Diskuze po třech dnech umřeli naší kočičce koťata

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Týna (19.06.2012 18:14:42) napsal: Dobrý den, naše kočka měla poprvé kotátka a vše probělho v pořádku.pak ale postupně začali umírat.Nechtěli jíst a jenom spali..i když jsme je násilím dokrmovali umřeli.Poslední koťátko mělo po smrti krev u čůmáčku.Prosím o pomoc co by to mohlo být.Nechceme aby nám umřelo i poslední kotě. já bych šla k veterináři hned po tom co bych si všimla že koťata jenom spí. být vámi tak to udělám alespoň teď
Já bych řekla, že se jedná o "vadnutí koťat", kdy matka předává opačné antigeny kotěti a to pak umírá na odumření krevních buněk. Stává se to při napáření kočky krevní skupiny B s kocourem krevní skupiny A. Koťata v děloze jsou oddělena od krevního oběhu matky, ale jak se narodí začnou přijímat antigeny v mateřském mléce. Proto by se před plánovanými koťaty měla zjistit krevní skupina obou rodičů a v takovém to případě koťata od matky ihned oddělit a uměle kojit speciální náhradní stravou dostupnou ve specializovaných prodejnách.
Otázka do poradny stojí 100 bodů;-) ;-)
Týna (19.06.2012 18:14:42) napsal: Dobrý den, naše kočka měla poprvé kotátka a vše probělho v pořádku.pak ale postupně začali umírat.Nechtěli jíst a jenom spali..i když jsme je násilím dokrmovali umřeli.Poslední koťátko mělo po smrti krev u čůmáčku.Prosím o pomoc co by to mohlo být.Nechceme aby nám umřelo i poslední kotě. Mněli byste napsat váš dotaz do poradny musí vám na tuto otázku odpovědět odborník či veterinář8-} 8-} 8-} Raději bych šla k veterináři;-) ;-)
Dobrý den, naše kočka měla poprvé kotátka a vše probělho v pořádku.pak ale postupně začali umírat.Nechtěli jíst a jenom spali..i když jsme je násilím dokrmovali umřeli.Poslední koťátko mělo po smrti krev u čůmáčku.Prosím o pomoc co by to mohlo být.Nechceme aby nám umřelo i poslední kotě.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?