Diskuze Písmo ???

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, naprosto souhlasím s předchozími příspévky. Opravdu ten "styl" psaní, který zcela komolí smysl mi připadá, jakoby server "ovládli" Turci, v horším případé "Marťané". Polepši se to, nebo zodpovédní o "tom" neví??? Chce se mi véřit, že náprava nastane v prvním Pracovním dni nového týdne - dékuji předem, a véřím, že nejsem sám;-) ;-) ;-) ;-)
Dekuji pekne za provedenou nápravu v popiscích na profilících. Ve svém minulém příspevku jsem to nemyslel nijak zle, protože vím ze zkušenosti, že se to muže stát. Ješte jednou díky a srdečne zdravím programatory.
Vše by se mělo již zobrazovat v pořádku. V případě že ne, pište mi prosím přímo do interních zpráv. Anetka&Marley (30.06.2014 09:11:33) napsal: Mám naprosto stejný problém. 8-} Doufám, že to se to spraví. Já totiž neumím číst čínské písmo
Claudia (29.06.2014 11:23:24) napsal: Co se to děje s tímhle serverem? Taky se vám zobrazují profily kamarádů psané stylem "sypaný čaj", naprosto nelogický shluk písmen nedávajících smysl ??? Třeba zde: MIČULKA muÅ¡ketýrka von Kénig nebo: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ poznáte z téhle hatmatilky o jaké zvířátko se jedná??? 8-| Mám naprosto stejný problém. 8-} Doufám, že to se to spraví. Já totiž neumím číst čínské písmo
Marťani snad ne! ;-) Víme o tom a programátor to určitě bude řešit co nejdříve. Jirka (29.06.2014 17:50:37) napsal: Dobrý den, naprosto souhlasím s předchozími příspévky. Opravdu ten "styl" psaní, který zcela komolí smysl mi připadá, jakoby server "ovládli" Turci, v horším případé "Marťané". Polepši se to, nebo zodpovédní o "tom" neví??? Chce se mi véřit, že náprava nastane v prvním Pracovním dni nového týdne - dékuji předem, a véřím, že nejsem sám;-) ;-) ;-) ;-)
supík (29.06.2014 14:01:57) napsal: Mě ještě donedávka fungovali Hafíci docela obstojně i v Exloreru. Teď když napíšu vzkaz a chci se vrátit na svůj profil, tak se musím vrátit pomocí šipek zpět nebo se program ,,sekne". V Google Chrome to sice funguje, ale zobrazují se v podobné úpravě profily uživatelů. Profily jednotlivých zvířat jsou v pohodě. Já mám ty samé problémy i s tím písmem!!
Mě ještě donedávka fungovali Hafíci docela obstojně i v Exloreru. Teď když napíšu vzkaz a chci se vrátit na svůj profil, tak se musím vrátit pomocí šipek zpět nebo se program ,,sekne". V Google Chrome to sice funguje, ale zobrazují se v podobné úpravě profily uživatelů. Profily jednotlivých zvířat jsou v pohodě.
Claudia (29.06.2014 11:23:24) napsal: Co se to děje s tímhle serverem? Taky se vám zobrazují profily kamarádů psané stylem "sypaný čaj", naprosto nelogický shluk písmen nedávajících smysl ??? Třeba zde: MIČULKA muÅ¡ketýrka von Kénig nebo: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ poznáte z téhle hatmatilky o jaké zvířátko se jedná??? 8-|
Co se to děje s tímhle serverem? Taky se vám zobrazují profily kamarádů psané stylem "sypaný čaj", naprosto nelogický shluk písmen nedávajících smysl ??? Třeba zde: MIČULKA muÅ¡ketýrka von Kénig nebo: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ poznáte z téhle hatmatilky o jaké zvířátko se jedná??? 8-|
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?