Diskuze Parkur a jízdárna

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Naučíš ale nikdo ti nezaručí zda-li koník bude ochotně chodit. Práci na jízdárně ne každý má rád. Skoky můžou byt lepší ale nesmíš to přehánět pomalinku zkoumej co má rád a prokládej to prací.
Prosím potřebuji zjistit jestli kůň který jezdil pod westernovím sedlem ale ne přímo western nikdy nebyl na jízdárně a nikdy neskákal jestli mám nějakou šanci ho naučit normálně ochotně pracovat na jízdárne a skákat parkury alespon 110 cm ??Děkuji za každou odpověd;-) :(
Záleží na stáří, zdravotní stav a stavbu koně. Přeučit o aby pracoval pod jiným sedlem a s jiným přilnutím na otěži (jestli je učen chodit "za otěž" bez příjmého kontaktu jako bývá u westernových konó) neni tak složité. Základy správného ježdění u westernu a anglie nejsou tak jiné, takže rok práce několikrát týdně by mohlo stačit ho přeučit. Jestli bude mít talent ke skákání ale záleží na tom jak je postavený a jestli ho to bude bavit. Nechat ho skákat ve volnosti je nejlepší způsob jak to zjistit než to převýcvyku dáš spousta práce a času. 110cm je celkem dost pro koně který do teď neskákal tak počítej že to bude tvrat pár let než bude skákat "aspoň" tuto výšku. Hodně štěsí, a omlouvám se za češtinu nejsem rodilá češka. :)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?