Diskuze Podestýlání

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Může se průměrnému koni podestýlat přes léto i pískem , a jestli ano jak často se muisí měni (myšleno celá podestýlka ) ??
Ela (25.07.2010 20:13:42) napsal: mno ten už sem si přečetla dřív ale moc mi s rozhodnutím nepomohl 8-} .... potřebovala bych radu od někoho kdo s tím má skušenosti a s tou radou to bude těžké.u nás v ČR se příliš často nepoužívá.osobně jsem to v žádné stáji neviděla.v těch menších byla klasická sláma a v lepších stájí piliny.
Ela (25.07.2010 20:13:42) napsal: mno ten už sem si přečetla dřív ale moc mi s rozhodnutím nepomohl 8-} .... potřebovala bych radu od někoho kdo s tím má skušenosti nevím proč zrovna uvažuješ o písku.řekla bych že bude patřit mezi dražší varianty.a taky co potom s ním?
sahib kubista (22.07.2010 12:05:43) napsal: stačí když si přečteš článek o ustájení tady na koníčci.cz:-O mno ten už sem si přečetla dřív ale moc mi s rozhodnutím nepomohl 8-} .... potřebovala bych radu od někoho kdo s tím má skušenosti
Ela (21.07.2010 16:36:33) napsal: Může se průměrnému koni podestýlat přes léto i pískem , a jestli ano jak často se muisí měni (myšleno celá podestýlka ) ?? stačí když si přečteš článek o ustájení tady na koníčci.cz:-O
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?