Diskuze PIŠKOTKY

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahojky,nevíte jestli jsou tu někde odměny za piškotky,myslím dokoupení prostoru fotek atd…?! ?! ?! :-) 8-) POKUD TAKY VŮBEC NĚKDE JSOU
Ahojky, odměny za body najdeš v Bonus programu, momentálně tam jsou jen virtuální dárečky. Ale časem přibudou i ostatní odměny. ;-) Sisinka (23.04.2009 20:00:11) napsal: Ahojky,nevíte jestli jsou tu někde odměny za piškotky,myslím dokoupení prostoru fotek atd…?! ?! ?! :-) 8-) POKUD TAKY VŮBEC NĚKDE JSOU
Jerry (24.04.2009 09:29:18) napsal: Ahojky, odměny za body najdeš v Bonus programu, momentálně tam jsou jen virtuální dárečky. Ale časem přibudou i ostatní odměny. ;-)Sisinka (23.04.2009 20:00:11) napsal: Ahojky,nevíte jestli jsou tu někde odměny za piškotky,myslím dokoupení prostoru fotek atd…?! ?! ?! :-) 8-) POKUD TAKY VŮBEC NĚKDE JSOU Diky
Ruzenka (24.04.2009 20:26:53) napsal: Chtěla bych se zeptat! Panička mě přidala do psí mapky, ale nedostala jsem žádnou piškotovou odměnu:-( Neměla bych napsat adminům??;-) ;-) Předem d:-D íky za odpověď. Mě taky nebyly připsány. Myslím, že ale nejsme samy.:(
Ruzenka (24.04.2009 20:26:53) napsal: Chtěla bych se zeptat! Panička mě přidala do psí mapky, ale nedostala jsem žádnou piškotovou odměnu:-( Neměla bych napsat adminům??;-) ;-) Předem d:-D íky za odpověď. Mě za přidání na mapku přibyly piškoty hned, takže asi ano, napiš jim ;-D
Chtěla bych se zeptat! Panička mě přidala do psí mapky, ale nedostala jsem žádnou piškotovou odměnu:-( Neměla bych napsat adminům??;-) ;-) Předem d:-D íky za odpověď.
Jessica (24.04.2009 20:34:38) napsal: Ruzenka (24.04.2009 20:26:53) napsal: Chtěla bych se zeptat! Panička mě přidala do psí mapky, ale nedostala jsem žádnou piškotovou odměnu:-( Neměla bych napsat adminům??;-) ;-) Předem d:-D íky za odpověď.Mě za přidání na mapku přibyly piškoty hned, takže asi ano, napiš jim ;-D Děkuji Vám za odpověď my jim napíšem
8-| 8-| 8-| normálně piškotové dárečky jsou už i na micinách! Takže, lovci a sběrači, koukněte se tam!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?