Diskuze Parelliho hry...co si o nic myslíš?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Teryneczka (21.12.2009 13:18:55) napsal: Parliho hry jsou fajn, ale myslím si, že nic se nemá přehánět a nemá cenu je s koněm bezdůvodně opakovat pořád stejně dokola ... ;-) Musíme se snažit, pracovat s koněm co nejrůznoroději :-DD Vždyť to celé není např. jen o ježdění nebo parelliho hrách ... ;-) to je jasne, ale s Olikem jsem to tak opakovala, protoze jsem chtela nejen aby mezi nami vzrostla duvera, ale aby si mne taky vsimal... hodne koni kdyz za nimi prijdete do vybehu se jen ohlidnou a zerou dal,ale diky temto hram za mnou Olik radostne sel jakmile mne uvidel a za to jsem mu vdecna... :)
Mám hodně,ale opravdu hodně temperamentní kobylku.Je prakticky nemožné,aby s ní kdoliv,kdo ji je cizí nebo nesympatický navázal kontakt.Před čtyřmi lety jsem s ní začala pracovat na princim Horsemanshipu.Jsem s ní ve stáji u Lenky Benešové v Kopaninách (www.nadejekopaniny.wbs.cz) ,která má školu Vášíka Bořánka.Nyní si troufnu říct,že si s kobylkou naprosto rozumim.Není pro nás problém si zajezdit jen tak bez ohlávky a sedla,nebo se jen tak navolno prohánět po loukách.Myslím,že tohle je ten nejlepší zpusob,jak ke svému koni přstupovat.
MÁM 1 LETOU KLISNU NAPOLI JE TO ARDENSKÝ KŮN JE VÁBORÁ VE VŠEM VŠE VZLÁDÁ JE POSLUŠNÁ PROSTĚ MÁ SKOROVŠECHNO RÁDA A HLAVNĚ POSLOUCHÁ NA SLOVO JE VÁŠ KŮN TAKY TAKOVÝ :D :( ;-D
Parliho hry jsou fajn, ale myslím si, že nic se nemá přehánět a nemá cenu je s koněm bezdůvodně opakovat pořád stejně dokola ... ;-) Musíme se snažit, pracovat s koněm co nejrůznoroději :-DD Vždyť to celé není např. jen o ježdění nebo parelliho hrách ... ;-)
Tak jsem to uz zkusila a jde mu to… hzozne me to bavi a kazdy den pred jezdenim to s nim opakuji… alespon z neho schofim trochu energie pred jezdenim, protoze je hodne temperamentni :D
Ahoj, více o parreliho hrách najdeš tady v článcích http://www.konicci.cz/…munikace-79/
Durmanka (22.06.2009 19:31:39) napsal: Já s mým koníkem minimálně jednou týdně Parelliho hry dělám ;-) . Je to inteligentní plňásek, takže i když jsem je ho musela ze začátku naučit, on to chápal opravdu hodně rychle, takže já jsem s nimi neměla problémy a naopak spíše utužily náš vztah a zlepšily naši komunikaci 8-) ahoj… ja prave s parreliho hrama zacinam, zitra mam poprve na konikovi zkusit tyto hry. Neco jsem cetla na internetu a divala jsem se dvdecka od tety kde parreli cvici kone, ale stejne bych asi potrebovala trochu pomoc. Prosim napises mi na icq?… nebo nekdo kdo tomu rozumi a vysvetli mi to radeji jeste jednou :-).. diky.. moje icq je 424–519–283… jako Feiby.. diky ahoj :-)
Já s mým koníkem minimálně jednou týdně Parelliho hry dělám ;-) . Je to inteligentní plňásek, takže i když jsem je ho musela ze začátku naučit, on to chápal opravdu hodně rychle, takže já jsem s nimi neměla problémy a naopak spíše utužily náš vztah a zlepšily naši komunikaci 8-)
podle mě jsou parelliho hry dobrý, navazuje se s koněm neustálí kontakt atd…a není potom tak plachý…vím to z vlastní zkušenosti. s každým koněm, s kterým začínám pracovat, ho po základním výcviku naučím tyto hry. je pak lépe zvladatelný atd…a myslím, že je to i baví
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?