Diskuze Označení navštívených profilů

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

měl bych jeden zlepšovák, u každého profilu by bylo počítadlo, které by ukazovalo, kolik dotyčný navštívil profilů za konkrétní den. To by byla u některých čísla !!
Berennika (01.05.2009 08:50:06) napsal: já nemam profil jen kvuli kostičkování, ale ani kostičkuji a soutěž je od toho aby se soutěžlo a já samozřejmě v TOP 100 bejt chci. A nechápu co tě na tom kostičkování tolik žere!!!!! Ty když to dělat nechceš tak nekostičkuj nikdo tě do toho nenutí , tak nevim proč se o to staráš. >> >> Všichni ti děkují za tento příspěvek !! !! !! Konečně víme, proč tu si, když CHCEŠ BÝT V TOP 100 O nic jinšího ti vlastně nejde . Jak napsal pes Michal, tlačítko na skrytí top 100 by nebylo k zahození, odpadla by možnost otravování „soutěžícími“ těch normálních. Já si založil nový profil a představ si ( asi náhoda co ?) během několika málo minut jsem měl hromadu kostí a překvapivě všechny od „naháněčů TOP 100 !! Nikdo nechtěl být kamarád, všichni si jen představovali že někdo nový jim pošle patřičný bodový příděl zpět ! A tak to tu děláte všichni. Čekáte, jestli se neobjeví nový profil a honem na něj, vždyť přeci jde o tu prestižní soutěž. O pejsky takové tu nejde vůbec, ti musí někde v koutku sedět a nezlobit, protože majitel ne pánířek, jen majitel teď na ně nemá čas, za sebe , ne za ně tu bojuje s podobně " postiženými“ o pomyslné stupně vítězů.
já nemam profil jen kvuli kostičkování, ale ani kostičkuji a soutěž je od toho aby se soutěžlo a já samozřejmě v TOP 100 bejt chci. A nechápu co tě na tom kostičkování tolik žere!!!!! Ty když to dělat nechceš tak nekostičkuj nikdo tě do toho nenutí , tak nevim proč se o to staráš.
Správná otázka, přesně vychází z několika tvých zpráv zde v diskusi. Proč by měl Nick měnit barvu ? Když posíláš kostičky kamarádům, tak snad víš komu ne ? Jenže se právě přiznáváš k tomu, že ti nejde o kamarády, ale jen o to rozesílání kostišek a o tu přihlouplou soutěž. A zdržuje tě to, když si klikneš na profil a ejhle. tady už jsem hodnotila. Já bych se spíš přikláněl k tomu, aby byla v nastavení možnost odstranění kostičkového programu !! !! !! Někteří jsou tu opravdu kvůli kamarádům a třeba si nepřejí kostičkové otravy. Jenže to by se Vám nehodilo do krámu co ? Otevřeš si náhodný profil a ono nic :-( Tady body neseženu. Nebo ještě lepší, zrušit to úplně. To by se najednou pročistilo forum, to by ubylo profilů, které maj majitelé jen na to , aby posílali sami sobě na ten hlavní profil body, to by ubylo návštěv prpfilů těch, co tam ani vidět nechceme. Co ty na to ?
Nešlo by nějak udělat , aby vždy u navštíveného profilu nick změnil barvu a druhý den byl zas nenavštívený???? tet sice barvu taky změní, ale na dlouhou dobu , takže neni přehled komu kostičky už jsem dala a komu ne. A ještě kdy se udělá to vyhledávání pejsku podle města??? Děkuji
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?