Diskuze Petice za Fčelky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

I JÁ VEDU BOJ,PO BOKU ČÍRA,PROTI MENŠINÁM BRABČÁCKÝM,ALE FČÁLY MUSÍM PODPOŘIT:-D :-D PÁČ ASI ZAHÁJÍM BOJ PROTI MENŠINĚ JINÉ-ADMINŮ,VRRRRRRRRRRR MATES >:) >:)
Taky se nám to nelíbí!! Rádi tě podpoříme
:-) i ostatní nechlupatá stvoření na tomto portále – dejte jim prostor!! !! !! 8-) 8-) 8-) Alfons Vilibald a Silvestr od Medošků :o)
my vás všechny podporujem, fčelky jsou super a píší si deníček, mají kamarády, komunikují s ostatními, prostě se o svůj profil starají, což se nedá říct o spoustě jiných uživatelů >-|
Ahoj, ostatní zvířátka k nám patří a patřit budou. Za rok provozu Hafiků jsme na žádosti uživatelů vyčlenili Miciny a Koníčky. I toto rozšíření a přitom stálá nutnost vzájemného propojení v rámci „Moje rodina“ znamenalo velký nárůst na požadavky především na server, rychlost, informace, odborníky atd. Opravdu není snadné jen tak rozšířit „ZOO“ o další druhy zvířat. Přesto s dalším rozšířením počítáme.
Fčelky, též máte naši plnou podporu !! Vždy, když jsem nakoukli k vám do deníčku, měli jsem ten den o něco veselejší :o)
Broňo, pořád jsme se s podporou nemohli rozhodnout . Fany ráno jednu fčelku honila a ta jí prdla žihadlo !!>:) >:) takže tak do do oběda to vypadalo s podporou hodně hodně špatně ..... Po obědě už jí ale otrnulo a jinou fčelku sežrala – Takže 1:1 – no tak tedy dobře – podporujeme ;-) :-) :-) pejskům na závěr zprávy píšeme pac a pusu na čumáček nebo jiné pitominy , Tvým fčelkám posíláme foukanec na tykadla FANY a ANA ;-)
Přidávám se na stranu fčeliček, protože mi rozzáří den, když si přečtu jejich deníček. Neodstraňujte ty milá zvířátka jen proto, že to nejsou pejsci. Máme je moc rádi a patří sem k nám. Sněhurka
Hafojky.To je jasná zpráva.Jdem do boje s Tebou.náš hlas určitě dostaneš.To co se děje teď na hafíkách!to >:-( to je děs a hrůza.A celá naše rodinka má včeličky ráda
nic se nezměnilo, takže prosím o jasné stanovisko k menšinám – bude tu znova možnost přihlásit si jiné zvíře než psa, kočku koně? V minulé verzi byla volba: nejsem pes, jsem… cokoli jiného. Profil se pak nezobrazoval v seznamu, nedostával piškoty za vyplnění, ale byl tu. Připadá mi teď nedůstojné, když jsou třeba právě fčelky vyplněny jako pudl. Takže co? Budeme menšiny zastíracími manévry pašovat na portály, nebo si je máme smazat, nebo jim bude umožněna legální existence? Adminům dík za odpověď. mimišák
admini znova nereagují – ani mailem, ani v dikusi: Opakuji tedy svůj příspěvek: takže prosím o jasné stanovisko k menšinám – bude tu znova možnost přihlásit si jiné zvíře než psa, kočku koně? V minulé verzi byla volba: nejsem pes, jsem… cokoli jiného. Profil se pak nezobrazoval v seznamu, nedostával piškoty za vyplnění, ale byl tu. Připadá mi teď nedůstojné, když jsou třeba právě fčelky vyplněny jako pudl. Takže co? Budeme menšiny zastíracími manévry pašovat na portály, nebo si je máme smazat, nebo jim bude umožněna legální existence? Adminům dík za odpověď. mimišák
už je to v pořádku, Lumpi jsou zas menšina:-D Adminům 3× sláva! mimišák
Ano tak tak,,mám papoušky a ani pro ně tu místo není..Já jsem očekávala,že ta změna bude díky tomu,že se udělá místo i pro jiná zvířátka,aby se jim nemuselo podsouvat to co nesmí.Takovej papoušek a kostičky8-} nebo želva a kostičky8-} a včelky a kostičky8-}
Sice náš Cherokee Ukrutný vládce Tmy vede válku proti menšinám, hlavně africkejm brabčákům od mimišáka, ale Tvé fčelky podporujeme.S hes­lem: Více medu-blbost k ledu zasíláme i náš hlas a štěkanec
menšin je tu víc – koukni si do zpráv. Adminům dávám čas do úterka. A pak nemilosrdně podpořím tvou petici a vyrukuju s dalšími požadavky na práva nechlupatých menšin. mimišák:-D
fčelaři, už jsem na tom stejně! Taky jsou papouši pes – „porcelaine“ Snaha o změnu plemene stála můj profil těžce vydobytou pozici mezi menšinami. JAK LZE ZNOVA VRÁTIT POLÍČKO „nevyplněno“? I přes ujištění admina Kate, že lze zadat jakékoli zvíře, jsou ve výběru plemene pouze psí plemena – možnost volby jiného zvířete není! Opakovaně jsem psala adminům přes zprávy, maily.. a nic! Pokud se mi v pondělí přičtou piškoty za plně vyplněný Lumpí profil, tak se nejspíš poněkud znesvéprávním, protože hafíkov zřejmě dosáhne vrcholu své absurdity. Dále opakuji svůj dotaz z předchozích příspěvků: takže prosím o jasné stanovisko k menšinám – bude tu znova možnost přihlásit si jiné zvíře než psa, kočku koně? V minulé verzi byla volba: nejsem pes, jsem… cokoli jiného. Profil se pak nezobrazoval v seznamu, nedostával piškoty za vyplnění, ale byl tu. Připadá mi teď nedůstojné, když jsou třeba právě fčelky vyplněny jako pudl. Takže co? Budeme menšiny zastíracími manévry pašovat na portály, nebo si je máme smazat, nebo jim bude umožněna legální existence? Adminům dík za odpověď. mimišák
Kamarádi pejskaři, jsem „Včelař“ Broňa a moje včelky potřebují Vaši pomoc. Zdá se, že v nové verzi hafíků se nepočítá s možností mít mazlíčka, ketarý napatří mezi pejsky. Což by znamenalo konec pro mně a moji včelí farmu a stejně tak pro další mazlíčky… S tímto faktem se nehodlám smířit já ani moje včelky, a tak jsme se rozhodli vyvěsit na diskuzi petici. Podívejte se na náš profil, a pokud uznáte za vhodné přidejte svůj hlas k petici za záchranu včelek. Doufám, že to může administrátory přesvědčit… Předem děkuji za všehcny hlasy, které mi dáte. Včelař Broňa;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?