebo to je někde napsané..Předem děkuju za odpověď.
Hafoj, velmi záleží také na kvalitě fotografie (především u fotografií, ze kterých má být vytvořen wallpaper). Z fotografie focené mobilem být wallpaper prostě nemůže. Pak jde o obsah a "rozložení věcí" na fotografii. Není to lehké, vybrat vhodnou fotku pro wallpaper. Například psa měsíce březen ještě do této doby nemáme, ale kvůli účastníkům soutěže a přidělení bodů za účast jsme vyhlásili alespoň psa měsíce duben. Nelinková (15.02.2012 22:50:42) napsal: Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, proč v pravidlech uvádíte, že foto musí být tématické, netematické fotky budou vyřazené, a pak vyhraje soutěž pes s balónkem v tlamě vyfocený někde doma. Myslím, že foto s retríverem v narcisách je rozhodně hezčí, tématické a druhé v pořadí co do počtu hlasů. Děkuji za odpověď.
Kate (16.02.2012 10:07:07) napsal: Hafoj, velmi záleží také na kvalitě fotografie (především u fotografií, ze kterých má být vytvořen wallpaper). Z fotografie focené mobilem být wallpaper prostě nemůže. Pak jde o obsah a "rozložení věcí" na fotografii. Není to lehké, vybrat vhodnou fotku pro wallpaper. Například psa měsíce březen ještě do této doby nemáme, ale kvůli účastníkům soutěže a přidělení bodů za účast jsme vyhlásili alespoň psa měsíce duben. jo,tak to chápu,ale byli tam i fotky,u kterých je hodně místa na kalendář,byli tématické i v dobré kvalitě ;-)
Myslím, že třeba moje fotky byly hezký. nebyly focený mobilem!!! a byly focené v tom období!! jestli to chápu dobře tak, že... "ten kdo nemá zrcadlovku má smůlu?" Kate (16.02.2012 10:07:07) napsal: Hafoj, velmi záleží také na kvalitě fotografie (především u fotografií, ze kterých má být vytvořen wallpaper). Z fotografie focené mobilem být wallpaper prostě nemůže. Pak jde o obsah a "rozložení věcí" na fotografii. Není to lehké, vybrat vhodnou fotku pro wallpaper. Například psa měsíce březen ještě do této doby nemáme, ale kvůli účastníkům soutěže a přidělení bodů za účast jsme vyhlásili alespoň psa měsíce duben.
Kate (16.02.2012 10:07:07) napsal: Hafoj, velmi záleží také na kvalitě fotografie (především u fotografií, ze kterých má být vytvořen wallpaper). Z fotografie focené mobilem být wallpaper prostě nemůže. Pak jde o obsah a "rozložení věcí" na fotografii. Není to lehké, vybrat vhodnou fotku pro wallpaper. Například psa měsíce březen ještě do této doby nemáme, ale kvůli účastníkům soutěže a přidělení bodů za účast jsme vyhlásili alespoň psa měsíce duben. v tom případě by bylo asi lepší napsat-posílejte KVALITNÍ fotografie svých miláčků a ne TEMATICKÉ-a problém je vyřešen;-)
Takže vlastně vyhraje fotka, která byla jediná kvalitní a dobře rozložená, i když jasně porušuje pravidla soutěže. :( "Pomozte nám a pošlete nám ty nejkrásnější zimní a jarní fotky svých psů, které máte. Z těch nejlepších fotografií vytvoříme tapetu na počítač vždy s kalendářem na daný měsíc. Posílejte proto tématické fotky z daného období roku!" No i když je fotka jinak moc pěkná, nevím jestli je zrovna toto fér vůči ostatním, kteří si dali tu práci s dodržením pravidel.
Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, proč v pravidlech uvádíte, že foto musí být tématické, netematické fotky budou vyřazené, a pak vyhraje soutěž pes s balónkem v tlamě vyfocený někde doma. Myslím, že foto s retríverem v narcisách je rozhodně hezčí, tématické a druhé v pořadí co do počtu hlasů. Děkuji za odpověď.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?