Diskuze pečivo

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kime (09.12.2012 18:29:58) napsal: Já nosím koníkovi, o kterého se starám, tvrdý chleba vždycky :) Je to pro koně normální pamlsek, ale musí být opravdu vyschlý, protože měkký může způsobit koliku ;) Takže rozhodně zkusit nabídnout můžeš, myslím, že majitelé nebudou mít nic proti... Děkuji za rychlou odpověď.Je sušené na kamnech,tak že přesně jak má být.Alespoň budou mít koníčci nějakou mlsku.;-)
(24.01.2013 14:00:33) napsal: Hnilobu ze suchého pečiva? To asi nee. Hniloba se objevuje u koní, kteří stojí v mokru a drží se jim vlhko v kopytech. Hniloba nemá vůbec nic společného s pečivem. Ano taky si myslím !!! Že to nemá nic společného....;-)
Hnilobu ze suchého pečiva? To asi nee. Hniloba se objevuje u koní, kteří stojí v mokru a drží se jim vlhko v kopytech. Hniloba nemá vůbec nic společného s pečivem. Denda03 (22.01.2013 18:53:39) napsal: nevím jak vy ale mojím koním to vadí :/ obě hned dostanou stoho hnilobu
nevím jak vy ale mojím koním to vadí :/ obě hned dostanou stoho hnilobu
Aja (09.12.2012 16:07:10) napsal: Dobrý den, nejsem koňák a tak se prosím zeptám-co koníci a tvrdé pečivo.Doma jsme vždycky sušili pečivo pro dobytek i pro koně.Ale dnes nevím jaký je na to názor.Nabídla bych ho u nás ve vsi ,ale nechci být za hlupáka.děkuji. Já nosím koníkovi, o kterého se starám, tvrdý chleba vždycky :) Je to pro koně normální pamlsek, ale musí být opravdu vyschlý, protože měkký může způsobit koliku ;) Takže rozhodně zkusit nabídnout můžeš, myslím, že majitelé nebudou mít nic proti...
Dobrý den, nejsem koňák a tak se prosím zeptám-co koníci a tvrdé pečivo.Doma jsme vždycky sušili pečivo pro dobytek i pro koně.Ale dnes nevím jaký je na to názor.Nabídla bych ho u nás ve vsi ,ale nechci být za hlupáka.děkuji.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?