Diskuze Panikář

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj Jediné co ti mohu poradit je, aby sis věřila. Sama tolik zkušeností ještě nemám , abych ti tady moc radila. Já začala jezdit před 2 roky. Šlo mi to. Ale jakmile po roce a půl jsme začaly jezdit spolu s kamarádkou tak já dostávala bývalou dostihovou kobylu. Asi si dokážete představit jak to vypadalo když byla nabitá. Stačilo ze jsme přišly na louku a ona hned nastražila uši a chtěla závodit. A když se k ní ještě přidala kobyla, na které jezdila kamarádka tak to bylo hrozný. Před ježdením jsem se vždycky ,,modlila'' aby nabitá nebyla. Bála jsem se že mi vystřelí a já spadnu. Měla jsem z toho panickou hrůzu. Ale jednou jsem přišla do stáje a řekla jsem si : ,, Dneska to dáme Teilo. Ty budeš hodná a já nebudu panikařit.'' a opravdu od ty doby když se splaší, nebo třeba jenom když jde hodně dopředu tak ji zastavim. Je to tim že už si věřím. Už jsem překonala tu pomyslnou čáru strachu. Jezdim i ted, pořád na té samé kobyle a za nic bych ji nevyměnila. Přeji hodně štěstí ať se ti to povede co nejdřív.
Dobrý den všem, Potřebuji nutně radu ohledně ježdění. Před pár lety jsem kvůli třem operacím páteře musela na nějakou dobu přestat jezdit na koni. Nyní, když si sednu na koně, a je třeba dopřednější, začnu panikařit, tahat otěže směrem k sobě a pod. Nemáte nějaký typ, jak sama sebe uklidnit, když začnu panikařit? :-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?