Diskuze Po kastraci nedorůstá srst

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

U nás to trvalo 7 měsíců,než to kočičce zpátky dorostlo.Taky byla vyholená z boku.Ještě jsem říkala z legrace veterináři,že to nejdražší co na ní je (puntíky)mi vyholil:-)
Ahoj nám sice chlupy dorostly hned ale po té kastraci začaly celkem dost padat tak nám dal veterinář njáke vitamíny..;-D
Nám chloupky dorostly za měsíc, ale náš vet kastruje kočky na bříšku... ;-)
MišKa (21.05.2013 12:04:25) napsal: Ahoj,mám 9 měsíční kočku a je 3 týdny po kastraci.Náš veterinář kastruje kočky z boku,tudíž má vyholený bok a vůbec jí ty chlupy nedorůstají,myslíte,že je to nedostatkem vitamínů? nebo že to není třeba řešit?Naše bývalá kočka to měla taky tak a po 3 týdnech už to měla hezky obrostlý. Ahoj, nejspíš není třeba to řešit. Srst se nejvíc obnovuje na jaře a na podzim a mám zkušenost, že když se kočička kastruje v období po přelínání (což je většinou právě v tomto období), srst dorůstá docela pomalu.
Ahoj,mám 9 měsíční kočku a je 3 týdny po kastraci.Náš veterinář kastruje kočky z boku,tudíž má vyholený bok a vůbec jí ty chlupy nedorůstají,myslíte,že je to nedostatkem vitamínů? nebo že to není třeba řešit?Naše bývalá kočka to měla taky tak a po 3 týdnech už to měla hezky obrostlý.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?