Diskuze Piškotový účet

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

A koľko stoja darčeky zistíš tak že si dáš profil komu chceš dať. Dáš pošli dárek a tam ti ukáže koľko máš piškotiek a keď dáš myšku na jeden s tých darčekov a počkáš tak ti ukáže cenu a názov. ;-)
asi 2. den najdu dárek, bonus je přičten a na kontě mám jen za deníček, no mně to neva, ale ráda bych dala dárky a nějak na ně nemám, páč nemám ani umístěné logo Hafíků, čekala jsem, že budou i za vyplněný profil, ale to už chci asi moc, tak ať se daří…
Toi už není že si za určit počet piškotků mohu koupit tričko a tak..? Jestli je tak plz kde to najdu… Kujííííííííííí
ahoj, ja mám zas ten problém, že ani neviem kde tie piškóty mám hľadať!! !! !! !! >:-( >:-( >:-( po prihlásení ma vždy okienko naviedlo kde darček hľadať 8-| 8-| a teraz ?? len Vítejte na Hafici.cz! Máte štěňátko? Vytvořte mu profil a najděte mu u nás kamarády! :_( :_( :_( :_( :_(
chtěla bych se zeptat..za ,,naspořené'' piškotky už se nemohou objednat dárky?např.trič­ko…atd??PROSÍM!!;-D
Bóbika (22.04.2009 21:30:26) napsal: Antlíci (22.04.2009 14:55:41) napsal: asi 2. den najdu dárek, bonus je přičten a na kontě mám jen za deníček, no mně to neva, ale ráda bych dala dárky a nějak na ně nemám, páč nemám ani umístěné logo Hafíků, čekala jsem, že budou i za vyplněný profil, ale to už chci asi moc, tak ať se daří… Máme úplně stejný problém už od spuštění nové verze.Najdeme dáreček,napíše nám to bonus byl připsán,ale na účtě se nepřičítá,je tam pořád stejné číslo už od 11.4..Na můj dotaz ,čím to je,mi nikdo z adminů ještě neodpověděl :-( .Asi to je tou lepší verzí :-D . Od spuštění nové verze se nám taky nic nepřičítá…:( Zas až tak hrozné to není,jsem ráda,že mi vůbec hafíci jakž takž jdou,ale nemám z čeho posílat dárečky kamarádům.Ale časem se to snad spraví… ;-)
Bóbika (22.04.2009 21:30:26) napsal: Antlíci (22.04.2009 14:55:41) napsal: asi 2. den najdu dárek, bonus je přičten a na kontě mám jen za deníček, no mně to neva, ale ráda bych dala dárky a nějak na ně nemám, páč nemám ani umístěné logo Hafíků, čekala jsem, že budou i za vyplněný profil, ale to už chci asi moc, tak ať se daří… Máme úplně stejný problém už od spuštění nové verze.Najdeme dáreček,napíše nám to bonus byl připsán,ale na účtě se nepřičítá,je tam pořád stejné číslo už od 11.4..Na můj dotaz ,čím to je,mi nikdo z adminů ještě neodpověděl :-( .Asi to je tou lepší verzí :-D . Od spuuštění nové verze se nám taky nic nepřičítá…:( Zas až tak hrozné to není,jsem ráda,že mi vůbec hafíci jakž takž jdou,ale nemám z čeho posílat dárečky kamarádům.Ale časem se to snad sraví…;-)
Antlíci (22.04.2009 14:55:41) napsal: asi 2. den najdu dárek, bonus je přičten a na kontě mám jen za deníček, no mně to neva, ale ráda bych dala dárky a nějak na ně nemám, páč nemám ani umístěné logo Hafíků, čekala jsem, že budou i za vyplněný profil, ale to už chci asi moc, tak ať se daří… Máme úplně stejný problém už od spuštění nové verze.Najdeme dáreček,napíše nám to bonus byl připsán,ale na účtě se nepřičítá,je tam pořád stejné číslo už od 11.4..Na můj dotaz ,čím to je,mi nikdo z adminů ještě neodpověděl :-( .Asi to je tou lepší verzí :-D .
zkus bonus program…a pak přehled…a jsi tam ;-) …přeju krásný den
Ahojky lidi, nevíte kde najdu svůj piškotový účet? Chci se podívat kolik mám piškotků a kolik stojí dárky ale nikde ho nemůže najít, aji když se přihlásím… Nevíte o tom někdo??:(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?