Diskuze Otěhotnění po antikoncepci

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

,p*****ý" TO TO MÁ ZNAMENAT p ř í b u z n ý
Baree (08.08.2014 19:31:26) napsal: Vaše sousedka má pravdu. Jinak je to individuální, kočičky koťáta můžou i týden přenášet. ;-) aha tak děkuji za radu :-DD :-DD :-DD :-DD :-DD :-DD
Vaše sousedka má pravdu. Jinak je to individuální, kočičky koťáta můžou i týden přenášet. ;-) Natka11 (08.08.2014 13:25:01) napsal: dobrý den chtěla jsem se zeptat jak dlouho trvá než kočka porodí koťata? naše sousedka povídala že 63 nebo 68 dní a já sem se na to chtěla zeptat :);-D
dobrý den chtěla jsem se zeptat jak dlouho trvá než kočka porodí koťata? naše sousedka povídala že 63 nebo 68 dní a já sem se na to chtěla zeptat :);-D
Martin (27.07.2013 12:35:19) napsal: Dobrý den, nenapadlo mě, kam tohle téma zařadit, tak píšu sem :) ... Máme osmiletou kočku, která už asi 6 let nemá koťata kvůli antikoncepci. Všechna její dřívější koťata jsme vždy rozdali a až v poslední době mi dochází, jakou hodnotu pro nás ona a její rod mají. Proto by mě zajímala možnost a rizika případného připuštění a možnosti otěhotnění a průběhu těhotenství, porodu... Její zdraví je samozřejmě na prvním místě... Naše kočka tedy bude mít osm let, má šest kilo (je to macík) a antikoncepci užívá jednou za čtvrt roku čtvrt tabletky Androcur. Je sice lenoch, ale myslím, že je silná a vitální, kromě hnisajících očí neshledávám (klepu) žádné zdravotní problémy. Jak jsem řekl, nejdůležitější je to, aby byla v pořádku, takže pokud by těhotenstvím po tak dlouhé době mohla být ohrožená, tak bych o tom samozřejmě dál neuvažoval. Díky za každou radu... M Už teď jsou přeplněné útulky koťaty, které ještě nenašly domov. Nebo taky trpí na ulicích a byla by velmi vděčná za teplý pelíšek, jídlo atp. Být Vámi, nedělala bych to ;-)
Lenka a Naty (29.07.2013 14:02:15) napsal: Vím ,že určitě máte rád svou kočičku ,ale já osobně bych jí nepřipouštěla!!Za prvé proto ,že kočička je ve vyšším věku a mít koťátka pro ní mohl být risk. A za druhé Jaký by byl význam držet rod vaší kočičky??Aby se pak její děti a další linie rodu toulala po ulicích??Nemyslíte ,že jsou už dost přeplněné útulky??Myslím ,že není až tak podstatné udržovat každý rod!!Určitě někde po světě líta nějaký ,,p*****ý" vaší kočičky a pokud uvažujete o tom že chcete další kotě opravdu je lepší si zajít do útulku nebo do nějaké CHS (chovné stanice) :)) ,,p*****ý" TOTO MÁ ZNAMENAT P*****Ý
Lenka a Naty (29.07.2013 14:02:15) napsal: Vím ,že určitě máte rád svou kočičku ,ale já osobně bych jí nepřipouštěla!!Za prvé proto ,že kočička je ve vyšším věku a mít koťátka pro ní mohl být risk. A za druhé Jaký by byl význam držet rod vaší kočičky??Aby se pak její děti a další linie rodu toulala po ulicích??Nemyslíte ,že jsou už dost přeplněné útulky??Myslím ,že není až tak podstatné udržovat každý rod!!Určitě někde po světě líta nějaký ,,p*****ý" vaší kočičky a pokud uvažujete o tom že chcete další kotě opravdu je lepší si zajít do útulku nebo do nějaké CHS (chovné stanice) :))
Martin (27.07.2013 12:35:19) napsal: Dobrý den, nenapadlo mě, kam tohle téma zařadit, tak píšu sem :) ... Máme osmiletou kočku, která už asi 6 let nemá koťata kvůli antikoncepci. Všechna její dřívější koťata jsme vždy rozdali a až v poslední době mi dochází, jakou hodnotu pro nás ona a její rod mají. Proto by mě zajímala možnost a rizika případného připuštění a možnosti otěhotnění a průběhu těhotenství, porodu... Její zdraví je samozřejmě na prvním místě... Naše kočka tedy bude mít osm let, má šest kilo (je to macík) a antikoncepci užívá jednou za čtvrt roku čtvrt tabletky Androcur. Je sice lenoch, ale myslím, že je silná a vitální, kromě hnisajících očí neshledávám (klepu) žádné zdravotní problémy. Jak jsem řekl, nejdůležitější je to, aby byla v pořádku, takže pokud by těhotenstvím po tak dlouhé době mohla být ohrožená, tak bych o tom samozřejmě dál neuvažoval. Díky za každou radu... M Vím ,že určitě máte rád svou kočičku ,ale já osobně bych jí nepřipouštěla!!Za prvé proto ,že kočička je ve vyšším věku a mít koťátka pro ní mohl být risk. A za druhé Jaký by byl význam držet rod vaší kočičky??Aby se pak její děti a další linie rodu toulala po ulicích??Nemyslíte ,že jsou už dost přeplněné útulky??Myslím ,že není až tak podstatné udržovat každý rod!!Určitě někde po světě líta nějaký ,,p*****ý" vaší kočičky a pokud uvažujete o tom že chcete další kotě opravdu je lepší si zajít do útulku nebo do nějaké CHS (chovné stanice) :))
Dobrý den, nenapadlo mě, kam tohle téma zařadit, tak píšu sem :) ... Máme osmiletou kočku, která už asi 6 let nemá koťata kvůli antikoncepci. Všechna její dřívější koťata jsme vždy rozdali a až v poslední době mi dochází, jakou hodnotu pro nás ona a její rod mají. Proto by mě zajímala možnost a rizika případného připuštění a možnosti otěhotnění a průběhu těhotenství, porodu... Její zdraví je samozřejmě na prvním místě... Naše kočka tedy bude mít osm let, má šest kilo (je to macík) a antikoncepci užívá jednou za čtvrt roku čtvrt tabletky Androcur. Je sice lenoch, ale myslím, že je silná a vitální, kromě hnisajících očí neshledávám (klepu) žádné zdravotní problémy. Jak jsem řekl, nejdůležitější je to, aby byla v pořádku, takže pokud by těhotenstvím po tak dlouhé době mohla být ohrožená, tak bych o tom samozřejmě dál neuvažoval. Díky za každou radu... M
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?