Diskuze Parelliho hry

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahojky,se svou kobylkou se plně věnuji Horsemanshipu....Parelliho hry zvládá bez problémů...myslím si,že tyto hry jsou základ a kobylka by alespon některé mohla zvládnout(samozdřejmě pokud je na tom dobře zdravotně)..Hra bych doporučovala a myslím,že při strpení a pravidelném tréninku by to kobylka také zvlládla =) ...Tak hodně štěstí! =)
si uvědomit, že pan Parelli není jediný, kdo komunikuje s koňma na bázi přirozeného přístupu a jeho metody nesedí všem koním. Ona role "vůdce" je sice fajn a ve většině případů to zabírá. Ale najdou se i výjimky. Třeba zrovna u mě a mé kobči. Na druhou stranu-všechno je lepší než "cukr" a bič nebo špagáty a šporny 8-}. Ony ty metody jde pojmout vždycky po svém (tedy po vašem) tak, aby vám s kobčou vyhovovaly a nemusíš tomu zrovna říkat "dikobrazí hra".
Ahooj, já jsem dělala hry se všemi koňmi o které jsem se starala a nebo je jezdila.Je to pro koně příjemné zpestření :) A jak napsala Carolline1 ...chce to jen trpělivost s koníkem a trochu času,a skvělé je aby jsi si všímala,která hra konkrétně ho baví nejvíce a ochotně na ni přistupuje :)...takže také přeji hodně štěstí ;-)
Ahojte chtěla jsem se zeptat jestli už jste zkoušeli tyto hry a zda se vám dařilo. Myslíte že bych ještě měla šanci to naučit huculko-arabku která má 16 let? Chtěla bych to vyzkoušet. Předem děkuji za odpovědi.;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?