Diskuze Piškoty za vyplnění mapky.

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

som velmi smutna, ja som sa prihlasovala na mapu uz davnejsie, ale piskoty som dostala len za jedno zvieratko, resp. myslim, ze sa vtedy piskoty davali za uzivatelsky profil a nie za profily zvieratiek. :_( :_( :_( :_( :_( mam havina a 3 macacie selmicky, pri vsetkych je umiestnenie na mape, no piskot som vtedy dostala len 200. >:-( :_( :_( :_(
No ja som tie nastavenia riešila tak že, vždy som vyplnila napr. iba meno dala uložiť. Potom zas niečo…proste po jednom. A tak to išlo. Ale keď všetko naraz tak mi ukazalo to isté…:(
U všech mých profilů jsem zvířátkům vyplnila mapky.Ale postrádám piškoty za vyplnění mapky.Dále mi nejde vyplnit profil uživatele-vždycky po odeslání mi to napíše,že se jedná o „programovou chybu“ na jejímž odstranění se pracuje,ale zdá se mi že už dost dlouho. Jo a budu mít zase zpět mé kočky a nebo mi zůstane aljašský malamut a nějaký ovčácký pes?A co s aktivitou zvířat?Zůstává tam jen číslo místo grafu. Dále se přimlouvám za hlodavce,nedalo by se jim udělat jejich profil?Taky si to zaslouží!  taja
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?