Diskuze ,,páníček offline???"

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Hafoj,mám takový problém…když se kouknu na některý z mojich profilů (třeba když píšu do deníčku) tak je tam napsáno ,,Páníček offline" !Což je kravina,když jsem online!>:-( :D
Ahoj, to je tím, že systém kontroluje kdo je online a offline po určitém časovém úseku. Může se tedy stát, že se vám zobrazuje, že jste offline i přesto, že jste online. Nikola (24.05.2009 20:00:00) napsal: blbne to tu pořád,už jsem si na to zvykla a neřeším to! Taky jsem věčně offline.:-DD
blbne to tu pořád,už jsem si na to zvykla a neřeším to! Taky jsem věčně offline.:-DD
Taky se nám to stává, když to vidím tak se odhlásím. Po chvilce se přihlásím znovu, ale co je divný, že nejsou připisovány bodíky za dárečky, možná že proto. Když je někdo off, nemůže dostat bodíky za nalezené dárky a tím pádem nemůže nic darovat.>:) :-(
Kačus (24.05.2009 12:48:19) napsal: Hafoj,mám takový problém…když se kouknu na některý z mojich profilů (třeba když píšu do deníčku) tak je tam napsáno ,,Páníček offline" !Což je kravina,když jsem online!>:-( :D Mám to samé…;-) Aja.
Ahoj, to je tím, že systém kontroluje kdo je online a offline po určitém časovém úseku. Může se tedy stát, že se vám zobrazuje, že jste offline i přesto, že jste online. Nikola (24.05.2009 20:00:00) napsal: blbne to tu pořád,už jsem si na to zvykla a neřeším to! Taky jsem věčně offline.:-DD
Aja (24.05.2009 19:28:33) napsal: Kačus (24.05.2009 12:48:19) napsal: Hafoj,mám takový problém…když se kouknu na některý z mojich profilů (třeba když píšu do deníčku) tak je tam napsáno ,,Páníček offline" !Což je kravina,když jsem online!>:-( :D Mám to samé…;-) Aja. Já taky, ale né pořád;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?