Diskuze PODĚKOVÁNÍ ADMINŮM

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

°ღ Hanka ღ° (25.10.2017 23:06:12) napsal: PODĚKOVÁNÍ ADMINŮM ...(◕‿◕) 19.10.2017 jsem napsala adminu panu Liborovi, že nejdou nahrávat ani se nezobrazují videa a že bych ráda Čikouškovi k narozeninám nahrála nové. Ochotně odepsal, že se na to podívá a druhý den jsem dostala zprávu, že je to v pořádku. Jsem za to velice vděčna a za přání a bodíky moc děkuje Čikoušek a panička ... Je fajn že pan Libor (admini) reaguje ... jen škoda že pouze u hafíků (na miciny asi nechodí - protože neštěkají :-D ), jinak i zde by změnil dárečky z velikonoc alespoň na halooweeen...;-)
°ღ Hanka ღ° (28.10.2017 10:42:04) napsal: OK
°ღ Hanka ღ° (28.10.2017 10:51:47) napsal: OK
Zdeněk (27.10.2017 20:13:06) napsal: Paní Hanko, s Vámi má reakce nemá vůbec nic společného. Jen jsem odpověděl spíše směrem na admini a nechtěl jsem zakládat nové vlákno (proto jsem napsal tam kde se admin Libor objevil (odepsal) naposledy. Protože jeho reakce na micinách byly bez odezvy. A slavilo to úspěch, jak můžete zjisti - admin Libor odpověděl a i konečně po dlouhé době upozorňování změnil dárečky v micinách. Takže se omlouvám za použití Vaší zprávy paní Hanko, ale opravdu s Vámi to nemělo co do činění. Zcela s Vámi souhlasím že poděkovat je zcela normální (tak jako se omluvit) v slušné společnosti mezi slušnými lidmi - a to doufám jsme, takže ještě jednou za prominutí. S přátelským pozdravem Zdeněk, Lumpíki a Bobiš OK
°ღ Hanka ღ° (28.10.2017 10:48:24) napsal: OK
Zdeněk (27.10.2017 20:13:06) napsal: Paní Hanko, s Vámi má reakce nemá vůbec nic společného. Jen jsem odpověděl spíše směrem na admini a nechtěl jsem zakládat nové vlákno (proto jsem napsal tam kde se admin Libor objevil (odepsal) naposledy. Protože jeho reakce na micinách byly bez odezvy. A slavilo to úspěch, jak můžete zjisti - admin Libor odpověděl a i konečně po dlouhé době upozorňování změnil dárečky v micinách. Takže se omlouvám za použití Vaší zprávy paní Hanko, ale opravdu s Vámi to nemělo co do činění. Zcela s Vámi souhlasím že poděkovat je zcela normální (tak jako se omluvit) v slušné společnosti mezi slušnými lidmi - a to doufám jsme, takže ještě jednou za prominutí. S přátelským pozdravem Zdeněk, Lumpíki a Bobiš OK
°ღ Hanka ღ° (28.10.2017 10:46:00) napsal: OK
<blockquote>°ღ Hanka ღ° (28.10.2017 10:39:20) napsal: OK
°ღ Hanka ღ° (27.10.2017 16:49:20) napsal: PANE BOŽE ZA CO ??? 1 – pane Zdeňku, jsem tu od roku 2009, s kočkama jsme velcí kamarádi a dodnes ..také vytvořili společně spoustu videí….a uměli se tu slušně bavit 2 - jsem o 20let od Vás starší, tak proč zrovna u mě ta ironie …poděkovat je slušné!!! 3 – tak jsem si přála aby se tu vrátili ti co odešli a bylo tu zase fajn jako dřív…..a mohu říci, že si to přeje spousta našich kamarádů, kteří jsou s námi na FB Paní Hanko, s Vámi má reakce nemá vůbec nic společného. Jen jsem odpověděl spíše směrem na admini a nechtěl jsem zakládat nové vlákno (proto jsem napsal tam kde se admin Libor objevil (odepsal) naposledy. Protože jeho reakce na micinách byly bez odezvy. A slavilo to úspěch, jak můžete zjisti - admin Libor odpověděl a i konečně po dlouhé době upozorňování změnil dárečky v micinách. Takže se omlouvám za použití Vaší zprávy paní Hanko, ale opravdu s Vámi to nemělo co do činění. Zcela s Vámi souhlasím že poděkovat je zcela normální (tak jako se omluvit) v slušné společnosti mezi slušnými lidmi - a to doufám jsme, takže ještě jednou za prominutí. S přátelským pozdravem Zdeněk, Lumpíki a Bobiš
Zdeněk (26.10.2017 14:40:12) napsal: Je fajn že pan Libor (admini) reaguje ... jen škoda že pouze u hafíků (na miciny asi nechodí - protože neštěkají :-D ), jinak i zde by změnil dárečky z velikonoc alespoň na halooweeen...;-) PANE BOŽE ZA CO ??? 1 – pane Zdeňku, jsem tu od roku 2009, s kočkama jsme velcí kamarádi a dodnes ..také vytvořili společně spoustu videí….a uměli se tu slušně bavit 2 - jsem o 20let od Vás starší, tak proč zrovna u mě ta ironie …poděkovat je slušné!!! 3 – tak jsem si přála aby se tu vrátili ti co odešli a bylo tu zase fajn jako dřív…..a mohu říci, že si to přeje spousta našich kamarádů, kteří jsou s námi na FB
Zdeněk (26.10.2017 14:40:12) napsal: Je fajn že pan Libor (admini) reaguje ... jen škoda že pouze u hafíků (na miciny asi nechodí - protože neštěkají :-D ), jinak i zde by změnil dárečky z velikonoc alespoň na halooweeen...;-) PANE BOŽE ZA CO ??? 1 – pane Zdeňku, jsem tu od roku 2009, s kočkama jsme velcí kamarádi a dodnes ..také vytvořili společně spoustu videí….a uměli se tu slušně bavit 2 - jsem o 20let od Vás starší, tak proč zrovna u mě ta ironie …poděkovat je slušné!!! 3 – tak jsem si přála aby se tu vrátili ti co odešli a bylo tu zase fajn jako dřív…..a mohu říci, že si to přeje spousta našich kamarádů, kteří jsou s námi na FB
°ღ Hanka ღ° (27.10.2017 16:39:01) napsal: PANE BOŽE ZA CO ??? 1 – pane Zdeňku, jsem tu od roku 2009, s kočkama jsme velcí kamarádi a dodnes ..také vytvořili společně spoustu videí… a uměli se tu slušně bavit 2 - jsem o 20let od Vás starší, tak proč zrovna u mě ta ironie … poděkovat je slušné!!! 3 – tak jsem si přála aby se tu vrátili ti co odešli a bylo tu zase fajn jako dřív…..a mohu říci, že si to přeje spousta našich kamarádů, kteří jsou s námi na FB
°ღ Hanka ღ° (27.10.2017 16:39:01) napsal: PANE BOŽE ZA CO ??? 1 – pane Zdeňku, jsem tu od roku 2009, s kočkama jsme velcí kamarádi a dodnes ..také vytvořili společně spoustu videí… a uměli se tu slušně bavit 2 - jsem o 20let od Vás starší, tak proč zrovna u mě ta ironie … poděkovat je slušné!!! 3 – tak jsem si přála aby se tu vrátili ti co odešli a bylo tu zase fajn jako dřív…..a mohu říci, že si to přeje spousta našich kamarádů, kteří jsou s námi na FB
Zdeněk (26.10.2017 14:40:12) napsal: Je fajn že pan Libor (admini) reaguje ... jen škoda že pouze u hafíků (na miciny asi nechodí - protože neštěkají :-D ), jinak i zde by změnil dárečky z velikonoc alespoň na halooweeen...;-) PANE BOŽE ZA CO ??? 1 – pane Zdeňku, jsem tu od roku 2009, s kočkama jsme velcí kamarádi a dodnes ..také vytvořili společně spoustu videí… a uměli se tu slušně bavit 2 - jsem o 20let od Vás starší, tak proč zrovna u mě ta ironie … poděkovat je slušné!!! 3 – tak jsem si přála aby se tu vrátili ti co odešli a bylo tu zase fajn jako dřív…..a mohu říci, že si to přeje spousta našich kamarádů, kteří jsou s námi na FB
PODĚKOVÁNÍ ADMINŮM ...(◕‿◕) 19.10.2017 jsem napsala adminu panu Liborovi, že nejdou nahrávat ani se nezobrazují videa a že bych ráda Čikouškovi k narozeninám nahrála nové. Ochotně odepsal, že se na to podívá a druhý den jsem dostala zprávu, že je to v pořádku. Jsem za to velice vděčna a za přání a bodíky moc děkuje Čikoušek a panička ...
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?