Diskuze Páníčci pozor !!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jessica (05.04.2012 09:23:30) napsal: Nestačilo to napsat jednou? :-| Jinak napiš adminům, smažou ho. Nestačilo, jen ať to každej ví, co je mezi lidma za s**** a podvodníky. Hlavně jsem nevěděla do jakého tématu to vložit, do žádného se to moc nehodí a nejsem tu tak dlouho abych věděla komu to napsat
Petronela (05.04.2012 01:36:40) napsal: Zdravím všechny páníčky a zároveň chci upozornit na jednoho uživatele, který použil fotku mé fenky Kavalír King Charles Spaniel Bonnie pro svůj profil. Zde je jeho profil, podívejte se jestli náhodou nepoužil i foto zrovna Vašeho pejska.https://www.hellosandy.cz/uzivatele/detail-uzivatele/16814/ >:-( >:-( >:-( !! !! !! Nestačilo to napsat jednou? :-| Jinak napiš adminům, smažou ho.
Zdravím všechny páníčky a zároveň chci upozornit na jednoho uživatele, který použil fotku mé fenky Kavalír King Charles Spaniel Bonnie pro svůj profil. Zde je jeho profil, podívejte se jestli náhodou nepoužil i foto zrovna Vašeho pejska.https://www.hellosandy.cz/uzivatele/detail-uzivatele/16814/ >:-( >:-( >:-( !! !! !!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?