Diskuze Papillon - plemeno

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Phoebe&Adel (02.07.2009 20:55:13) napsal: Mám pro adminy připomínku… Pokud jsem teda informovaná plemeno PAPILLON se píše s dvěma L!:-) Já jen abyste to v hafobázi opravili, aby nedošlo k matení No, myslím, že kvůli jednomu L k matení nedoje :-DD ;-D Ale co jsem si tak všimla, tak je dost plemen počeštěných..nic­méně dobrý postřeh ;-)
Phoebe&Adel (02.07.2009 20:55:13) napsal: Mám pro adminy připomínku… Pokud jsem teda informovaná plemeno PAPILLON se píše s dvěma L!:-) Já jen abyste to v hafobázi opravili, aby nedošlo k matení Ano,máš pravdu,je to v originále ,t.j. ve francouzštině je to tak,jak píše Phoebe a Adel!!!;-) :-) Aja.
Mám pro adminy připomínku… Pokud jsem teda informovaná plemeno PAPILLON se píše s dvěma L!:-) Já jen abyste to v hafobázi opravili, aby nedošlo k matení
Děkuju za podporu:-). Už to je opravené. Aja (03.07.2009 14:16:28) napsal: Phoebe&Adel (03.07.2009 13:47:03) napsal: Jessica (02.07.2009 22:21:39) napsal: Phoebe&Adel (02.07.2009 20:55:13) napsal: Mám pro adminy připomínku… Pokud jsem teda informovaná plemeno PAPILLON se píše s dvěma L!:-) Já jen abyste to v hafobázi opravili, aby nedošlo k mateníNo, myslím, že kvůli jednomu L k matení nedoje :-DD ;-D Ale co jsem si tak všimla, tak je dost plemen počeštěných..nic­méně dobrý postřeh ;-) Spíš o matení nejde, ale papillon je motýlek a s jedním l to teda nevím co je:-) Já osobně mám motýlka:-D Máš pravdu…Le papillon=motý­lek,čte se (papijon),ale papilon(četlo by se papilon) není žádné slovo,hledala jsem i ve speciální příručce,slovníku a webu…Neberte ve zlém,jen že Phoebe a Adel má pravdu!;-D Já zase potřebuji často rady na PC!;-) Srdečně Aja.
Moc děkujeme:-) Kate (03.07.2009 14:16:40) napsal: opraveno :) Díky za upozorněníPho­ebe&Adel (03.07.2009 13:47:03) napsal: Jessica (02.07.2009 22:21:39) napsal: Phoebe&Adel (02.07.2009 20:55:13) napsal: Mám pro adminy připomínku… Pokud jsem teda informovaná plemeno PAPILLON se píše s dvěma L!:-) Já jen abyste to v hafobázi opravili, aby nedošlo k mateníNo, myslím, že kvůli jednomu L k matení nedoje :-DD ;-D Ale co jsem si tak všimla, tak je dost plemen počeštěných..nic­méně dobrý postřeh ;-) Spíš o matení nejde, ale papillon je motýlek a s jedním l to teda nevím co je:-) Já osobně mám motýlka:-D
opraveno :) Díky za upozornění Phoebe&Adel (03.07.2009 13:47:03) napsal: Jessica (02.07.2009 22:21:39) napsal: Phoebe&Adel (02.07.2009 20:55:13) napsal: Mám pro adminy připomínku… Pokud jsem teda informovaná plemeno PAPILLON se píše s dvěma L!:-) Já jen abyste to v hafobázi opravili, aby nedošlo k mateníNo, myslím, že kvůli jednomu L k matení nedoje :-DD ;-D Ale co jsem si tak všimla, tak je dost plemen počeštěných..nic­méně dobrý postřeh ;-) Spíš o matení nejde, ale papillon je motýlek a s jedním l to teda nevím co je:-) Já osobně mám motýlka:-D
Phoebe&Adel (03.07.2009 13:47:03) napsal: Jessica (02.07.2009 22:21:39) napsal: Phoebe&Adel (02.07.2009 20:55:13) napsal: Mám pro adminy připomínku… Pokud jsem teda informovaná plemeno PAPILLON se píše s dvěma L!:-) Já jen abyste to v hafobázi opravili, aby nedošlo k mateníNo, myslím, že kvůli jednomu L k matení nedoje :-DD ;-D Ale co jsem si tak všimla, tak je dost plemen počeštěných..nic­méně dobrý postřeh ;-) Spíš o matení nejde, ale papillon je motýlek a s jedním l to teda nevím co je:-) Já osobně mám motýlka:-D Máš pravdu…Le papillon=motý­lek,čte se (papijon),ale papilon(četlo by se papilon) není žádné slovo,hledala jsem i ve speciální příručce,slovníku a webu…Neberte ve zlém,jen že Phoebe a Adel má pravdu!;-D Já zase potřebuji často rady na PC!;-) Srdečně Aja.
Jessica (02.07.2009 22:21:39) napsal: Phoebe&Adel (02.07.2009 20:55:13) napsal: Mám pro adminy připomínku… Pokud jsem teda informovaná plemeno PAPILLON se píše s dvěma L!:-) Já jen abyste to v hafobázi opravili, aby nedošlo k mateníNo, myslím, že kvůli jednomu L k matení nedoje :-DD ;-D Ale co jsem si tak všimla, tak je dost plemen počeštěných..nic­méně dobrý postřeh ;-) Spíš o matení nejde, ale papillon je motýlek a s jedním l to teda nevím co je:-) Já osobně mám motýlka:-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?