Diskuze Piškoty

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Já dáreček sice najdu,ale i přesto,že mi to napíše bonus byl připsán,tak na účtě mám pořád stejný počet.Od 3.4. se mi za dáreček nic nepřipsalo :(.
Díky, dáreček sem našel :o)) Bonus byl připsán :o)) Navýšení na bonusovém účtu ........... 0 :o(((((((((((
Opravdu mi tato diskuse pomohla, měla jsem totiž v nápovědě napsáno pouze to ať hledám v zajímavých článcích. A piškotky se mi taky připsali. Tak děkuji mockrát !! Veselé Velikonoce Brixík s paničkou
Díky, už mi i přišla zpráva s návodem :-) Měla jsem tam dáreček taky a už se mi připsaly piškoty jupííí :-D ;-)
>-| Už zase se mi nic nepřičetlo za dáreček,já to fakt nechápu.
mě se bonus připsal za dáreček také a to hned po kliknutí na dárek
Já nápovědy mívám napsané vždycky,ale když dáreček najdu a kliknu na něj,napíše mi to,že dnes jsem prý už jeden našla a mám to zkusit zítra.Samozřejmě že se mi žádné piškotky nepřičtou.Naposledy se mi přičetly den před spuštěním nové verze…:(
Amy (12.04.2009 22:10:09) napsal: Ahojky, měla bych návrh. Čtu tady dost příspěvků, že se lidem nezobrazují nápovědy, kde hledat dárky (teď nemluvím o tom, že se nepřičtou piškoty) a ani já nejsem vyjímkou. Tak bych chtěla poprosit, jestli by ti, co se jim to zobrazuje nemohli do tohohle fóra, které je pro to založené, každý den napsat návod, kde dáreček je. Jednou jsem totiž v nápovědě nic neměla, ale podle návodu od některého uživatele jsem ho našla a dokonce se mi přičetly piškoty. Díky panička od Chestíka ;-) Ahoj, včera jsem v nápovědě také nic neměla, ale dnes je dáreček v článcích – zajímá Vás – Čím můžete potěšit svého psa o Velikonocích ? A dnes to zafungovalo i s připsáním 33bodů do bonus.účtu. Tak doufám, že se ti to také podaří. Pěkné Velikonoce, Renča
Ahojky, měla bych návrh. Čtu tady dost příspěvků, že se lidem nezobrazují nápovědy, kde hledat dárky (teď nemluvím o tom, že se nepřičtou piškoty) a ani já nejsem vyjímkou. Tak bych chtěla poprosit, jestli by ti, co se jim to zobrazuje nemohli do tohohle fóra, které je pro to založené, každý den napsat návod, kde dáreček je. Jednou jsem totiž v nápovědě nic neměla, ale podle návodu od některého uživatele jsem ho našla a dokonce se mi přičetly piškoty. Díky panička od Chestíka ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?