Diskuze Piskotky za odkaz

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Hafoj, aby se piškotky správně přičetli, musí být logo zobrazeno minimálně 5krát (5 návštěvníků si shlédne vaši hl. stránku). Ty máš od 12. do 19. srpna méně než 5 :-(
Ahojky, prosim, proc nedostavame piskotky za odkaz, ktery je na nasich strankach www.cecicci.webnode.cz? Urcite na neho bylo klikano, tak nevim proc to nejde :( Dekuji za odpoved Misa
A ještě bych chtěla dodat uložila jsem se na psí mapu a žádné piškoty jste mi nedali už mě to dooooost štve ...máte tu velký nepořádek..
Dobrý den poslala jsem recept s fotkou ale žádné piškoty se mi nepřičetli už mě to začíná štvat na piškoty za profil a recept jsem čekala 2 týdny nevím jestli z této stránky nemám odejít.....máte tu hodně nedostatků ...a všimla jsem si že hodně lidí si tu stěžuje můj profil je Matýsek Bolonský psík...ahoj!!!!
já bych dala piškotky i těm,kteří přispívají do diskuzí,radí kamarádům a zvláštní odměnu za FÉROVÉ jednání.Posílání kostiček,jo,ale také o tom určitém hafu číst a reagovat a podporovat kamarádství.Jsou mezi námi i vykuci,kteří ani nevidí,že má někdo problém,A ještě jsou drzí--těm bych piškotky ubrala. díky♥sendy♥
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?