Diskuze PIŠKOTKY

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

To je fakt..;-) ale co??:-D Ostatní přidejte se a koho něco napadne napište nějaký nápad jak získat piškoty.. Mě sice nic nenapadá, ale....:-D :-D ;-D :-DD
Phoebe&Adel (14.10.2009 12:09:50) napsal: Vím, že je to asi trapný nápad, ale... nebylo by možné získávat piškotky i za nějaké další aktivity? Dřív bylo možné piškotky dostat za recept, vtip. Nebo třeba byly dárečky navíc ke dni zvířátek a tak. Jestli by třeba nebylo možné přidat piškotky za založení diskuse, nebo vůbec účast v diskusi, dotaz v poradně a tak. Třeba za založení diskuse (pokud by nebyla opakovaná) 5 piškotků a za to, že se účastní někdo třeba za reakci 1 piškotek? A třeba profil účastnící se v soutěži - když nevyhraje 10-20 piškotků. Co tomu říkáte? Napadlo mně že by sme mohli získavat piškotky i za deníček .... sice dostáváme ,ale zdá se mi to nespravidlivý. Někdo napíše třeba jen "ahoj" ... ,ale někteří mají opradvu supr deníčky na přečtení ... co takhle je nějak známkovat ??
Phoebe&Adel (15.10.2009 12:06:48) napsal: Hmmm ,ale něco novýho by sme vymyslet mněli !!
Jerry (15.10.2009 10:16:18) napsal: Ahoj, bohužel dávat body za příspěvek v diskuzi, v poradně,.. opravdu není možné, jelikož by tam pak uživatelé vkládali i nesmysly. :-( Mě to jenom napadlo, jestli by nebyla možnost třeba za nějakou akci mikro odměna:-)
Ahoj, bohužel dávat body za příspěvek v diskuzi, v poradně,.. opravdu není možné, jelikož by tam pak uživatelé vkládali i nesmysly. :-( Phoebe&Adel (14.10.2009 12:09:50) napsal: Vím, že je to asi trapný nápad, ale... nebylo by možné získávat piškotky i za nějaké další aktivity? Dřív bylo možné piškotky dostat za recept, vtip. Nebo třeba byly dárečky navíc ke dni zvířátek a tak. Jestli by třeba nebylo možné přidat piškotky za založení diskuse, nebo vůbec účast v diskusi, dotaz v poradně a tak. Třeba za založení diskuse (pokud by nebyla opakovaná) 5 piškotků a za to, že se účastní někdo třeba za reakci 1 piškotek? A třeba profil účastnící se v soutěži - když nevyhraje 10-20 piškotků. Co tomu říkáte?
Phoebe&Adel (14.10.2009 12:09:50) napsal: Vím, že je to asi trapný nápad, ale... nebylo by možné získávat piškotky i za nějaké další aktivity? Dřív bylo možné piškotky dostat za recept, vtip. Nebo třeba byly dárečky navíc ke dni zvířátek a tak. Jestli by třeba nebylo možné přidat piškotky za založení diskuse, nebo vůbec účast v diskusi, dotaz v poradně a tak. Třeba za založení diskuse (pokud by nebyla opakovaná) 5 piškotků a za to, že se účastní někdo třeba za reakci 1 piškotek? A třeba profil účastnící se v soutěži - když nevyhraje 10-20 piškotků. Co tomu říkáte? Nějaké jsemi taky líbí!:-D
Phoebe&Adel (14.10.2009 12:09:50) napsal: Vím, že je to asi trapný nápad, ale... nebylo by možné získávat piškotky i za nějaké další aktivity? Dřív bylo možné piškotky dostat za recept, vtip. Nebo třeba byly dárečky navíc ke dni zvířátek a tak. Jestli by třeba nebylo možné přidat piškotky za založení diskuse, nebo vůbec účast v diskusi, dotaz v poradně a tak. Třeba za založení diskuse (pokud by nebyla opakovaná) 5 piškotků a za to, že se účastní někdo třeba za reakci 1 piškotek? A třeba profil účastnící se v soutěži - když nevyhraje 10-20 piškotků. Co tomu říkáte? Ale některé nápady jsou dobré..
Phoebe&Adel (14.10.2009 12:09:50) napsal: Vím, že je to asi trapný nápad, ale... nebylo by možné získávat piškotky i za nějaké další aktivity? Dřív bylo možné piškotky dostat za recept, vtip. Nebo třeba byly dárečky navíc ke dni zvířátek a tak. Jestli by třeba nebylo možné přidat piškotky za založení diskuse, nebo vůbec účast v diskusi, dotaz v poradně a tak. Třeba za založení diskuse (pokud by nebyla opakovaná) 5 piškotků a za to, že se účastní někdo třeba za reakci 1 piškotek? A třeba profil účastnící se v soutěži - když nevyhraje 10-20 piškotků. Co tomu říkáte? Podle mě by bylo strašně těžký ty diskuze hlídat - zda mají příspěvky vůbec smysl.
Vím, že je to asi trapný nápad, ale... nebylo by možné získávat piškotky i za nějaké další aktivity? Dřív bylo možné piškotky dostat za recept, vtip. Nebo třeba byly dárečky navíc ke dni zvířátek a tak. Jestli by třeba nebylo možné přidat piškotky za založení diskuse, nebo vůbec účast v diskusi, dotaz v poradně a tak. Třeba za založení diskuse (pokud by nebyla opakovaná) 5 piškotků a za to, že se účastní někdo třeba za reakci 1 piškotek? A třeba profil účastnící se v soutěži - když nevyhraje 10-20 piškotků. Co tomu říkáte?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?