Diskuze Poděkování za snahu všem administrátorům

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Bezva,fotečky netrvají dlouho než se načtou, no rpostě jedna báseň
dneska to šlape celkem slušně. Po dlouhé době se dalo kostičkovat-tak jak si to představujem;-)
Poděkování patří Vojtovi Kurkovi, který se podíval na zoubek naší databázi ;-) Ještě mi dal pár tipů, tak se podívám večer (v noci), co by se ještě dalo udělat, abychom si zpříjemnili čekání na novou verzi ;-)
nj, běhá to krásně :D to se hned jinak píšou vzkazy a čtou deníčky ;-D
Ty jo ale teď to krásně fičí na všech serverech :D ... to je paráááda :-)
Ráno se mi stránka vůbec nespustila, tak jsem tušila zlepšní a ono to važně jde! :-) Super... !!DÍKY MOC!!! ;-D ;-)
jojo taky mi to nešlo ráno, pak šli postupně hafíci pak miciny a koníci, ty jo jsme spokojení a už se těšíme na nové funkce :-)
Tak včera jsem asi přechválila funkčnost hafíků. :-~ Dnes je načítání zase strašně pomalé, pořád se mě tam ukazuje, že vypršelo spojení a jsem nucena začínat znovu od začátku i s přihlášením a když se vracím na svůj profil, tak mě tam vyskočí, že už jsem hlasovala. :-( }-| :_(
tak dnes opravdu dobrý všechny vzkazy kamarádům se zjevily hned napoprvé a všechny jsme taky mohli navštívit - žádná bílá stránka:-) Tak doufáme že to vydrží 3x tfuj tfuj tfuj pto štěstí jen tak dál a klidně ještě líp Hlavně příště žádné plané sliby a asi víc informovat na hlavní stránce - aby všichni opravdu věděli co se děje, protože témat v diskuzích je neurekom a najít si jeden určitý příspěvek mezi tou masou není vždy lehké.8-| ;-)
Týýý jóóó, tak tentokrát se vycajchnovali. Jen aby jsme to nezakřikli. V noci to byly samá bílá místa, a teď už je to k světu. Díky Vám admini, jen tak dál. Začínáme být aspoň trošku spokojeni.
viď mě se to taky zdá, že je to dneska nějaké rychlé tyjo 8-| ráno to teda vypadlo a úplně všude se oběvovala bílá stránka, tak nevím, co to bylo ... ale zase to je nějaké rychlé, no uvidíme večer ;-)
Děkuji za bezvadně fungující hafíky, dnes 4.3. jsem byla mile překvapena jak vše funguje !!!!!!!!!!!!!!! Přeji hodně dalších dobrých nápadů pro naše hafíky a jejich páníčky. Hafíci byli, jsou a budou vždy nejlepší. Rexina.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?