Diskuze PESANI

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

tak to teda není žádnej podvod :D
to nemužete zablokovat to že si někdu muže přidat kostičky a darečky sam to je podvod :-(
No já osobně pro své psy skoro nehlasuju. Kostičky beru jako uznání toho, že se někomu můj pes líbí a stejně tak to beru když kostičkuju někoho jiného. A když je povoleno kostičkovat vlastního psa tak to podvod není.
Je to fakt, když hlasuješ pro to, že se ti líbí jiní pejsci proč nehlasovat i pro svého? Já svojí Bonnie taky občas přidám kostičky, protože pro mě je to ten nejkrásnější pes na světě.....to proto, že je můj! A když už přidám kostičky jiným za to, že se mi líbí tak proč né jí, když jí mám přeci nejraději;-) Podvod to podle mě není! Jen důkaz, že se ti tvůj pes prostě líbí8-}
A proc by to byl podvod. Kdyz muzu jednou denne hlasovat pro jiny pejsky proc bych nemohla hlasovat i pro svyho? Stejne tak s dareckama. Za darek si musim zaplatit tak je to jen na me jestli svymu hafikovi poslu nebo ne. Nechapu tvoje rozhorceni?:-DD
A proč? Kostičky jdou stejně jednou denně a za dárečky se "platí" úplně stejně, jako když se posílají jiným, takže to není neomezené. Mě to jako podvod nepřijde :-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?