Diskuze Poděkování

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

máš hodně pravdy, ale co s tím naděláš :-(
Pavel (28.05.2009 08:32:44) napsal: všem za podporu. Vím, že je tu patra takových lidí, co mají zájem z Hafíků udělat portál pro psi a pejskaře, ale je Vás, nebo nás málo. Drtivá většina o to nemá zájem. Sice jim to vadí, ale nemá zájem, prostě klasický obraz společnosti, kde rovněž většina je nespokojena s tím či oním, ale udělat něco pro zlepšení, to ani náhodou. Kdesi v diskusi je jistý návrh pravidel od MaB. Je vcelku dobrý, ale je v něm pasáž, že v příspěvcích se nesmí používat vulgární výrazy a napadání ostatních. Souhlasím, jenže … když někdo dnes a denně posílá vzkaz typu „posíláme pusinku , lízaneček a kostičky na obláček po dobu několika měsíců na profil psa z psího nebe, co to je ? Není to vulgarismus, není to ani pieta a pochopení, je to vlastní zviditelnění na cizím neštěstí. A když někdo napíše " no jo, když máš jako příjem jen ten invalidní důchod .....“ tak to taky není vulgarismus, jen lidský hyenismus, to jsou slova a jednání lidí, která by měl někdo hlídat a potírat. A nezlobte se, na to trojice adminů opravdu stačit nemůže. AHOJ.TAK MAB MÁ DOBRÉ NÁZORY NA PRAVIDLA TADY NE HAFÍKÁCH.TY PUSINKY A LÍZANEČEK…AJ NA PROFIL MRTVÉHO PEJSKA.NEVÍM JAK TO BRÁT!! !! NĚKDO TÍM VZDÁVÁ HOLT TOMU PEJSKU,ŽE NENÍ MEZI NÁMI.NĚKDO TO MŮŽE MYSLET JINAK.ZÁLEŽÍ NA OKOLNOSTECH!! !! !! ZÁLEŽÍ NA MAJITELI URČITÉHO PROFILU JAK TO BERE A ZDA ZNÁ DOTYČNÉHO KTERÝ MU TO PÍŠE.JÁ VÍM,JAK TO MYSLÍŠ TY.ALE JESTLI SE TO NĚKOMU NELÍBÍ,TAK NENÍ PROBLÉM SI TO NECHAT VYMAZAT OD ADMINI…DO HLOUBKY NEVIDÍM O CO JDE!! !! A O TOM INVALIDNÍM DŮCHODU…NĚKOHO NAPADAT,ŽE JE NEMOCNÝ A TUDÍŽ NEMŮŽE PLNOHODNOTNĚ PRACOVAT,TAK TO JE PRO MĚ LIDSKÝ HYENYSMUS,VUL­GARISMUS…A NE­VÍM CO JEŠTĚ!! !! PRACUJI S NEMOCNÝMI A VÍM O ČEM MLUVÍM.ALE LIDÉ DOKÁŽOU BÝT ZLÍ A K TOMU KDO JE NĚJAKÝM ZPŮSOBEM SLABŠÍ,TAK VĚŘ,ŽE JEŠTĚ TISÍCKRÁT VÍC NEŽ K OSTATNÍM.TAK TO JE MŮJ NÁZOR.A TĚŠÍM SE NA DALŠÍ NÁZORY K TOMUTO PŘÍSPĚVKU PAVLA.AHOJKY MOJZINKA.;-) ;-) ;-) ;-)
upřesním, pravidla je již vidět i pod ikonkou Akce, to je další posun vpřed. Jen bych měl připomínku k pravidlům. Myslím, že by neměly být trpěny profily bez fotografií. Dokáži si představit, že někdo založí profil a přesně neví, jak udělat fotky,tak by měl mít možnost si profil do nějaké hoby upravit, pokud tak neučiní, měl by být smazán. Jak jsem již v předchozím napsal, napadení kohosi nemusí být jen vulgární formou, stačí nevhodně reagovat na jeho " barvu pleti, národnost, politické smýšlení, zdravotní stav atd. atd. Tohle asi nebude jednoduché posuzovat, jestli daný text odporuje či neodporuje pravidlům.
čtu, že fotky budu moci přidávat, takže další profil zakládat nemusím:-).
Je vás málo, ale ta mlčící většina, to nejsou jen lhostejní lidé. To jsou i takoví troubové jako já.:D Kdybych měla najít jeden jediný falešný profil, tak u toho sedím celý den a za chvíli se do toho tak zamotám, že nebudu vědět vůbec nic. Sleduji vaše počínání se zájmem a vítám každý krok i jen krůček ke zlepšení. Tak vám držím palce a věřte, že je nás takových víc.
vymazala jsem v profilu konkrétní druhy granulí, aby to nebyla reklama. Ale jestli to mám zpětně někde za rok v deníčku, tak nevím, jestli to dohledám:-) Vadí to? Až půjde editovat deníček, budu se snažit to opravit. U fotek v popisu to mám taky vymazat, kdy to tam omylem bylo? Ještě dotaz, už mám plnou paměť fotek. Mohu založit druhý profil pro stejného pejska z důvodu, že bych tam přidávala fotky a třeba zápisky jen z vyjimečných situací? Hodně fotím a ráda přidávám fotečky, nechci mazat ty, co mám již přidané?
Kate (28.05.2009 09:43:05) napsal: Ahoj,na pravidla je již upozorněno i na titulní stránce portálu v novinkách. Díky Kate, ale zase tam chybí, co se stane, když si to neopravíme – a termín na úpravu profilů. Motivace – Opravíš si profilek? – budeš dostávat piškoty. Neopravíš? tak pokud tě najdeme, o piškoty příjdeš, v další fázi profil vymažeme. Nebo něco v tom smyslu. mimišák
Ahoj, na pravidla je již upozorněno i na titulní stránce portálu v novinkách. mimišák (28.05.2009 09:34:39) napsal: Pavel (28.05.2009 08:32:44) napsal: všem za podporu. Vím, že je tu patra takových lidí, co mají zájem z Hafíků udělat portál pro psi a pejskaře, ale je Vás, nebo nás málo. Drtivá většina o to nemá zájem. Sice jim to vadí, ale nemá zájem, prostě klasický obraz společnosti, kde rovněž většina je nespokojena s tím či oním, ale udělat něco pro zlepšení, to ani náhodou. Kdesi v diskusi je jistý návrh pravidel od MaB. Je vcelku dobrý, ale je v něm pasáž, že v příspěvcích se nesmí používat vulgární výrazy a napadání ostatních. Souhlasím, jenže … když někdo dnes a denně posílá vzkaz typu „posíláme pusinku , lízaneček a kostičky na obláček po dobu několika měsíců na profil psa z psího nebe, co to je ? Není to vulgarismus, není to ani pieta a pochopení, je to vlastní zviditelnění na cizím neštěstí. A když někdo napíše " no jo, když máš jako příjem jen ten invalidní důchod .....“ tak to taky není vulgarismus, jen lidský hyenismus, to jsou slova a jednání lidí, která by měl někdo hlídat a potírat. A nezlobte se, na to trojice adminů opravdu stačit nemůže. Pavle, ale pokud uživatelé uvidí, že admini fungují, a takové škodiče tu nechtějí, tak se hafíci zase vrátí k slušnosti. Drtivá většina těch vulgárních napadení a výbuchů vášní se odehrávala na tématech „o stránkách hafíci“ a byla kvůli nečinnosti adminů. V případech, kdy došlo k napadení přímo na profilu se osvědčilo bonzovací tlačítko a neprodlený zásah admina. A kromě toho – možná trochu podceňuješ solidaritu hafíkářů – se na podporu postiženého sešlo moře ohlasů. Psychopaty typu antičech se podařilo vystrnadit i opakovaně a po x-tém vymazání dali pokoj. Ale všichni věděli, že za prohřešky budou pykat, což se v nové verzi nedělo a hold na anarchii tenhle portál stavěný není. Mimochodem Mab nenapsala návrh pravidel – tohle jsou oficiální „pravidla portálu“ zveřejněná v záložce Akce. Jenže naprosto bez publicity a pokoutně, takže kdo nesledoval diskusi minulý týden, tak o tom vůbec neví! I to svědčí o přístupu adminů k chodu hafíků. mimišák
Pavel (28.05.2009 08:32:44) napsal: všem za podporu. Vím, že je tu patra takových lidí, co mají zájem z Hafíků udělat portál pro psi a pejskaře, ale je Vás, nebo nás málo. Drtivá většina o to nemá zájem. Sice jim to vadí, ale nemá zájem, prostě klasický obraz společnosti, kde rovněž většina je nespokojena s tím či oním, ale udělat něco pro zlepšení, to ani náhodou. Kdesi v diskusi je jistý návrh pravidel od MaB. Je vcelku dobrý, ale je v něm pasáž, že v příspěvcích se nesmí používat vulgární výrazy a napadání ostatních. Souhlasím, jenže … když někdo dnes a denně posílá vzkaz typu „posíláme pusinku , lízaneček a kostičky na obláček po dobu několika měsíců na profil psa z psího nebe, co to je ? Není to vulgarismus, není to ani pieta a pochopení, je to vlastní zviditelnění na cizím neštěstí. A když někdo napíše " no jo, když máš jako příjem jen ten invalidní důchod .....“ tak to taky není vulgarismus, jen lidský hyenismus, to jsou slova a jednání lidí, která by měl někdo hlídat a potírat. A nezlobte se, na to trojice adminů opravdu stačit nemůže. Pavle, ale pokud uživatelé uvidí, že admini fungují, a takové škodiče tu nechtějí, tak se hafíci zase vrátí k slušnosti. Drtivá většina těch vulgárních napadení a výbuchů vášní se odehrávala na tématech „o stránkách hafíci“ a byla kvůli nečinnosti adminů. V případech, kdy došlo k napadení přímo na profilu se osvědčilo bonzovací tlačítko a neprodlený zásah admina. A kromě toho – možná trochu podceňuješ solidaritu hafíkářů – se na podporu postiženého sešlo moře ohlasů. Psychopaty typu antičech se podařilo vystrnadit i opakovaně a po x-tém vymazání dali pokoj. Ale všichni věděli, že za prohřešky budou pykat, což se v nové verzi nedělo a hold na anarchii tenhle portál stavěný není. Mimochodem Mab nenapsala návrh pravidel – tohle jsou oficiální „pravidla portálu“ zveřejněná v záložce Akce. Jenže naprosto bez publicity a pokoutně, takže kdo nesledoval diskusi minulý týden, tak o tom vůbec neví! I to svědčí o přístupu adminů k chodu hafíků. mimišák
všem za podporu. Vím, že je tu patra takových lidí, co mají zájem z Hafíků udělat portál pro psi a pejskaře, ale je Vás, nebo nás málo. Drtivá většina o to nemá zájem. Sice jim to vadí, ale nemá zájem, prostě klasický obraz společnosti, kde rovněž většina je nespokojena s tím či oním, ale udělat něco pro zlepšení, to ani náhodou. Kdesi v diskusi je jistý návrh pravidel od MaB. Je vcelku dobrý, ale je v něm pasáž, že v příspěvcích se nesmí používat vulgární výrazy a napadání ostatních. Souhlasím, jenže … když někdo dnes a denně posílá vzkaz typu „posíláme pusinku , lízaneček a kostičky na obláček po dobu několika měsíců na profil psa z psího nebe, co to je ? Není to vulgarismus, není to ani pieta a pochopení, je to vlastní zviditelnění na cizím neštěstí. A když někdo napíše " no jo, když máš jako příjem jen ten invalidní důchod .....“ tak to taky není vulgarismus, jen lidský hyenismus, to jsou slova a jednání lidí, která by měl někdo hlídat a potírat. A nezlobte se, na to trojice adminů opravdu stačit nemůže.
Mojzinka (27.05.2009 16:25:07) napsal: máš opravdu moc pravdy.Ale pokud utečeš,tak tomu nepomůžeš!! !! !! Sám víš,že se snažíme aby tento portál byl o pejscích,úplných profilech…Ale zatím se nic razantního nezměnilo!! !! Je fakt,že máme tlačítko na ukončení kostičkování a bude bonzovací tlačítko!! !! !! Tak aspoň něčeho jsme dosáhli,ne?? ?? I když nás někteří netaktně a sprostě napadají ve zprávách a někdy i v diskuzích(to nechci rozvádět)!! !! !! Přesto ještě počkej!! !! !! Marta.Ps:musela jsem ti to takhle napsat i když vím,že mě opět někteří nepochopí,že jsem takhle s tebou protože jsi považován za rebela:-D :-D :-D :-D zastat se někoho koho mají všichni moc rádi,je moc jednoduchéééééé ale naopak.......­..........;-) Právě,když si každý řekne,co s tím naděláš,tak to vypadá v mnoha oblastech tak,jak to je!!!8-} Osobně mám ráda rebely,protože vím,co mohu čekat než sladké řeči a kudlu v zádech!:-D Raději vše na rovinu.Slušně a otevřeně se dá napsat vše!A moje babička říkala:,,Kdo mlčí,souhlasí­.A nebo nemá čisté svědomí…;-) !! "…Aja.
máš opravdu moc pravdy.Ale pokud utečeš,tak tomu nepomůžeš!! !! !! Sám víš,že se snažíme aby tento portál byl o pejscích,úplných profilech…Ale zatím se nic razantního nezměnilo!! !! Je fakt,že máme tlačítko na ukončení kostičkování a bude bonzovací tlačítko!! !! !! Tak aspoň něčeho jsme dosáhli,ne?? ?? I když nás někteří netaktně a sprostě napadají ve zprávách a někdy i v diskuzích(to nechci rozvádět)!! !! !! Přesto ještě počkej!! !! !! Marta.Ps:musela jsem ti to takhle napsat i když vím,že mě opět někteří nepochopí,že jsem takhle s tebou protože jsi považován za rebela:-D :-D :-D :-D zastat se někoho koho mají všichni moc rádi,je moc jednoduchéééééé ale naopak.......­..........;-)
Děkuji foru Hafíci.cz za vše, co mi nabízí mohu zde jednoduchým způsobem založit svůj profil, nebo několik profilů, podle toho, jesti to myslím vážně, nebo jestli za registrací vidím něco jiného. mohu si zde najít kamarády na obyčejný pokec, nebo najít spoustu arogantních, zapšklých uživatelů. mohu zde diskutovat s kamarády, povídat si o psech, nebo tupě klikat na kostičkovací program, který mi profil nabízí. mohu se zde setkat s cenzurou, jakou užívali komunističtí pohlaváři mohu se zde setkat s karierismem, zviditělňováním se na neštěstí jiných, s lidským hyenismem a to vše je požehnáno administrací mohu zde upozorňovat na chyby, falešné profily a další lumpárny, ale bez jakékoliv odezvy mohu zde být beztrestně potrestán administrátorem bohem, který může vše a který rozhodne, kdo že je ten lump a kdo poslušnou ovečkou jeho stáda. mohu se na celý profil Hafíci.cz normálně vykašlat a přestat jej navštěvovat a nechat jej na pospas zvůli Kate a netečnému stádu. Chtěl bych tedy poděkovat vedení Hafíků, že kombinací mazání, zamykání a nečinosti utlumilo křik nespokojenců a dostalo portál na starou platformu – poslušného stáda plnícího jejich penězěnky. Napsáno dne 27.5 v 15.50
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?