Diskuze Pejsci na leden a únor

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

guiestka (13.12.2010 20:50:38) napsal: Upřímně, těch pár fotek, co vyhrálo, nejsou ani tak hezké, jako ty předtím.. a zdá se mi, že v tom něco bude 8-} 8-} Vždyť to také není konečný výsledek!! Ty nej... fotky pejsků zodpovědně vyberou administrátoři;-) ...naštěstí
Jsou ty lidi fakt tak tupí, že tam vkládají fotky pejsků z léta, focené doma, anebo ještě s nějakýma osobama...?? a ještě by se jich tam našlo víc... nebo ty fotky tam vloží na výšku... nechápu tohle myšlení....
Možná by nebylo od věci za nedodržení tématu body soutěžícímu nepřipsat.
Markéta a Lery (08.12.2010 11:08:06) napsal: Možná by nebylo od věci za nedodržení tématu body soutěžícímu nepřipsat. Dobrej nápad,se divím,že na to admini nepřišli sami-po těch rozbrojích tady,kvůli těm fotkám...
Manička+RINGO (13.12.2010 21:53:23) napsal: Vždyť to také není konečný výsledek!! Ty nej... fotky pejsků zodpovědně vyberou administrátoři;-) ...naštěstí Taky vím, naštěstí.. ale i tak se to nezdá, pochybuju, že by tolik uživatelů hlasovalo pro takové fotky.. 8-|
ale jen krátce. U nás koček stejný případ. Konečný výsledek a znehodnocení hlasování to je, ať administrace vybere koho chce! A prosím žádné rozbroje, hlasujeme zodpovědně a máme oči. Mělo by se to mazat a podmínit kopletním profilem!
guiestka (14.12.2010 06:46:02) napsal: Taky vím, naštěstí.. ale i tak se to nezdá, pochybuju, že by tolik uživatelů hlasovalo pro takové fotky.. 8-| No je zajímavý, že předtím byli na prvních místech různí pejsci a nejdnou se tam dostal uživatel se všemi svými fotkami a všechny předběhl. no divný 8-| 8-} ale když to ty lidi baví a myslej si že vyhrajou, tak nezbývá než se jim jen smát, administrátoři nejsou b**í, takže si myslim, že ten uživatel co sem tam jakýmsi zajimavym způsobem dostal, rozhodně nevyhraje :-D :-D
ღ KETTY & NESY ღ (11.12.2010 17:57:25) napsal: Pokaždé vyhrává fotka, focena nějakým speciálním foťákem, zrzadlovkou aj. Ostatní takové foťáky nemají, tak nemají ani šanci vyhrát, ale ty fotky co admini vybírají se mi moc líbí;-) ;-)! To je pravda, třeba ten berňáček leřící ve sněhu je jasným příkladem. fotka je to krásná, ale jak to tak vypadá, fotka focená obyčejným foťákem snad ani vyhrát nemůže. No nevím ;-D V nějaké jiné souteži asi jo, ale tady je ta kvalita asi potřeba, když se z toho budou dělat wallpapery 8-}
Miška (08.12.2010 11:20:01) napsal: No nevím, kde jste se ty vybrané fotky prohlížela, já teda zde:https://www.hellosandy.cz/zabava/souteze/hledame-psy-mesicu-listopad-a-prosinec-2010/ a žádnou fotku pejska v pampeliškách mezi vítěznými tam nevidím. Naopak mi připadají tématicky velmi dobře vybrané, ta listopadová se mi dokonce líbí hodně moc. Takže s tou tupostí adminů to asi nebude tak horké ;-) Ta zimní hezká, ale na ten podzim víc sedí 1,2,4,5 a 6. fotka.
MíNela (08.12.2010 11:00:51) napsal: Já si spíše myslím, že tupí jsou admini - prošli jste si vybrané fotky na listopad a prosinec? tam není jediná fotečka, která by charakterizovala toto období - dokonce je tam fotka pejska ležícího mezi pampeliškama. Moje představa o fotkách podle měsíců by byla na listopad v krásném barevném listí a podobně..a na prosinec doslova sněhová nebo vánoční !!!A byly tam takové fotky!!! Jenže se nedostaly vůbec "ke slovu!":( A co ten kůň a potkan? To nerozeznají psa od jiného zvířete? A ty upravené (blikající) v nějakém programu? A ta na způsob značky, stažená z internetu? Že někteří nerozeznají co je to šířka a výška, to bych ještě brala. Ale už by se s tím mělo něco dělat. Taky bych byla pro to, aby se jim nedávaly body.
Upřímně, těch pár fotek, co vyhrálo, nejsou ani tak hezké, jako ty předtím.. a zdá se mi, že v tom něco bude 8-} 8-}
Souhlasím s tímto názorem, že za fotky, které se zásadně odchylují od tématu,by body nebyly připsány. Stejmě redakce musí projít všechny fotky z hlediska hodnocení. Markéta a Lery (08.12.2010 11:08:06) napsal: Možná by nebylo od věci za nedodržení tématu body soutěžícímu nepřipsat.
Pokaždé vyhrává fotka, focena nějakým speciálním foťákem, zrzadlovkou aj. Ostatní takové foťáky nemají, tak nemají ani šanci vyhrát, ale ty fotky co admini vybírají se mi moc líbí;-) ;-)!
MíNela (08.12.2010 11:00:51) napsal: Já si spíše myslím, že tupí jsou admini - prošli jste si vybrané fotky na listopad a prosinec? tam není jediná fotečka, která by charakterizovala toto období - dokonce je tam fotka pejska ležícího mezi pampeliškama. Moje představa o fotkách podle měsíců by byla na listopad v krásném barevném listí a podobně..a na prosinec doslova sněhová nebo vánoční !!!A byly tam takové fotky!!! Jenže se nedostaly vůbec "ke slovu!":( No nevím, kde jste se ty vybrané fotky prohlížela, já teda zde:https://www.hellosandy.cz/zabava/souteze/hledame-psy-mesicu-listopad-a-prosinec-2010/ a žádnou fotku pejska v pampeliškách mezi vítěznými tam nevidím. Naopak mi připadají tématicky velmi dobře vybrané, ta listopadová se mi dokonce líbí hodně moc. Takže s tou tupostí adminů to asi nebude tak horké ;-)
Já si spíše myslím, že tupí jsou admini - prošli jste si vybrané fotky na listopad a prosinec? tam není jediná fotečka, která by charakterizovala toto období - dokonce je tam fotka pejska ležícího mezi pampeliškama. Moje představa o fotkách podle měsíců by byla na listopad v krásném barevném listí a podobně..a na prosinec doslova sněhová nebo vánoční !!!A byly tam takové fotky!!! Jenže se nedostaly vůbec "ke slovu!":( Elis a smečka (07.12.2010 19:38:19) napsal: Jsou ty lidi fakt tak tupí, že tam vkládají fotky pejsků z léta, focené doma, anebo ještě s nějakýma osobama...?? a ještě by se jich tam našlo víc... nebo ty fotky tam vloží na výšku... nechápu tohle myšlení....
Elis a smečka (07.12.2010 19:38:19) napsal: Jsou ty lidi fakt tak tupí, že tam vkládají fotky pejsků z léta, focené doma, anebo ještě s nějakýma osobama...?? a ještě by se jich tam našlo víc... nebo ty fotky tam vloží na výšku... nechápu tohle myšlení.... Ahoj,já si myslím,že je to jen kvůli bonusovým bodům,protože jinak to taky nechápu.U nás v soutěži o maskota byli také perličky např.popis koně apod.8-}
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?