Diskuze Poděkování

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Chci týmu Micin poděkovat za vylepšení profilů formou rozklikávacích obrázků. :-) Mám však na svých profilech malý problém. Týká se to sekce Moje rodina, kde mám náhledy zdeformované na výšku. Přitom mají stejný rozměr 100x100 jako náhledy v TOP či náhledy v přehledu mých profilů, které jsou zobrazeny korektně. Dá se to vyřešit? Nedávno bylo vše OK. Ještě jednou díky!
Jojo, dneska jsem si jich taky všimla a moc se mi líbí. Je to fajn:-) :-) :-)
Dušan (07.10.2013 12:25:52) napsal: :-DD Díky, já vím 8-) , ale snad se to líbí i ostatním. Ano, asi bude problém v použití animovaného GIFu. Snad jste nezakázali tenhle formát kompletně. V té zmenšenině mi to ani tak nevadí, ale myslím, že těch větších by byla škoda. Ano, já jsem velmi spokojená. Ty rozklikovací obrázky jsou úžasné, děkuji Vám... :D
Kate (07.10.2013 08:41:51) napsal: Ahoj Dušane, jsem ráda, že máš radost z těch rozklikávacích obrázků - upraveno to bylo čistě na tvůj podnět ;-) Jinak - ohledně špatného zobrazování - to jsou nově nahrané obrázky? O jaký formát se jedná? Nově jsme totiž povolili jen formáty .jpg nebo .gif - ne tedy animované .gif. Není problém v tom? :-DD Díky, já vím 8-) , ale snad se to líbí i ostatním. Ano, asi bude problém v použití animovaného GIFu. Snad jste nezakázali tenhle formát kompletně. V té zmenšenině mi to ani tak nevadí, ale myslím, že těch větších by byla škoda.
Ahoj Dušane, jsem ráda, že máš radost z těch rozklikávacích obrázků - upraveno to bylo čistě na tvůj podnět ;-) Jinak - ohledně špatného zobrazování - to jsou nově nahrané obrázky? O jaký formát se jedná? Nově jsme totiž povolili jen formáty .jpg nebo .gif - ne tedy animované .gif. Není problém v tom? Dušan (04.10.2013 21:16:58) napsal: Chci týmu Micin poděkovat za vylepšení profilů formou rozklikávacích obrázků. :-) Mám však na svých profilech malý problém. Týká se to sekce Moje rodina, kde mám náhledy zdeformované na výšku. Přitom mají stejný rozměr 100x100 jako náhledy v TOP či náhledy v přehledu mých profilů, které jsou zobrazeny korektně. Dá se to vyřešit? Nedávno bylo vše OK. Ještě jednou díky!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?