Diskuze Otírání zadečku

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

No yorkšír je menší než číča :D Dovolím si tvrdit.
✭Animal Love✭ (02.03.2013 14:21:28) napsal: Však to stále dělat nemusí, já bych radši za tím vetem zašla. Jistota je jistota. Ono se potom dívat jak číču něco bolí není nikdy příjemné. Kamarádčině fence se už ten absces udělal, nic pěkného. Sice to je pes a ne kočka, ale u tohoto případu to nevadí,protože to probíhá úplně stejně. No pes je větší;-) teda doufám...
No to nevím.. :D Ona neváží ani 45 kg (kamarádka :D)
Ještě bych se mohla zeptat, kdy byla naposledy odčervená?
Mimochodem už to neděla, což jsem spokojená;-D
Aniora (10.03.2013 05:21:28) napsal: Já si myslím, že je to z toho Whiskasu8-} One byla naučená na Ontario, a teď jsme najednou skočili na granule jen z obilovin. Určitě musím koupit nějaké lepší... Na granule to vůbec nesvádějte. Ty za to nemůžou. ;-)
Já si myslím, že je to z toho Whiskasu8-} One byla naučená na Ontario, a teď jsme najednou skočili na granule jen z obilovin. Určitě musím koupit nějaké lepší...
✭Animal Love✭ (07.03.2013 20:56:40) napsal: Ještě bych se mohla zeptat, kdy byla naposledy odčervená? Je to jen domácí kočka, ale naposledy byla odčervená myslím, že v lednu nebo prosinci8-| Taky si myslím, že to bude možná z chlupů. Koupím ji granule proti chlupovým bezoárům a uvidíme8-}
✭Animal Love✭ (02.03.2013 18:32:41) napsal: No yorkšír je menší než číča :D Dovolím si tvrdit. Aha, tady jde o jorkšíra:-) já jsem si myslela, že je to nějaká doga či co...:D :D
Podle mě to z granulí nebude, může to mít více příčin, ještě mě napadlo, že by mohla být začervená, jenže je to domácí kočka, navíc 4 měsíce je dost krátká doba, takže ne. Potom to může být ten špinavý zadeček... Ale z granulí určitě ne. Ale samozřejmě se nic nemění na tom, že by jste měla koupit lepší, protože Whiskas nejsou dobré granule. Na kočku, která má mít ještě více masa než pes je to hrůza a děs.
tzv. ,,sáňkuje"... Naše Miuša to dělala taky a přišli jsme na to, že to má vždy, když jde "na velkou", protože má "špinavý" zadek. Proto ji utíráme toaletním papírem :-D
Však to stále dělat nemusí, já bych radši za tím vetem zašla. Jistota je jistota. Ono se potom dívat jak číču něco bolí není nikdy příjemné. Kamarádčině fence se už ten absces udělal, nic pěkného. Sice to je pes a ne kočka, ale u tohoto případu to nevadí,protože to probíhá úplně stejně.
✭Animal Love✭ (02.03.2013 11:29:29) napsal: Dobrý den, tak vaše kočička má nejspíš ucpané anální žlázky, to se totiž projevuje ,,sáňkováním" (jezdí zadečkem po podlaze), častým olizováním řitního otvoru, či dokonce problematicky kálejí. Takže co nejdřív k vetovi, on ji ty žlázky vymačká, jinak kdyby se s tím nic nedělalo, udělal by se ji tam absces (pro kočičku hrozně bolestivý stav), který by se snadno provalil kůží ven. Zda je to špatnou stravou to nevím, ale má kamarádka má s tímto peroblémy se svou fenkou a krmí ji pedigree..atd.. :// Já krmím Acanou všechno zvířectvo a problémy nemají. Ale opravdu nevím, jestli je to stravou ;) No, ale ona to nedělá stále, jen občas. Ptala jsem se ještě jinde a tam mi říkali, že je to asi stravou8-} Jinak má bobky v poho...
Dobrý den, tak vaše kočička má nejspíš ucpané anální žlázky, to se totiž projevuje ,,sáňkováním" (jezdí zadečkem po podlaze), častým olizováním řitního otvoru, či dokonce problematicky kálejí. Takže co nejdřív k vetovi, on ji ty žlázky vymačká, jinak kdyby se s tím nic nedělalo, udělal by se ji tam absces (pro kočičku hrozně bolestivý stav), který by se snadno provalil kůží ven. Zda je to špatnou stravou to nevím, ale má kamarádka má s tímto peroblémy se svou fenkou a krmí ji pedigree..atd.. :// Já krmím Acanou všechno zvířectvo a problémy nemají. Ale opravdu nevím, jestli je to stravou ;)
Dobrý den, moje kočka si už asi po 2 krát otírala zadeček. Byla na záchůdku a pak z něj vystřelila jak raketa a otírala si zadek o koberec. Mám pocit, že je to stravou. Dostáva granule Whiskas (koupili to rodiče), tak si myslím, že je to kvůli toho. Byla zvyklá, jíst granule Ontario (ty které jsem ji kupovala já). Asi je to změnou granulí. Co si Vy o tom myslíte? Dělala Vám to taky kočka. A chci se taky zeptat, jestli už můžu dávat 8 měsiční kočce dospělácké granule. Ontario už totiž vyrábí i granule pro domácí kočky a taky rybí. Děkuji8-}
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?