Diskuze Panebože !!!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

http://www.bonsajkotatka.cz/ Tohle jsou jako fakt živý?? 8-} >:-( 8-| >-|
ježiši chudáčci...ty lidi nejsou normální fakt 8-} >:-(
Tribitka (28.07.2010 21:05:47) napsal: Snad je to jenom b**á sranda, ale je to vážně hnusný! Přectava, že naše Tribitka bude takhle utýraná, je prostě hrozná! http://www.hoax.cz/hoax/bonsai -kotatka---bonsai-cats/ koukněte sem,píší že je to vtip ale bohužel Japonci to dělají,je to hnus a co si o tom myslím tu nemůžu napsat,napadají mě sprostá slova>:-(
Mona (31.07.2010 01:34:41) napsal: Jasně jsem napsala,že je to vtip a to dost blbej,protože to někdo může zkusit.Nevím co se tu do mě navážíš,zamet si před prahem sama.Pokud se řídíš heslem jiný kraj jiný mrav,tak ti přijde asi normální jak v jiných zemích zachází se zvířaty a schvaluješ jakým způsobem zabíjejí kočky,psi atd.?? Xenofobii opravdu nemám,nevím jak si na takovou blbost přišla možná "podle sebe soudím tebe":-D :-D Ale no tak, do nikoho se nenavážím, jen upozorňuju na to, jak jiní lidé uvažují.. A ano, jiný kraj, jiný mrav. Kruté zacházení se zvířaty neschvaluje snad nikdo, kdo má trochu soudnosti a nejen v cizích zemích. Kvůli týrání nemusíme chodit daleko, nemyslím, že Češi by si v tomhle nějak brali servítky, takže mi přijde zbytečné tu XENOFOBNĚ pomlouvat Japonce, jací jsou hnusáci. Ono takové celoživotní venčení psa na vodítku nemá k té sklenici daleko, taky mu upíráš jeho hlavní životní náplň - pohyb. A to je jen takové týráníčíčko oproti věcem, co jsou někteří lidé schopni němým tvářím udělat. Není to ale důvod k tomu jakkoli rasisticky nadávat lidem. Ano, ti, kdo týrají zvířata, to nemají v hlavě v pořádku a měli by za to být více trestáni, nikoli však oko za oko, zub za zub, to už jsme v evoluci snad taky překonali. Chci tím říct, že to, že lidé dělají společensky nepřijatelné věci, nezávisí na rase ani národnosti. Dělá to celý lidský druh a dělat bude. Toť vše. A věc, že "by to někdo mohl zkusit" mi přijde dost absurdní - zakážeme všechny detektivky, kriminálky, zprávy atd. atd., protože se tam mluví o věcech, které "by někdo mohl zkusit"?? Nás, co tu o tom mluvíme, by to v životě nenapadlo a když si ty stránky přečte někdo duševně chorý.. je to stejné, jako když si přečte zprávu o ideální vraždě. Taky to může zkusit. A jen tak na vysvětlenou, co říká o xenofobii wikipedie, podle mě to mluví za vše: Xenofobie je odborný sociologický termín, který v doslovném překladu znamená strach z cizinců. Obecně se slovo používá k označení mezilidské nesnášenlivosti a předsudků vůči lidem z jiné země, či při nedostatku úcty k jejich tradicím a odlišné kultuře.
Ančí (31.07.2010 10:47:20) napsal: Ale no tak, do nikoho se nenavážím, jen upozorňuju na to, jak jiní lidé uvažují.. A ano, jiný kraj, jiný mrav. Kruté zacházení se zvířaty neschvaluje snad nikdo, kdo má trochu soudnosti a nejen v cizích zemích. Kvůli týrání nemusíme chodit daleko, nemyslím, že Češi by si v tomhle nějak brali servítky, takže mi přijde zbytečné tu XENOFOBNĚ pomlouvat Japonce, jací jsou hnusáci. Ono takové celoživotní venčení psa na vodítku nemá k té sklenici daleko, taky mu upíráš jeho hlavní životní náplň - pohyb. A to je jen takové týráníčíčko oproti věcem, co jsou někteří lidé schopni němým tvářím udělat. Není to ale důvod k tomu jakkoli rasisticky nadávat lidem. Ano, ti, kdo týrají zvířata, to nemají v hlavě v pořádku a měli by za to být více trestáni, nikoli však oko za oko, zub za zub, to už jsme v evoluci snad taky překonali. Chci tím říct, že to, že lidé dělají společensky nepřijatelné věci, nezávisí na rase ani národnosti. Dělá to celý lidský druh a dělat bude. Toť vše. A věc, že "by to někdo mohl zkusit" mi přijde dost absurdní - zakážeme všechny detektivky, kriminálky, zprávy atd. atd., protože se tam mluví o věcech, které "by někdo mohl zkusit"?? Nás, co tu o tom mluvíme, by to v životě nenapadlo a když si ty stránky přečte někdo duševně chorý.. je to stejné, jako když si přečte zprávu o ideální vraždě. Taky to může zkusit. A jen tak na vysvětlenou, co říká o xenofobii wikipedie, podle mě to mluví za vše: Xenofobie je odborný sociologický termín, který v doslovném překladu znamená strach z cizinců. Obecně se slovo používá k označení mezilidské nesnášenlivosti a předsudků vůči lidem z jiné země, či při nedostatku úcty k jejich tradicím a odlišné kultuře. Tak ted si mě dostala:-D :-D.Existují vrazi co vraždí nebo vraždili podle knižní předlohy to ví každý ale ty jako lidumilka zřejmě ne a nebo to vědět raději nechceš.Tohle téma tu nemá co dělat ale ráda to proberu s tebou soukromně.Ty máš na věc jíný pohled a názor a já také,takže debatovat o tom nemá cenu,každý si o tom udělá svůj obrázek až si to přečte.8-|
Ančí (29.07.2010 15:39:03) napsal: :-D :-D :-D Promiňte, dámy, miluju kočky, ale tohle je supr joke, no ne? Už je to starý, vám to nikdy nepřišlo mailem? To je skoro jako strom špagetovník - snad nejznámější hoax - Angličani tomu fakt věřili (neboť jim to naservírovaly nejčtenější noviny):-DD :-DD Ano tohle byl vtip dost uhozený,mě to vtipný nepřijde spíše naopak.Japonci jsou prasata,snědí na co přijdou a je jim fuk jestli je to kočka nebo pes či jiné zvíře.Viděla jsem jak s nimi zachází bylo to naprosto děsivé,že jsem to musela vypnout a ještě ted to vidím před očima.Co se týká Bonsai kotátek,tak věřím,že to dělají protože tohle vymyslet snad ani nejde.8-}
Natalie (17.08.2010 16:08:02) napsal: bože co to je???jso uty lidi normální jak to to kotě může přežít>:-( 8-| :_( Ahoj,je to vymyšlený,Bonsai kotátka neexistují.Také jsem se lekla.;-)
Mona (31.07.2010 20:08:38) napsal: Ahoj,viděla jsem to.Souhlasím,mě se to také hnusí at je to jakékoliv zvíře u nás i v cizině.Přečti si celou diskuzi,než začneš nepřiměřeně reagovat.;-) bože co to je???jso uty lidi normální jak to to kotě může přežít>:-( 8-| :_(
Mona (31.07.2010 20:08:38) napsal: Ahoj,viděla jsem to.Souhlasím,mě se to také hnusí at je to jakékoliv zvíře u nás i v cizině.Přečti si celou diskuzi,než začneš nepřiměřeně reagovat.;-) Nereaguju nepřiměřeně, tvé názory zní tak, že nejhorší je zabíjení psů a koček v Japonsku. Přesto nemusíme chodit daleko a najdeme tu samou krutost ke zvířatům i tady, akorát že je to jiný druh zvířat, tedy většinou.
Amy (31.07.2010 18:58:59) napsal: A viděla jsi, jak se zabíjí zvířata na jatkách? Krávy, prasata nebo kuřata tě asi moc nezajímají, co? To jsou přeci podřadná zvířata, která se narodila jen jako potrava pro lidi, viď? (Tímto se nechci zastávat jakéhokoli násilí na zvířatech, ať se to týká jakéhokoli národa. Mě se hnusí zabíjení všech druhů zvířat naprosto stejně!) Ahoj,viděla jsem to.Souhlasím,mě se to také hnusí at je to jakékoliv zvíře u nás i v cizině.Přečti si celou diskuzi,než začneš nepřiměřeně reagovat.;-)
Mona (29.07.2010 20:33:18) napsal: Japonci jsou prasata,snědí na co přijdou a je jim fuk jestli je to kočka nebo pes či jiné zvíře.Viděla jsem jak s nimi zachází bylo to naprosto děsivé,že jsem to musela vypnout a ještě ted to vidím před očima. A viděla jsi, jak se zabíjí zvířata na jatkách? Krávy, prasata nebo kuřata tě asi moc nezajímají, co? To jsou přeci podřadná zvířata, která se narodila jen jako potrava pro lidi, viď? (Tímto se nechci zastávat jakéhokoli násilí na zvířatech, ať se to týká jakéhokoli národa. Mě se hnusí zabíjení všech druhů zvířat naprosto stejně!)
Ančí (31.07.2010 15:11:05) napsal: :-DD Škoda, že nejsi z Prahy, hnedle bych s tebou šla na pivo. Dřív ale, prosím tě, než mi budeš vždy odpovídat, přečti si pozorně, co jsem napsala. Myslím, že náš názor o těch hloupejch kočkách není až tak rozdílný, shodly jsme se na tom, že je to (ač blbej) vtip, já jen tvrdím, že díky tomuto vtipu vylezou na povrch různý skrytý pochybný vlastnosti určitých lidí. A jestli lidumilka znamená mít úctu ke všem lidem nezávisle na věku, pohlaví, barvě kůže, rase a národnosti, pak se k tomuto označení hrdě hlásím. A ty si zas nech svoje "Japonci jsou prasata a jsou schopní všeho" či co. Není nic divný,že mě to pobouřilo,miluji zvířata.Asi jsem to nenapsala dost srozumitelně,lidi po celém světě se chovají ke zvířatům hrozně a krutě s nini zachází.Japonci nebo Čínany jsem vypíchla z toho důvodu protože si myslím nejen já,že ti jsou nejkrutější.Jinak proti nim nic nemám jen prostě když vidím jak dokážou být krutí mam tmu před očima.Že jsou prasata mi prostě v tom vzteku ujelo.Pivo nepiju jsem abstinent ale na limču bych šla.;-)
Mona (31.07.2010 14:34:54) napsal: Tak ted si mě dostala:-D :-D.Existují vrazi co vraždí nebo vraždili podle knižní předlohy to ví každý ale ty jako lidumilka zřejmě ne a nebo to vědět raději nechceš.Tohle téma tu nemá co dělat ale ráda to proberu s tebou soukromně.Ty máš na věc jíný pohled a názor a já také,takže debatovat o tom nemá cenu,každý si o tom udělá svůj obrázek až si to přečte.8-| :-DD Škoda, že nejsi z Prahy, hnedle bych s tebou šla na pivo. Dřív ale, prosím tě, než mi budeš vždy odpovídat, přečti si pozorně, co jsem napsala. Myslím, že náš názor o těch hloupejch kočkách není až tak rozdílný, shodly jsme se na tom, že je to (ač blbej) vtip, já jen tvrdím, že díky tomuto vtipu vylezou na povrch různý skrytý pochybný vlastnosti určitých lidí. A jestli lidumilka znamená mít úctu ke všem lidem nezávisle na věku, pohlaví, barvě kůže, rase a národnosti, pak se k tomuto označení hrdě hlásím. A ty si zas nech svoje "Japonci jsou prasata a jsou schopní všeho" či co.
Ančí (30.07.2010 11:22:14) napsal: A proč ne? Co jsem o tom kde četla, tak údajně to vymysleli na nějaké univerzitě či co - aby právě zjistili, kolik lidí bude negativně reagovat na absolutní b.lbost. Jak koukám, některé to zvedá ze židle ještě kolik let potom. Kromě toho při podobných diskuzích právě vylezou na povrch pěkně xenofobní lidi, jako jsi ty. Prý Japonci jsou prasata... Nemyslíš, že stejně by měli smýšlet např. Indové o nás, protože jíme krávy, které jsou jim posvátné?? !! Pokud tady chceš litovat vymyšlená bonsai koťata, zameť si laskavě nejdřív před svým prahem, jak někdo může obhajovat zvířata a zavrhovat při tom šmahem vlastní druh, nechápu, to zas zvedá ze židle mě. A co se těch konkrétně těhle bonsai koťátek týče, zkuste se všichni zamyslet hlavou, jak by tato "dekorace" vypadala za týden.. víte, co jsou to proleženiny? To, co na těch stránkách popisují - krmit hadičkou, kadit hadičkou, no není to uhozený? Jak by to tak fungovalo..? Jasně jsem napsala,že je to vtip a to dost blbej,protože to někdo může zkusit.Nevím co se tu do mě navážíš,zamet si před prahem sama.Pokud se řídíš heslem jiný kraj jiný mrav,tak ti přijde asi normální jak v jiných zemích zachází se zvířaty a schvaluješ jakým způsobem zabíjejí kočky,psi atd.?? Xenofobii opravdu nemám,nevím jak si na takovou blbost přišla možná "podle sebe soudím tebe":-D :-D
Ančí (30.07.2010 11:22:14) napsal: A proč ne? Co jsem o tom kde četla, tak údajně to vymysleli na nějaké univerzitě či co - aby právě zjistili, kolik lidí bude negativně reagovat na absolutní b.lbost. Jak koukám, některé to zvedá ze židle ještě kolik let potom. Kromě toho při podobných diskuzích právě vylezou na povrch pěkně xenofobní lidi, jako jsi ty. Prý Japonci jsou prasata... Nemyslíš, že stejně by měli smýšlet např. Indové o nás, protože jíme krávy, které jsou jim posvátné?? !! Pokud tady chceš litovat vymyšlená bonsai koťata, zameť si laskavě nejdřív před svým prahem, jak někdo může obhajovat zvířata a zavrhovat při tom šmahem vlastní druh, nechápu, to zas zvedá ze židle mě. A co se těch konkrétně těhle bonsai koťátek týče, zkuste se všichni zamyslet hlavou, jak by tato "dekorace" vypadala za týden.. víte, co jsou to proleženiny? To, co na těch stránkách popisují - krmit hadičkou, kadit hadičkou, no není to uhozený? Jak by to tak fungovalo..? Napsala jsem svůj názor.Tak nevím o co ti jde.Zamet si před svým prahem sama a nemoralizuj tady ostatní.Xenofobii opravdu nemám spíš bych řekla,že ty s tím máš problém.Pust si na netu jak zacházejí se zvířaty,zaživa je házejí do vařici vody a je jim jedno zda je to pes nebo kočka a zaživa je stáhnou z kůže,jinde zase umlátej mládata tulenů.Jde vidět,že s tím nemáš žádný problém a ještě je takový lidi bráníš?? Zamysli se nad sebou.
Ančí (30.07.2010 11:22:14) napsal: A proč ne? Co jsem o tom kde četla, tak údajně to vymysleli na nějaké univerzitě či co - aby právě zjistili, kolik lidí bude negativně reagovat na absolutní b.lbost. Jak koukám, některé to zvedá ze židle ještě kolik let potom. Kromě toho při podobných diskuzích právě vylezou na povrch pěkně xenofobní lidi, jako jsi ty. Prý Japonci jsou prasata... Nemyslíš, že stejně by měli smýšlet např. Indové o nás, protože jíme krávy, které jsou jim posvátné?? !! Pokud tady chceš litovat vymyšlená bonsai koťata, zameť si laskavě nejdřív před svým prahem, jak někdo může obhajovat zvířata a zavrhovat při tom šmahem vlastní druh, nechápu, to zas zvedá ze židle mě. A co se těch konkrétně těhle bonsai koťátek týče, zkuste se všichni zamyslet hlavou, jak by tato "dekorace" vypadala za týden.. víte, co jsou to proleženiny? To, co na těch stránkách popisují - krmit hadičkou, kadit hadičkou, no není to uhozený? Jak by to tak fungovalo..? Tak jasně, že je to uhozený, a vcelku málo pravděpodobný, že by to fungovalo. Každopádně chápu, že to někoho naštve. Když jsem to viděla tedka prvně, tak jsem si řekla, že je to nějaká blbost,ale i tak mi to přišlo jako celkem brutální - při představě svojí kočky v takovém stavu... Bylo celkem poznat na první pohled, že je to vtip (blbej), ale i mě to naštvalo...
Mona (29.07.2010 20:33:18) napsal: Ano tohle byl vtip dost uhozený,mě to vtipný nepřijde spíše naopak.Japonci jsou prasata,snědí na co přijdou a je jim fuk jestli je to kočka nebo pes či jiné zvíře.Viděla jsem jak s nimi zachází bylo to naprosto děsivé,že jsem to musela vypnout a ještě ted to vidím před očima.Co se týká Bonsai kotátek,tak věřím,že to dělají protože tohle vymyslet snad ani nejde.8-} A proč ne? Co jsem o tom kde četla, tak údajně to vymysleli na nějaké univerzitě či co - aby právě zjistili, kolik lidí bude negativně reagovat na absolutní b.lbost. Jak koukám, některé to zvedá ze židle ještě kolik let potom. Kromě toho při podobných diskuzích právě vylezou na povrch pěkně xenofobní lidi, jako jsi ty. Prý Japonci jsou prasata... Nemyslíš, že stejně by měli smýšlet např. Indové o nás, protože jíme krávy, které jsou jim posvátné?? !! Pokud tady chceš litovat vymyšlená bonsai koťata, zameť si laskavě nejdřív před svým prahem, jak někdo může obhajovat zvířata a zavrhovat při tom šmahem vlastní druh, nechápu, to zas zvedá ze židle mě. A co se těch konkrétně těhle bonsai koťátek týče, zkuste se všichni zamyslet hlavou, jak by tato "dekorace" vypadala za týden.. víte, co jsou to proleženiny? To, co na těch stránkách popisují - krmit hadičkou, kadit hadičkou, no není to uhozený? Jak by to tak fungovalo..?
Jája (28.07.2010 12:22:27) napsal: http://www.bonsajkotatka.cz/ Tohle jsou jako fakt živý?? 8-} >:-( 8-| >-| :-D :-D :-D Promiňte, dámy, miluju kočky, ale tohle je supr joke, no ne? Už je to starý, vám to nikdy nepřišlo mailem? To je skoro jako strom špagetovník - snad nejznámější hoax - Angličani tomu fakt věřili (neboť jim to naservírovaly nejčtenější noviny):-DD :-DD
Tribitka (28.07.2010 21:05:47) napsal: Snad je to jenom b**á sranda, ale je to vážně hnusný! Přectava, že naše Tribitka bude takhle utýraná, je prostě hrozná! Ahoj na téhle adrese jsem našla,že je to vtip ale bohužel Japonci toto dělají,je to hnus a týrání zvířat.>:-( www.bonsaikitten.com/bkmethod. html
MiŠkA (28.07.2010 17:52:01) napsal: ježiši chudáčci...ty lidi nejsou normální fakt 8-} >:-( Snad je to jenom b**á sranda, ale je to vážně hnusný! Přectava, že naše Tribitka bude takhle utýraná, je prostě hrozná!
Miška (28.07.2010 12:44:45) napsal: Já myslím, že je to jen nechutný vtip. Soudím podle toho, že se mi tu údajnou společnost Bonsai Kitten nepodařilo vyhledat v ARESu nejen podle názvu, ale ani podle uváděného IČ. Každopádně by za tohle někdo zasloužil na hubu, co když to někoho napadne zkusit?? Tj takový blbci jsou 8-} každopádně jestli je to opravdu "vtip" tak ten kdo ho vymyslel by se měl léčit, pač tohle neni normální >-|
Jája (28.07.2010 12:22:27) napsal: http://www.bonsajkotatka.cz/ Tohle jsou jako fakt živý?? 8-} >:-( 8-| >-| Já myslím, že je to jen nechutný vtip. Soudím podle toho, že se mi tu údajnou společnost Bonsai Kitten nepodařilo vyhledat v ARESu nejen podle názvu, ale ani podle uváděného IČ. Každopádně by za tohle někdo zasloužil na hubu, co když to někoho napadne zkusit??
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?