Diskuze Piškotový účet

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

HAFKY!!! HURAAA JA UZ DOSTALA 40 PISKOTKU ZA RECEPT DEKUJI ALE BYL S FOTKOU!!! NEMAM DOSTAT JESTE 60 PISKOTKU???? JEN SE PTAM! DIKY PAC A HAF
RIVALE A CO TAKHLE UDELAT JESTE NECO O SITI NA HAFIKY??? RECEPTY UZ MAME TAK ZE MAJI PLNA BRISKA A TED JESTE NECO NA SEBE! CO RIKAS????ASI JSEM TO ALE MELA NAPSAT JINAM ZE??? HAFKY!!!
Posílala jsem 4 akce a v akcích jsou, ale žáné piškotky se mi nepřičetli :DDDD
V pátek jsem posílala příběh a 2 recepty a žadne piskoty ste mi nepricetli a už je pondeli
Taky nemám za profily piškotky a i za to logo zas nic. Psala jsem to do "logo za pikoty", ale asi jsi na víkend pryč... Tak snad to dáš do pořádku. Pa :)))
A zabudla som :) Máme logo na stránkach =) www.falcodogo.wbl.sk
Mapu a kompletně vyplněné profily kontroluji v pondělí, vše co musí být vyplněno u profilu je popsáno na stránce https://www.hellosandy.cz/piskoty/jak-ziskat-piskoty/ Banner musí být minimálně 5 krát zobrazen (5 návštěvníků), aby se připsali piškoty. Na schválenou akci se podívám.
Zdravim, přidala jsem se na mapu hned při registraci (ok, vim ze to nenabiha hned, ale aspon orientacne - kdy?), moje akce (Podrevnicky pohar) je uz davno schvalena, a na www.angie-vaclavka.blogspot.com mam logo hafiku... Ale muj piskotovy ucet je stale NULA :-/ No a co se týká vyplněného profilu...nevím, ale myslím, že info tam mám požehnaně...
Mám odkaz na stránkách a nechodí mi piškotky.....dostávala jsem je jenom, když jsem si ten odkaz uložila na stránky a další dny nic :(
Každý den, dáváte nápovědu k nalezení dárečku, vždy se dostanu na příslušnou stránku, kolie mi řekne: Ano, je přesně tady!...ale dáreček nikde, už se mi to stalo po třetí, nechápu to:(
opět jsem došla na stránku, kde by měl být dárek, ale dárek nikde, co s tím????
Tam jsou zobrazeny tvoje další profily, pokud nějaké máš, jinak tam zvlášť přidat fotky nejdou.
Chtela bych si pridat fotky do sekce ma rodina a jaksi nevim jak na to,poradte.Díky.HAF
Pokud se nemýlím, před třemi dny byla sobota, pak byla neděle. Navíc tam bylo asi 40 receptů a 80% zkopírovaných. Co s tím?
před 3 dny jsem poslala 2 recepty z jednou fotkou a docela dost mě štve že jsem nedostala piškotky.Dostala jsem 50 piškotů za vyplněný profil ,ale jinak nic.
Ahojte, už zase otravuju, ale nepřipsaly se mi žádné piškoty za schválenou akci Výcvikový víkend (už je na netu pár dnů), posílala jsem ještě další dvě nebo tři zhruba ve stejnou dobu (myslím, že zveřejněné nejsou). Když něco schválíte, přidáváte piškoty hned, nebo až za pár dnů? Ať tady pokaždé nepíšu, že nic nemám, zbytečně... Díky moc. Jinak stránky jsou super ;-)
Již v červnu, nebo v červenci jsem posílala akci "Coursing camp", která se konala 2.-10.8. Tato akce byla zveřejněna, ale piškotky jsem do dneška nedostala.
MaB: Přidal jsem 50 piškotů za akci a 20 za zpoždění Eva: Přidal jsem 100 piškotů za dvě akce a 40 za zpoždění Pokud nedostanete své piškoty do druhého dne od schválení, napište mi raději e-mail. Díky :-)
Se omlouvam, nedarilo se mi to odeslat a az ted se to objevilo a hned 3x... :(
Ahojky! Chtela bych se zeptat, zda se plati postovne za darky tady z hafici.cz? Dekuju za odpoved!
Ahojky! Chtela bych se zeptat, zda se plati postovne za darky tady z hafici.cz? Dekuju za odpoved!
Podívej se do Akce- Piškotový účet - Jak získat piškoty :) tam to všechno je :)
Ahojky, lidičky mohl by mi někdo říct kam a jak mám na stránky vložit to logo hafiků? Děkuju za odpověď pac
Ahoj, jenom bych měla takovou menší věc. Řekla bych že za piškoty by mělo být víc věcí pro pejsky jako i pamlsky (pedigreen tyčinky, atd..) nebo hračky.pá
Ahoj, pokud to není s doplatkem, tak se neplatí nic. Já včera objednávala dvě hračky a dneska ráno mě přišly. Teda tak rychlou akci jsem nečekala. Musím moc poděkovat za psiska, dárky se jim totiž neskutečně líbily.
Ehm, nevím jak ty, ale já, Lenka, ani Katka v sobotu do práce nechodíme ;-)
Včera jsem poslala asi 6 kočičích vtipů, 1 psí a 2 recepty... To se mi nesnažte nakecat, že jsem ani za jednu věc nic nedostala?!?!?! Divný. Vždy už to přišlo hned další den!! Díky:(
ahoj vy ste slíbyli že když je den zvířat tak nám všem dáte 50 piškotků a furt nic a nic >:) >:) >:) >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >-| >-| >-|
Celý týden od 22. 9. do 26. 9. byly dárečky v hodnotě minimálně 30 piškotů. Většinou byly rozděleny na dva, informace nechyběly. Dárek k Mezinárodnímu dni zvířat nebyl v tom červeném dárečku, to byla mýlka ;-)
Ahojky,:-DD zdravíme,ale asi ,jak chápu,www. se nějak předělávají.Mně nedorazil dost dlouhý příběh z 60.let min.století ,,Pohled do nebe",takže ho znova pošlu,až www. půjdou,snad bude trochu zajímavý.Jinak trpělivě čekám,protože portál je pěkný,že www. budou brzy fungovat.Takhle s bídou stačím po dlouhém čekání naklikat kámošům kostičky a bohužel někdy ani ne všem!Takže se omlouváme,komu nedorazí...8-} Toník a Aja.
poslala sem fotku k receptu ale byly my pripsani pouze za recept a za fotku zadni cim to je?
bud ráda alespon za to..na mě se vybodly úplně..>:-( kašlu už na to..nemá to cenu,když to tu nejede tak jak má.
Přidala jsem se na psí mapu, ale slíbených 200 piškotů mi nepřišlo! Přidala jsem akci, která byla zveřejněna, ale piškoty opět nepřišly! Byla bych ráda, kdyby jste to napravili! Děkuji
Ahoj, zajímalo by mě jestli ty samolepky nepůjdou objenat za piškoty? A kolik stojí poštovné? Děkuji moc!
Halóó,přidala jsem si do profilu čtvrté žvižátko a piškoty za plně vyplněný profil mi byly připsaný zase jen za tři.:-| Ten čtvrtý přidaný se nepočítá?
Dostane se mi vůbec odpovědi k předchozímu dotazu??8-} Navíc mi ještě nebyly přiděleny piškoty za vložení "akce",kterou jsem odesílala někdy minulý týden.:(
Profily se kontrolují a piškoty přičítají každé pondělí ve večerních hodinách, aby měli šanci opravdu všichni... vydrž, za 3 hodinky jdu na to ;)
Mám u mých pejsků vyplněný celý profil i s fotkami,proč se mi nepřičítají piškoty, napište mi prosím co mám dělat?:_(
Piškoty v dárečku se nijak nestupňují, je to náhodné. Každý dáreček obsahuje jinou porci piškotů :)
chtěla bych se zeptat..za nalezený dáreček jsem měla 15piškotků potom jsem dostávala už jenom 12 a teď už 10..podle čeho se stupňují bodíky?děkuji za odpověď a jinak se nám vaše stránky moc líbí:)a chodíme sem pravidelně..:)šetříme si piškotky na nějaký dáreček:-) tak zatím ahoj:-DD a pozdrav pro všechny:D
chtěla bych se zeptat..za nalezený dáreček jsem měla 15piškotků potom jsem dostávala už jenom 12 a teď už 10..podle čeho se stupňují bodíky?děkuji za odpověď a jinak se nám vaše stránky moc líbí:)a chodíme sem pravidelně..:)šetříme si piškotky na nějaký dáreček:-) tak zatím ahoj:-DD a pozdrav pro všechny:D
Chtěla jsem se zeptat jak se můžu přidat na psí mapu..... :_/ :-DD ;-) :-)
Možná je to jen nějaké spoždění,ale já jsem nedostala za pondělí piškotky za plně vyplněný profil¨:(
Aha, tak to se omlouvam. A za 50 piskotku ke dnizvirat Kattynka dekuje :-) oliva
K čemu psát do psího deníčku,když se to tam neukládá?!Před pár minutami jsem dopsala příspěvek viz.výše.následně jsem psala do psího deníčku,když už jsem byla rozepsaná a ono nic!!Tak kde to jsme?Jednou jedinkrát se mi ten příspěvek vložit podařil,ale to až na několikátý pokus (raději to ani nepočítám)...a proč se zase neuložil další nový příspěvek?!To tu mám sedět a třískat do klávesnice tak dlouho,než se to podaří?Už toho mám dost a nehodlám tu kvůli pár větám trávit celý den.Bud' to dejte dohromady,nebo končím.Je to pak akorát ztráta času a těm co to také nefunguje na 100%,tak si dovolím tvrdit,že je to také brzy omrzí.Tyto stránky by uživatelé měli užívat s radostí,a né tu dostávat podněty ke vzteku a v mém případě už i k zuřivosti!!!
Docela mě mrzí,že jsem na Vaší odpověd' čekala zbytečně.Vím že přes víkend máte volno jako většina z nás,ale nezdá se mi být fér odpovědět 1 Hafíkaři,který navíc vložil svůj požadavek až po mém a na mě se tak nedostalo,nebo bylo záměrně přehlédnuto.No,to je jedno,prostě mi to nepřijde zrovna férové..8-} Tímto ale pak člověk ztrácí chut' psát třeba příběhy,recepty a dokonce i ty připomínky které nebývají zodpovězeny.Bud' text musím odeslat aspon 3x aby vůbec odešel,nebo Vám to tam nedorazí vůbec a na dotazy se čeká odpověd' marně.A o tom,že mi nejde kompletně změnit profil zesnulého psa,o tom ani nemluvím.stránky by měly být 100%.At' už ve funkčnosti,tak i ze strany administrátorů.Nemám zapotřebí psát tu hodinový článek,který k Vám ani nedorazí,nebo je za těžko jej zveřejnit.To raději tu hodinu věnuju pejskaření v reálu,než se tu patlat zbytečně s příspěvkem.Nejde ani tak o piškoty,nehoním se za nimi jak nenažranec,ale jde tu spíš o princip. No je to nějak dlouhé psaní,takže počítám s tím,že tento příspěvek bude zase přehlédnut,nebo moc složitý na odpověd'...Tudíž je dalších v háji dalších 15min,které jsem mohla věnovat psovi přípravou svačinky:-~
trochu me mrzi sliby o poctu pridelovanych piskotku. Za velkou radost v Kristalove lupe byly slibeny po cely tyden darecky s 30-50 ti piskotky.... Pondělí, 22. září, 2008 Hafoj! Zní to neuvěřitelně, ale Vaše hlasy do internetové ankety Křišťálová lupa 2008 dostali stránky Hafici.cz do FINÁLE! ..... P.S.: Jako poděkování za vaše hlasy do ankety, za 11 000 uživatelů a 10 000 zvířátek bude mít dáreček celý tento týden hodnotu od 30 do 50 piškotů! Martin - Hafici.cz. Nevim jak ostatnim, me se v tomto tydnu tak hodnotne darky najit nepodarilo. Zrovna tak dnes... prisel mi e-mail, ze na svuj svatek dostanou hafisi 50 piskotku... tak proc je jich "jen" 15? Ja vim, je to tu cele jen hra, ale sliby by se plnit meli. V opacnem pripade je lepsi nic neslibovat oliva a Katty
trochu me mrzi Sliby o poctu pridelovanych piskotku. Za velkou radost v Kristalove lupe byly slibeny po cely tyden darecky s 30-50 ti piskotky... Pondělí, 22. září, 2008 Hafoj! Zní to neuvěřitelně, ale Vaše hlasy do internetové ankety Křišťálová lupa 2008 dostali stránky Hafici.cz do FINÁLE! ..... P.S.: Jako poděkování za vaše hlasy do ankety, za 11 000 uživatelů a 10 000 zvířátek bude mít dáreček celý tento týden hodnotu od 30 do 50 piškotů! Martin - Hafici.cz. Nevim jak ostatnim, me se v tomto tydnu tak hodnotne darky najit nepodarilo. Zrovna tak dnes... prisel mi e-mail, ze na svuj svatek dostanou hafisi 50 piskotku... tak proc je jich "jen" 15? Ja vim, je to tu cele jen hra, ale sliby by se plnit mely. V opacnem pripade je lepsi nic neslibovat oliva a Katty
trochu me mrzi Sliby o poctu pridelovanych piskotku. Za velkou radost v Kristalove lupe byly slibeny po cely tyden darecky s 30-50 ti piskotky... Pondělí, 22. září, 2008 Hafoj! Zní to neuvěřitelně, ale Vaše hlasy do internetové ankety Křišťálová lupa 2008 dostali stránky Hafici.cz do FINÁLE! ..... P.S.: Jako poděkování za vaše hlasy do ankety, za 11 000 uživatelů a 10 000 zvířátek bude mít dáreček celý tento týden hodnotu od 30 do 50 piškotů! Martin - Hafici.cz. Nevim jak ostatnim, me se v tomto tydnu tak hodnotne darky najit nepodarilo. Zrovna tak dnes... prisel mi e-mail, ze na svuj svatek dostanou hafisi 50 piskotku... tak proc je jich "jen" 15? Ja vim, je to tu cele jen hra, ale sliby by se plnit mely. V opacnem pripade je lepsi nic neslibovat oliva a Katty
Ahoj,před dvěma týdny jsem posílala receptík na dort i s fotkou a stále není zveřejněný,ani nebyly připsaný piškotky :-( Byl s názvem "dortík z lásky"+ fotka jezevčíka u dortu.Byl to mnou "splácaný" dort z mé hlavy,tudíž by se nemělo stát aby měl stejné ingredience jako výtvor jiného Hafíkáře a tím by nebyl ten náš výtvor schválen..
Ahoj,tak tady čtu,že problém nemám jenom já.. Také jsem psala příběh "jak jsem se topil" (přesný titulek už si nepamatuji,je to již delší doba),- není zveřejněný a to jsem ho psala 2x,protože se mi napoprvé nepodařil vložit..Za umístěný banner také nic (jen prvních 10 piškotů).Zasílala jsem recept-není zveřejněn - možná nebyl schválen,ale podle toho kolik mi toho nejde,tak pochybuju o tom,zda se vůbec odeslal.A ten největší problém nad kterým už jen kroutím hlavou je,že mi nejde uložit psaní v psím deníčku.Už nepočítám pokusy kdy se snažim vložit něco do deníčku - je to marné,neuloží se.V čem je problém?
Ahojte. Posielala som pár tipov na akcie (konkrétne výstavy na SK) a ešte niesú zapísané v akciách. Nevyhovovali z nejakého dôvodu? A tiež som chcela, že mám vyplnený profil a na piškótky čakááám :-)))))))))))))))))))))))
Prosím tě Rivale,něco mi uniklo?bylo psáno že za vyplněný profil budou přidány piškotky.Mám ho vyplněný od začátku ale piškotky nikde.Něco mi tam snad chybí?to tam musím mít i vydeo nebo co,?
DEKUJI VAM OMLOUVAT SE NEMUSITE!! CHAPU JE TOHO ASI MOC!!! JE ALE VIDET ZE MATE DOBRE NAPADY A PAK VAS ZAHLCUJEME TAK DIKY A HAFKY!!!!
Vida, díky za upozornění! Piškoty jsem všem, kteří vložili recept s fotkou dodatečně připsal ;)
Já jsem poslala taky recept s fotkou a taky jsem dostala 40 piškotků recept jste zveřejnili i s fotkou ale 60piškotů ste mi nepřičetli.jakto?
AHOJ RIVALE,NA DOPORUČENÍ JSEM PŘÍBĚH POSLALA 3X,NEDORAZIL ANI JEDNOU. TAK TO SNAD NENI MOJE CHYBA,ALE PROBLÉM BUDE NĚKDE JINDE. TO,ŽE MI NAPÍŠEŠ,ŽE O TOM VÍŠ,MNĚ FAKT UKLIDNILO. TAKŽE HO MÁM PSÁT POŘÁD DOKOLA? TO ASI NE. ALE KDYŽ K TOMU MÁŠ TAKOVÝ PŘÍŠTUP,JE ASI ZBYTEČNÉ PSÁT,ŽE NĚCO NEFUNGUJE A VLASTNĚ SEM VŮBEC CHODIT.
Ahoj, Tysule, psal jsem, že jsi zatím jediná, která má tenhle problém. Pokud tvůj příběh na server nedorazil, nemůžu s tím dělat zhola nic. Kritiku přijímáme od spuštění Hafici.cz a zatím jsme jí vždy zdárně vyřešili, a doufám, že tomu tak bude i tentokrát. Recepty a vtipy se začínají opakovat, proto je musíme čím dál víc mazat.
Mě taky nepřiskakujou kostičky - ani za vyplněné profily, ani za logo na stránkách - to mi přibylo jen prvních deset a zbytek utek... Rádi posíláme dárky, ale není z čeho...
A TO MI RIVAL ODEPSAL,ŽE JSEM JEDINÁ. RÁDA BYCH TEDA VĚDĚLA,CO SE S TÍM BUDE DĚLAT! JEDINÁ NEJSEM. V ÚVODU JE NAPSÁNO,ŽE PŘIJÍMÁTE I KRITIKU,TAK KRITIZUJU A DOUFÁM,ŽE SE K TOMU NĚKDO VYJÁDŘÍ!
Na portálu je černá díra!Nejprve se ztráceli kamarádi a teď mizí psí příběhy!Na psím příběhu UŽ FUNGUJETE??? se rozjíždí diskuze...Na svůj článek - "Jen pro silné povahy" také čekám a asi marně.Je nás určitě víc-né každý se ozve. Pac Rocky a Charlie
HAFKY !!TAK JSEM TEN RECEPT NAPSALA ZNOVA A PRIDALA FOTO A ZESE NIC!!! TAK V CEM TO JE????ANAVI
NEBO TAKY NA HAFÍKY VŮBEC NEDORAZIL,JAKO MŮJ PŘÍBĚH :o(
HAFKY !! PSALA JSEM RECEPT A DALA I FOTKU JE TO UZ PRES TYDEN A TED NEVIM JESTLI SE NESCHVALIL NEBO TOHO MATE HODNE! DIKY A ZDRAVIM VAS VSECHNY ANAVI
Dívala jsem se do administrace a ať koukám, jak koukám, příběh tohoto názvu tam není, uložila jste ho správně? Zkuste ho prosím vložit znovu.
Bonus za psí příběh je vždy pouze za zveřejněný, samozřejmě se mohlo stát, že se bonus zapomněl připsat. O jaký příběh se jedná? Byl zveřejněn? Momentálně máte 2 doporučené profily. Nesmazal dotyčný svůj profil? Bonus za umístění na psí mapě se nepřipočítává okamžitě.
Minulý týden jsem posílala psí příběh a stálem se nemůžu dočkat nějakých těch piškotků,pokaždé jsem za příběh dostala piškotky hned druhý den a nyní se nic neděje.Doporučila jsem uživatele a opět jsem žádné piškotky nedostala,dále jsem se přidala na psí mapku za kterou jste nabízeli 100 piškotků a zase nic.Nedostala jsem za tyhle tři věci jediný piškotek.petra.slivanska@seznam.cz
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?