Diskuze piškotky za nalezení dárečku

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

No,ja zase spise vubec ten darek najit nevim,hore mi to jenom pise ze ci mam nove stenatko a kdyz jo mam mu jit rychle udelat profil.Ja nechapu kde to najdu..
Peťa (18.04.2009 12:20:21) napsal: Ahoj,vždycky když najdu dáreček a kliknu na něj,napíše mi to,že jsem ho dnes už našla a že to mám zkusit zase zítra.Přitom jsem dnes ještě nic nehledala,takže jsem logicky nemohla nic najít..:D Pak se objeví:Bonus byl připsán,ale přesto se nic nepřipíše.Takhle je to už od spuštění nové verze.Vážně to nechápu.Chtěla bych se jen zeptat, jestli má někdo podobný problém??:-( Děkuju. No asi tak nějak,tak já ho nemůžu ani najít,když mi to někdo napíše kde ho našel,jdu tam a prostě dáreček není.Já už to tu vzdávám,dřívě mě tu dosti věcí motivovalo tedka už je to jen děs>:-(
Ahoj,vždycky když najdu dáreček a kliknu na něj,napíše mi to,že jsem ho dnes už našla a že to mám zkusit zase zítra.Přitom jsem dnes ještě nic nehledala,takže jsem logicky nemohla nic najít..:D Pak se objeví:Bonus byl připsán,ale přesto se nic nepřipíše.Takhle je to už od spuštění nové verze.Vážně to nechápu.Chtěla bych se jen zeptat, jestli má někdo podobný problém??:-( Děkuju.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?