Diskuze Piškotky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Bóbika (09.04.2009 16:02:39) napsal: Bóbika (09.04.2009 16:00:30) napsal: Riky a Terka (09.04.2009 15:25:29) napsal: guiestka (09.04.2009 15:14:01) napsal: mě také chodí bannery pravidelně :-) … ale zase se mi nepřipočetlo za dáreček :-| Ahoj co tak koukám po diskusích, s tím dárkem asi nejsi jediná, obrátila bych se na info@hafici.cz Vždy se mi ozvali zpět i když třeba s dvoudenním zpožděním ale hlavní je že přece. Já s tím problém neměla všechno jsem v pohodě našla i se mi to přičetlo pac a pusu Riky a Terka To,že nemáš ty problémy je fajn,no někteří z nás je bohužel pořád mají ;-) . Taky jsem to nemyslela zle snažím se pomoc jak můžu, proto jsem radila obrátit se na info@hafici.cz
mě také chodí bannery pravidelně :-) … ale zase se mi nepřipočetlo za dáreček :-|
Bóbika (09.04.2009 16:07:04) napsal: Riky a Terka (09.04.2009 16:04:06) napsal: Bóbika (09.04.2009 16:02:39) napsal: Bóbika (09.04.2009 16:00:30) napsal: Riky a Terka (09.04.2009 15:25:29) napsal: guiestka (09.04.2009 15:14:01) napsal: mě také chodí bannery pravidelně :-) … ale zase se mi nepřipočetlo za dáreček :-| Ahoj co tak koukám po diskusích, s tím dárkem asi nejsi jediná, obrátila bych se na info@hafici.cz Vždy se mi ozvali zpět i když třeba s dvoudenním zpožděním ale hlavní je že přece. Já s tím problém neměla všechno jsem v pohodě našla i se mi to přičetlo pac a pusu Riky a Terka To,že nemáš ty problémy je fajn,no někteří z nás je bohužel pořád mají ;-) . Taky jsem to nemyslela zle snažím se pomoc jak můžu, proto jsem radila obrátit se na info@hafici.cz Nebudeš tomu věřit,ale tam jsme se obrátili a zatím nic. Mohu tam zkusit napsat jestli ti to pomůže, jen mi řekni co tam mám vše napsat
Riky a Terka (09.04.2009 16:04:06) napsal: Bóbika (09.04.2009 16:02:39) napsal: Bóbika (09.04.2009 16:00:30) napsal: Riky a Terka (09.04.2009 15:25:29) napsal: guiestka (09.04.2009 15:14:01) napsal: mě také chodí bannery pravidelně :-) … ale zase se mi nepřipočetlo za dáreček :-| Ahoj co tak koukám po diskusích, s tím dárkem asi nejsi jediná, obrátila bych se na info@hafici.cz Vždy se mi ozvali zpět i když třeba s dvoudenním zpožděním ale hlavní je že přece. Já s tím problém neměla všechno jsem v pohodě našla i se mi to přičetlo pac a pusu Riky a Terka To,že nemáš ty problémy je fajn,no někteří z nás je bohužel pořád mají ;-) . Taky jsem to nemyslela zle snažím se pomoc jak můžu, proto jsem radila obrátit se na info@hafici.cz Nebudeš tomu věřit,ale tam jsme se obrátili a zatím nic.
ani mně se někdy nepřičetly piškotky za dáreček…tak ale za to se nestřílí…spíš bych chěla poradit, kde majdu svůj deníček, abych mohla do něj zapisovat a pročítat si ho…Nějak jsem to ještě nevykoumala:-( :_/
Hannah.s (09.04.2009 14:53:42) napsal: takže se nepřipisují ani za bannery na stránky?? Nebo aspoň mně to nefunguje. Připisují se mi jenom za příspěvek v deníčku a za nalezení dárečku tady na stránkách, ale za bannery ještě ne. Ahoj mě osobně to za bannery chodí každý den, ale je možné že ti na stránky nevlezlo 5 uživatlů, je to podmínka. Taky se mi stalo že mi to třeba pár dní nepřišlo protože mi na stránky nikdo nechodil
takže se nepřipisují ani za bannery na stránky?? Nebo aspoň mně to nefunguje. Připisují se mi jenom za příspěvek v deníčku a za nalezení dárečku tady na stránkách, ale za bannery ještě ne.
Ahojky kamarádky, tak piškotky se tento týden nedávájí jeliko Rival – admin prozatím nemá přístup do té nové verze, upozorňoval na to už v pondělí ráno že je nemůže připsat, tak snad nám to příští týden zdvojnásobí :-) pac a pusu Riky a Terka
Riky a Terka (09.04.2009 15:06:47) napsal: Hannah.s (09.04.2009 14:53:42) napsal: takže se nepřipisují ani za bannery na stránky?? Nebo aspoň mně to nefunguje. Připisují se mi jenom za příspěvek v deníčku a za nalezení dárečku tady na stránkách, ale za bannery ještě ne.Ahoj mě osobně to za bannery chodí každý den, ale je možné že ti na stránky nevlezlo 5 uživatlů, je to podmínka. Taky se mi stalo že mi to třeba pár dní nepřišlo protože mi na stránky nikdo nechodil jj, o týhle podmínce samozřejmě vim. Na stránkách mám počítadlo (a ještě jedno v administraci pro jistotu) a obě vykazují víc jak 5 návštěv, totéž druhý stránky.. takže prostě mi to zatím nedošlo no.. asi to ještě nefunguje, tak jak má.. počkám ještě.. piškotky nejsou až zas tak důležitý.. akorát je mi líto, že nemůžu posílat tolik dárečků.. :_(
Bóbika (09.04.2009 16:02:39) napsal: Bóbika (09.04.2009 16:00:30) napsal: Riky a Terka (09.04.2009 15:25:29) napsal: guiestka (09.04.2009 15:14:01) napsal: mě také chodí bannery pravidelně :-) … ale zase se mi nepřipočetlo za dáreček :-| Ahoj co tak koukám po diskusích, s tím dárkem asi nejsi jediná, obrátila bych se na info@hafici.cz Vždy se mi ozvali zpět i když třeba s dvoudenním zpožděním ale hlavní je že přece. Já s tím problém neměla všechno jsem v pohodě našla i se mi to přičetlo pac a pusu Riky a Terka To,že nemáš ty problémy je fajn,no někteří z nás je bohužel pořád mají ;-) i přes obrácení na adminy.
Bóbika (09.04.2009 16:00:30) napsal: Riky a Terka (09.04.2009 15:25:29) napsal: guiestka (09.04.2009 15:14:01) napsal: mě také chodí bannery pravidelně :-) … ale zase se mi nepřipočetlo za dáreček :-| Ahoj co tak koukám po diskusích, s tím dárkem asi nejsi jediná, obrátila bych se na info@hafici.cz Vždy se mi ozvali zpět i když třeba s dvoudenním zpožděním ale hlavní je že přece. Já s tím problém neměla všechno jsem v pohodě našla i se mi to přičetlo pac a pusu Riky a Terka To,že nemáš ty problémy je fajn,no někteří z nás je bohužel pořád mají ;-) .
Riky a Terka (09.04.2009 15:25:29) napsal: guiestka (09.04.2009 15:14:01) napsal: mě také chodí bannery pravidelně :-) … ale zase se mi nepřipočetlo za dáreček :-| Ahoj co tak koukám po diskusích, s tím dárkem asi nejsi jediná, obrátila bych se na info@hafici.cz Vždy se mi ozvali zpět i když třeba s dvoudenním zpožděním ale hlavní je že přece. Já s tím problém neměla všechno jsem v pohodě našla i se mi to přičetlo pac a pusu Riky a Terka
guiestka (09.04.2009 15:14:01) napsal: mě také chodí bannery pravidelně :-) … ale zase se mi nepřipočetlo za dáreček :-| Ahoj co tak koukám po diskusích, s tím dárkem asi nejsi jediná, obrátila bych se na info@hafici.cz Vždy se mi ozvali zpět i když třeba s dvoudenním zpožděním ale hlavní je že přece. Já s tím problém neměla všechno jsem v pohodě našla i se mi to přičetlo pac a pusu Riky a Terka
tento týden dochází k přechodu na novou verzi( mimochodem dost chaotickou, nepřehlednou, se špatnými údaji u profilů), ale také nejdou hledat dárečky a co hlavně – nebyly vůbec připsány piškoty za plně vyplněné profily, jak každý týden bylo přislíbeno. Nemůžeme tedy dárečkovat a posílat kamarádům velikonoční dárky, přesto, že Velikonoce už klepou na dveře…Je škoda, že jste s tím „přetáčením“ nepočkali až po svátcích, abychom si mohli vyzdobit svoje profily a hezky popřát.Pak by to možná tolik „nebolelo“ a snadněji by se postupně všechno urovnalo.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?