Diskuze Piškotky za vyplněné profily

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahojky. Mě osobně tohle přijde hodně nepodstatné - chodím si sem pokecat a ne se honit za kostičkama nebo piškotama :-) . To beru jen jako bonus - a tak to myslím bylo původně myšleno ;-)
nové dárky do katalogu cen přibydou během listopadu. :-DD Piškotky Martin připsal dnes, má toho hodně. Tímto se za něj omlouvám. 8-} Hafoj Lenka
nové dárky do katalogu cen přibydou během listopadu. :-DD Piškotky Martin připsal dnes, má toho hodně. 8-} Tímto se za něj omlouvám.
mě se taky nepřičetly piškoty, nějaké nové dárky v katalogu bych uvítala.
chtěla jsem se vystěhovat, dobře, asi jsem klikla 2× a ubralo mi to 400 piškotů .. ale když jsem se chtěla znova přidat, tak tam pořád jsem 8-} takže .. 400 piškotů v háji 8-|
Na mapce nejsi, máš souřadnice 0,0 ... asi jsi se omylem uklikla ;) Já jsem se zase uklikl a dvakrát odebral 200, takže jsem to jednou umazal... zkus se kdyžtak přidat na mapku znovu. Dík.
Já jim dávám dárečky hlavně na Vánoce a Velikonoce, jinak ne - aby si to nezáviděli. Ale to je fuk. Pes stejně neocení nový obojek s vodítkem - spíš mlsku nebo hračku :-) . Takže doporučuji nakupovat jako dárky pro psa tohle - a to s mírou aby mu nebylo ze všech dobrot nakonec zle. Takže jen do výše rozpočtu ;-)
TAK NEVÍM,KDYŽ SE HLEDÁME NA MAPCE,TAK SE NENAJDEME,ALE NAPSANÉ MÁME,ŽE NA MAPCE UŽ JSME.MINULÝ TÝDEN JSME DOSTALI POPRVÉ 200PIŠKOTKŮ A TENTO TÝDEN NÁM UBYLO 2X -200 PIŠKOTKŮ.TAK JSME V MÍNUSU.TAK TOMU NEROZUMÍM.DĚKUJI ZA VYSVĚTLENÍ.BARUNKA:_(
No tak mě na piškotcích záleží kvůli tomu protože nechci moc utrácen peníze na Vánoce.Vente si že zatím jsem za Kellynčiny narozeniny utratila 500Kč a to jetšě musím sehnat věci na dort,velké koleno a nový obojek s vodítkem.Ty ceny se teď docela zvyšují a tak bych byla docela ráda kdybych sehnala co nejvíce věci na Vánoce na hafíkách.
Pokud se nepletu tak se mají rozdávat každé pondělí.Ale i to se dřív neplnilo,většinou se připisovaly až v úterý.Včera jsem si říkala že možná Rival zapoměl.Je ale už středa .Už všech profilů mám vyplněná políčka ,až na Borka mám u každého 5 příspěvků v deníčku a u všech mám alespoň 10 fotek a ani jeden piškot za plně vyplněný profil jsem zetím neviděla?Příde mi to docela divné protože to samé bylo s dnem zvířat.Upřímně řečeno už mě to tady štve.To kostičkování,nedodržování na připisování piškotů.Je už skoro Listopad a skoro žádné dárky tady nejsou.Beru to p*****,ale to bylo rozebráno do 5 dnů.Chápu že mají admini jinou práci než tady trávit veškerý čas jako my kteří tady strávíme klidně i celý den pokud máme volno ve škole nebo v práci.Ale příde mi trochu drzost nesplnit něco co jetě píšete v jak získat piškoty. S pozdavem Monika s Kelly
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?