Diskuze pád

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Andrejka (10.03.2012 13:43:51) napsal: Ahojky chci se zeptat,jezdím již 3rokem...ale rekreačně:D o to by nešlo,ale měla jsem kobylku nemocnou a tak 4týdny stála a neměla žádný pohyb.Teď jsem jí vzala ven a ona mě shodila, nemyslím,že to bylo schválně, ale ráda bych, aby mi někdo prosím poradil jak venku takovouhle postarší, ale stále velmi energickou kobylku zkrotit. Stále chce běhat, ale já bych ráda šla chvilku krokem:-~ předem děkuji....kobylka mě zná, je vymýšlivá, ale ví, že u mě nemá šanci...jenže tady jde o její energii, kterou asi nelze nějak vybít:-| Ahojky, další variantou může být krmení. Pokud jí dáváš hodně energetického krmiva a nemá k tomu dostatečný trénink,tak to může být i další příčina, proč je pořád tak energická.
Andrejka (10.03.2012 13:43:51) napsal: Ahojky chci se zeptat,jezdím již 3rokem...ale rekreačně:D o to by nešlo,ale měla jsem kobylku nemocnou a tak 4týdny stála a neměla žádný pohyb.Teď jsem jí vzala ven a ona mě shodila, nemyslím,že to bylo schválně, ale ráda bych, aby mi někdo prosím poradil jak venku takovouhle postarší, ale stále velmi energickou kobylku zkrotit. Stále chce běhat, ale já bych ráda šla chvilku krokem:-~ předem děkuji....kobylka mě zná, je vymýšlivá, ale ví, že u mě nemá šanci...jenže tady jde o její energii, kterou asi nelze nějak vybít:-| Zkus jí vzít na lonž do kruhovky a určuj mu ze země povely, nech jí taky cválat, klusat... Třeba se takhle časem uklidní... Nebo kobyla zapoměla, že velíš ty! Zkus jí nějak říct, že na ní sedíš a tudíž seš pánem ty!.. ;-)
Ahoj, měla jsem podobný problém můj koník stál 5. týdnů, protože byl také nemocný a jít ven to bylo jako když do pole vjede torpedo:-D , ale pravidelným tréninkem se uklidnil.Zkus si vzít kobylku na chvíli do kruhovky a pak s ní běž ven, pravidelnými vyjížďkami by se měla uklidnit;-)
Andrejka (10.03.2012 13:43:51) napsal: Ahojky chci se zeptat,jezdím již 3rokem...ale rekreačně:D o to by nešlo,ale měla jsem kobylku nemocnou a tak 4týdny stála a neměla žádný pohyb.Teď jsem jí vzala ven a ona mě shodila, nemyslím,že to bylo schválně, ale ráda bych, aby mi někdo prosím poradil jak venku takovouhle postarší, ale stále velmi energickou kobylku zkrotit. Stále chce běhat, ale já bych ráda šla chvilku krokem:-~ předem děkuji....kobylka mě zná, je vymýšlivá, ale ví, že u mě nemá šanci...jenže tady jde o její energii, kterou asi nelze nějak vybít:-| Mám podobného koníka, který když chvilku nejezdí,tak je rodeo,řeším to tak že ho ze začátku beru jenom kruhovky na lonž,aby se trochu uklidnil a aby mu klesla morálka. Je také energický ale spíž je to asi tím že kobylka zapomněla kdo je tu pánem. Každopádně bych to nedělala tak že ji vemu "vyběhat" to by byla sebevražda :D Spíš jí tak pomalu domluvit, a pak ji vzít ven. ;-) Na pořádnou vyjíž'dku
Ahojky chci se zeptat,jezdím již 3rokem...ale rekreačně:D o to by nešlo,ale měla jsem kobylku nemocnou a tak 4týdny stála a neměla žádný pohyb.Teď jsem jí vzala ven a ona mě shodila, nemyslím,že to bylo schválně, ale ráda bych, aby mi někdo prosím poradil jak venku takovouhle postarší, ale stále velmi energickou kobylku zkrotit. Stále chce běhat, ale já bych ráda šla chvilku krokem:-~ předem děkuji....kobylka mě zná, je vymýšlivá, ale ví, že u mě nemá šanci...jenže tady jde o její energii, kterou asi nelze nějak vybít:-|
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?