Diskuze Pes týdne?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, mám takový dojem, že jsem někde už takovou myšlenku viděla realizovanou. A to nemluvím o dárečcích atd.
V redakci byl návrh, že by volila (překvapivě ;-) ) redakce (uživatelé již určují top 100 a někdy hodně záleží na tom, zda má někdo čas kostičkovat nebo ne, někdy to není úplně fér a chtěli jsme vymyslet i nějaké jiné hodnocení) a to podle toho, kolik informací by měl pes v profilu vyplněných, kolik fotek a jestli videa, co deníček apod. Amy (19.10.2009 21:45:01) napsal: A kdo a jak by ho volil?
Kate (19.10.2009 22:43:18) napsal: V redakci byl návrh, že by volila (překvapivě ;-) ) redakce (uživatelé již určují top 100 a někdy hodně záleží na tom, zda má někdo čas kostičkovat nebo ne, někdy to není úplně fér a chtěli jsme vymyslet i nějaké jiné hodnocení) a to podle toho, kolik informací by měl pes v profilu vyplněných, kolik fotek a jestli videa, co deníček apod. Jo, tak v tom případě bych taky byla pro ;-) Nadruhou stranu chci vidět, jak dlouho vám to vydrží :-D Prohlížet co nejvíce profilů, zjišťovat, kdo tam má co nejvíc vyplněného a pak se ještě mezi nimi rozhodnout. Je to ale dobré v tom, že budou mít uživatelé motivaci si vyplnit všechno, přidávat fotky atd. Protože je tu dost ptofilů, kde není nic nebo jen minimum! A nejnovějšího psa/zvíře bych také zrušila, když to někdo bude chtít vědět, jednoduše "najede" do profilů a tam to má chronologicky ;-)
Amy (20.10.2009 16:55:08) napsal: No něco takového mě taky napadlo. Popravdě nedovedu si představit, kdo z vás by se "obětoval" a každý den/týden hledal z cca 20 000 profilů nějakého, který by se na tuto pozici hodil. ;-D ;-) Nevím, jak chcete dělat průzkum (možná by to chtělo nějakou anketu, která bude na hlavní stránce a tam se na to zeptat, sem ne všichni chodí). Každopádně za mě máte souhlas ;-) :-) Víš,nápad hezký...;-) Ale vybrat a číst tolik profilů?Navíc mám obavy ze SZ zpráv ,,hlasuj pro mě" apod.I když nekostičkuji,tak stačím pár desítek profilů denně...A musím objektivně napsat,že i tzv. uživatelé v TOP 100 vzadu či nekostičkující,mají někteří z nich krásné profily...:-) Bohužel i naopak,jak píše Amy...Nic vyplněno!8-} ...Aja.
Ahoj, poznávačka plemen je taková klasika a rozhodně to není nápad z .net, podzimní dárečky a zlevnění dárků - o to si řekli sami uživatelé a na Hafici.cz se snažíme vyhovět, zasílání fotek do atlasu - o to standardně žádám uživatele již po celou existenci Hafici.cz v případě, že nám nějaké plemeno a jeho fotky scházejí. Tom (20.10.2009 20:44:22) napsal: Nezdá se vám, admini, už trochu trapné neustále kopírovat nápady ze stránek hafici.net ? Nejdříve to byly podzimní dárečky, potom hra Poznej psa, pak zlevnění dárků, zasílání fotek do atlasu a nyní fotka týdne. !! Co zkopírujete zítra? >:-(
Tom (20.10.2009 21:23:11) napsal: Nic proti, jen poukazuju na to, jak někdo evidentně krade odjinud a ještě se za to chválí. A tohle je opravdu do očí bijící. Stačí si porovnat data uvedení těchto novinek na obou webech... Musim teda říct že hafici net s tím nemají nic společného.O vše sme si řekli sami tak nevím v čem hledáš chybu ;-)
vybírat podle toho kolik lidí se na profil kouklo, protože někteří nekostičkují a přesto mají mraky kamarádů, tak že by to bylo spravedlivé.:-D
Já myslím,že špatný nápad to není a klidně by to mohlo být i podle kostičkování za ten den, nebo podle toho kolik uživatelů na ten jeden profil kouklo.Ovšem muselo by to být ochráněné jeden uživatel jedno kouknutí. Známe to to by se taky někdo mohl ukoukat, že jo:-D :-D :-D
Toto už je na jiných hafíkách.Je tam u třeba zajímavé fotky týdne ..a pod.Tam je to v klidu a tady budou vznikat diskuze,že jak je to vybrané a proč zrovna tento pes...apod.Vždyť už to tu znáš.Jen se podívej jak se diskutuje o různých soutěžích....;-) Tak nevím jestli se admini zavděčí?! I když bych jim to přála.Ahoj ;-)
Jessica (20.10.2009 21:07:11) napsal: Tak co sem lezeš, když se ti to tady tak příčí? Pokud já vím, tak dárky k danému období byly vždycky, různé hry taky, zlevnění dárků jsme chtěli my sami...vrať se na "tu svou stránku" a nedělej tady zase rozruch, nikomu to tady nechybí :-| Nic proti, jen poukazuju na to, jak někdo evidentně krade odjinud a ještě se za to chválí. A tohle je opravdu do očí bijící. Stačí si porovnat data uvedení těchto novinek na obou webech...
Tom (20.10.2009 20:44:22) napsal: Nezdá se vám, admini, už trochu trapné neustále kopírovat nápady ze stránekhttp://hafici.net ? Nejdříve to byly podzimní dárečky, potom hra Poznej psa, pak zlevnění dárků, zasílání fotek do atlasu a nyní fotka týdne. !! Co zkopírujete zítra? >:-( Tak co sem lezeš, když se ti to tady tak příčí? Pokud já vím, tak dárky k danému období byly vždycky, různé hry taky, zlevnění dárků jsme chtěli my sami...vrať se na "tu svou stránku" a nedělej tady zase rozruch, nikomu to tady nechybí :-|
Nezdá se vám, admini, už trochu trapné neustále kopírovat nápady ze stránekhttp://hafici.net ? Nejdříve to byly podzimní dárečky, potom hra Poznej psa, pak zlevnění dárků, zasílání fotek do atlasu a nyní fotka týdne. !! Co zkopírujete zítra? >:-(
Amy (20.10.2009 20:27:25) napsal: Já jsem to teda pochopila úplně jinak a to tak, že uživatelé budou navrhovat určitý počet profilů (bude nějaká horní hranice). Z těch samozřejmě bude mít admin právo kohokoli vyloučit, ALE musí být stanovena pravidla a důvod vyloučení bude porušení těchto pravidel (tady budete muset admini hodně přemýšlet, aby se tu zase nerozjela nějaká diskuse, takže nic nevynechat! ;-D ). No a až se určité množství předem určených profilů zaplní, admini z nich vyberou toho, kdo bude jednak splňovat všechna pravidla "soutěže" co nejvíc a jednak také podle svého vkusu a úsudku. Takže Ajo si nemyslím, že budou další žebrací SZ, protože to vlastně bude "tajné" (nebo jak to napsat), kdo koho navrhnul a pak se zobrazí "jen" ten výsledný profil dne/týdne. (Osobně jsem tedy pro profil týdne, ať je na to víc času). Kate, vyjádři se, jak's to tedy myslela. Tak jak píšu já a nebo Aja? :-) Amy,máš pravdu,ono je jedno,jak to bude,ráda budu číst a baví mě to...;-) Alespon to bude motivace ve zkvalitnění profilu...;-) Aja.
Aja (20.10.2009 17:29:34) napsal: Víš,nápad hezký...;-) Ale vybrat a číst tolik profilů?Navíc mám obavy ze SZ zpráv ,,hlasuj pro mě" apod.I když nekostičkuji,tak stačím pár desítek profilů denně...A musím objektivně napsat,že i tzv. uživatelé v TOP 100 vzadu či nekostičkující,mají někteří z nich krásné profily...:-) Bohužel i naopak,jak píše Amy...Nic vyplněno!8-} ...Aja. Já jsem to teda pochopila úplně jinak a to tak, že uživatelé budou navrhovat určitý počet profilů (bude nějaká horní hranice). Z těch samozřejmě bude mít admin právo kohokoli vyloučit, ALE musí být stanovena pravidla a důvod vyloučení bude porušení těchto pravidel (tady budete muset admini hodně přemýšlet, aby se tu zase nerozjela nějaká diskuse, takže nic nevynechat! ;-D ). No a až se určité množství předem určených profilů zaplní, admini z nich vyberou toho, kdo bude jednak splňovat všechna pravidla "soutěže" co nejvíc a jednak také podle svého vkusu a úsudku. Takže Ajo si nemyslím, že budou další žebrací SZ, protože to vlastně bude "tajné" (nebo jak to napsat), kdo koho navrhnul a pak se zobrazí "jen" ten výsledný profil dne/týdne. (Osobně jsem tedy pro profil týdne, ať je na to víc času). Kate, vyjádři se, jak's to tedy myslela. Tak jak píšu já a nebo Aja? :-)
Kate (20.10.2009 12:48:59) napsal: Možná můžeme zřídit něco jako návrhy uživatelů na psa týdne a z toho by pak redakce vybrala... No něco takového mě taky napadlo. Popravdě nedovedu si představit, kdo z vás by se "obětoval" a každý den/týden hledal z cca 20 000 profilů nějakého, který by se na tuto pozici hodil. ;-D ;-) Nevím, jak chcete dělat průzkum (možná by to chtělo nějakou anketu, která bude na hlavní stránce a tam se na to zeptat, sem ne všichni chodí). Každopádně za mě máte souhlas ;-) :-)
Možná můžeme zřídit něco jako návrhy uživatelů na psa týdne a z toho by pak redakce vybrala... Amy (20.10.2009 12:24:15) napsal: Jo, tak v tom případě bych taky byla pro ;-) Nadruhou stranu chci vidět, jak dlouho vám to vydrží :-D Prohlížet co nejvíce profilů, zjišťovat, kdo tam má co nejvíc vyplněného a pak se ještě mezi nimi rozhodnout. Je to ale dobré v tom, že budou mít uživatelé motivaci si vyplnit všechno, přidávat fotky atd. Protože je tu dost ptofilů, kde není nic nebo jen minimum! A nejnovějšího psa/zvíře bych také zrušila, když to někdo bude chtít vědět, jednoduše "najede" do profilů a tam to má chronologicky ;-)
Kate (19.10.2009 22:43:18) napsal: V redakci byl návrh, že by volila (překvapivě ;-) ) redakce (uživatelé již určují top 100 a někdy hodně záleží na tom, zda má někdo čas kostičkovat nebo ne, někdy to není úplně fér a chtěli jsme vymyslet i nějaké jiné hodnocení) a to podle toho, kolik informací by měl pes v profilu vyplněných, kolik fotek a jestli videa, co deníček apod. Myslím,že to bude těžké...;-) Protože ,atˇ ho budou volit uživatelé ,nevím,zda jsou myšleni pouze noví členové,či všichni zaregistrovaní pejsci,budeme-li hlasovat,tak zdaleka nestačíme přečíst vše,co zde je a někde také ,,není"...Některé profily,co nekostičkují,mají svůj okruh přátel,což je O.K.,ale velmi často někteří z těch,co kostičkují,nestihnou přečíst deníček,fotky,apod...;-)Viz přání hezkého dne,apod. při úmrtí pejska či nemoci... Není to výtka,jen konstatování.Neumím si představit formu hlasování...Aja.
ještě pro jednu věc. Nemohl by být na hlavní stránce zase vzkazík, které psí jméno, micinky, koníka má ten den svátek. Dřívě to bylo a chybí mi to. Jinak nejnovějšího pejska bych nechala a psa Dne, to by bylo fajn
Jsem pro aby na hlavní stránce by byl Pejsek Dne (po případě týdne. Nejnovější profil tam vydrží jen chvilku. ;-)
Hafoj, chceme trochu upravovat titulní stránku Hafici.cz. Mám pro vás proto jednu otázku - líbilo by se vám vyměnit boxík nejnovější profil, za "Pes týdne" nebo "Pes dnešního dne"? Nebo se Vám boxík s nejnovějším profilem líbí? (tedy, chcete nechat obojí) Je něco, co je na titulní stránce a vůbec to nepoužíváte? Budeme rádi za jakékoli vaše připomínky. Díky.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?