Diskuze Otravný hmyz

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, chci se zeptat, máte zkušenosti s repelenty značky Clac? A nemáte ještě nějaký osvědčený repelent, nebo recept na účinný repelent? Mám koně s letní vyrážkou, naštěstí se mi povedlo to zachytit včas, aby se mu to nerozlezlo tak to má jen v hřívě a ocasu, ale jsem zoufalá z těch much a ovádů. Na vycházky se nedá jezdit, protože ho to všechno kouše. Děkuji za odpověď.:D
Pája (02.07.2010 14:26:31) napsal: Ahoj, chci se zeptat, máte zkušenosti s repelenty značky Clac? A nemáte ještě nějaký osvědčený repelent, nebo recept na účinný repelent? Mám koně s letní vyrážkou, naštěstí se mi povedlo to zachytit včas, aby se mu to nerozlezlo tak to má jen v hřívě a ocasu, ale jsem zoufalá z těch much a ovádů. Na vycházky se nedá jezdit, protože ho to všechno kouše. Děkuji za odpověď.:D Ahoj, měla jsem taky koně s letní vyrážkou. Hodně pomáhá když ho budeš často koupat, nejlépe po každé vyjížďce nebo tréningu, protože když se kůň spotí bude ho všechno kousat ještě víc. Taky se zeptej svého veterináře na výrobek SPOT ON. Nanáší se koni přibližně jednou do měsíce na oblast kohoutku a je dost učínný, protože se dostane do poru v kůži koně o odpuzuje hmyz. No víc zjistíš po přečtení návodu. Jeho cena byla ještě asi před rokem kolme 800,-...teď už je to myslím kolem 1000,- nebo 1200,-...ale vyplatí se to, pokud budeš dodržovat přesné dávky vystačí ti na jednoho koně zhruba na dva roky. Na víc si teď asi tak nevzpomenu ale kdyby jsi chtěla ještě něco vědět ozvi se :)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?