Diskuze Podivné soutěže

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Pro začátek jen jako takovou vsuvku začnu již skončenou soutěží. Jak už jsem se tu v jedné diskuzi smiňovala, tak jsem byla také ještě naivní a nedávno se zúčastnila jedné ze soutěží s názvem Jarní hudební soutěž. Byla jsem nadšená, když jsem zjistila, že naše fotka je podle hlasování lidí po skončení soutěže druhá.Byl to pro nás opravdu krásný výsledek. Ale hle! Druhý den po ukončení soutěže byla najednou třetí!8-| No co, jak jsem později zjistila, tak stejně na hlasování idí nikdo nebere ohled, tudíž je naprosto bezvýznamné a pořadí soutěžních foto, si stejně podle svého vybírá někdo úplně jiný. Trošku rozčarování, ale na hafíkách je všechno možné. Měsíc se s měsícem sešel a tak jsem se znovu chtěla jen tak mrknout na výsledky oné soutěže. A co nevidím? Po měsíci se naše fotečka dostala na místo sedmé! Nechápete jak je to možné? Já taky ne. Inu záhana 8-} No a teď se tr trošku mrkneme na novou Květnovou soutěž. Zajímalo mne, kteří stále ještě naivní přátelé se jí účastní a s jakým výsledkem. A jaké bylo mé překvapení? Hned na první stránce soutěží internetová fotografie, která běhala po mailech již před pár lety 8-}. Uživatel koni6 s fotografií čivavy sedící v autě, v kelímku od MCDonald. Dokonce i s podobným popisem s jakým tato fotografie kolovala. No vzhledem k tomuto, jsem si přečetla pravidla soutěže a protože tak neni ani slůvko o tom, že by fotografie měly být vlastní výroby, tak uživatel ani nic neporušil, takže by se proti němu, nebo vložení této fotografie neměl nikdo pohoršovat. Chci pouze upozornit, že další podivná soutěž s pravidly psanými na koleni, může další z vás, znechutit, stejně jako mě. Je to škoda, protože zpříjemnění pobytu na hafíkách foto soutěží je fajn nápad, nicméně by tu měl být jasný řád. Kdokoliv z vás si tedy může stáhnout foto z netu a vložit je do soutěže, nikdo vám to nezakazuje. Na další fotojsem se už nekoukala, první strana mi stačila, abych si o celé soutěži udělala obrázek.8-} Hezký den všem.
Dala jsem si tu práci a prošla všechny příspěvky a ejhle je tam přes 1800 příspěvků.No a když to projdete tak se mnoho fotek se objevuje i několikrát na různých stranách.Dala jsem si do soutěže 2 fotky svého pejska,bohužel to jsou fotky ,které jsem přefotila z klasické fotky, na digitál,abych to přetáhla do pc,foto je trochu nekvalitní, a tak když jsem je hledala nenašla jsem je.Nevím kam se poděly,Proto už nemám chuť soutěžit.:( A co se týká HAFÍKŮ JE TO TU ČÍM DÁL HORŠÍ. POZDRAVENÍ PRO VŠECHNY,CO TO BRALI, JAKO ZÁBAVNÝ PORTÁL A NE HOŇKU ZA ČÍM -KOLIV AHOJ HANULKA
Majlísek (10.05.2009 12:56:46) napsal: Pro začátek jen jako takovou vsuvku začnu již skončenou soutěží. Jak už jsem se tu v jedné diskuzi smiňovala, tak jsem byla také ještě naivní a nedávno se zúčastnila jedné ze soutěží s názvem Jarní hudební soutěž. Byla jsem nadšená, když jsem zjistila, že naše fotka je podle hlasování lidí po skončení soutěže druhá.Byl to pro nás opravdu krásný výsledek. Ale hle! Druhý den po ukončení soutěže byla najednou třetí!8-| No co, jak jsem později zjistila, tak stejně na hlasování idí nikdo nebere ohled, tudíž je naprosto bezvýznamné a pořadí soutěžních foto, si stejně podle svého vybírá někdo úplně jiný. Trošku rozčarování, ale na hafíkách je všechno možné. Měsíc se s měsícem sešel a tak jsem se znovu chtěla jen tak mrknout na výsledky oné soutěže. A co nevidím? Po měsíci se naše fotečka dostala na místo sedmé! Nechápete jak je to možné? Já taky ne. Inu záhana 8-} No a teď se tr trošku mrkneme na novou Květnovou soutěž. Zajímalo mne, kteří stále ještě naivní přátelé se jí účastní a s jakým výsledkem. A jaké bylo mé překvapení? Hned na první stránce soutěží internetová fotografie, která běhala po mailech již před pár lety 8-}. Uživatel koni6 s fotografií čivavy sedící v autě, v kelímku od MCDonald. Dokonce i s podobným popisem s jakým tato fotografie kolovala. No vzhledem k tomuto, jsem si přečetla pravidla soutěže a protože tak neni ani slůvko o tom, že by fotografie měly být vlastní výroby, tak uživatel ani nic neporušil, takže by se proti němu, nebo vložení této fotografie neměl nikdo pohoršovat. Chci pouze upozornit, že další podivná soutěž s pravidly psanými na koleni, může další z vás, znechutit, stejně jako mě. Je to škoda, protože zpříjemnění pobytu na hafíkách foto soutěží je fajn nápad, nicméně by tu měl být jasný řád. Kdokoliv z vás si tedy může stáhnout foto z netu a vložit je do soutěže, nikdo vám to nezakazuje. Na další fotojsem se už nekoukala, první strana mi stačila, abych si o celé soutěži udělala obrázek.8-} Hezký den všem. Ztráta času lézt do soutěží, jakýkoliv nejen na hafíkách.
Ahoj, u každé soutěže jsou moje fotky a to dokonce jako první vložené. Proč? Protože tím testujeme, zda vše funguje, tak jak má. Nikdy jsem na Hafici.cz, Miciny.cz ani Konicci.cz nic nevyhrála, protože ani nemůžu. Zrovna tak, jako každý uživatel může vložit fotku hada (tedy „zahrát si“), neznamená, že může vyhrát! Soutěže jsou vždy na nějaké téma, tedy hodnotíme, zda fotka odpovídá svým obsahem tématu, hodnotíme kvalitu fotek (kompozici, rozlišení,…). Nově díky novému systému hlasování, víme, jaké fotky se líbí uživatelům a z cca 50 % k vašim hlasům přihlížíme. Majlísek (10.05.2009 14:26:42) napsal: než bude tato diskuze smazána, nepřijde vám divné, že i když je v pravidlech napsáno toto: Vyloučeni ze soutěže jsou všichni zaměstnanci společnosti MITON CZ a zaměstnanci smluvního partnera vyhlašovatele. Tak se i přes to nachází v soutěži i soutěžící uživatel Kate? Kdopak asi vyhraje?
Ja som zo Slovenska a súťažiť vlastne ani nemôžem…no, neoplatí sa mi to keďže výhry môžu získať iba užívatelia z Českej republiky. Ale kedysi mohli súťažiť aj užívatelia zo SR, ale potom tam napísali, že kvôli vysokému poštovnému už iba úžívatelia z ČR. Som dosť sklamaná, že ja fakt nemám žiadnu šancu vyhrať(aj keby som bola trebárz na prvom mieste )
Ja som zo Slovenska a súťažiť vlastne ani nemôžem…no, neoplatí sa mi to keďže súťažiť môžu iba užívatelia z Českej republiky. Ale kedysi mohli súťažiť aj užívatelia zo SR, ale potom tam napísali, že kvôli vysokému poštovnému už iba úžívatelia z ČR. Som dosť sklamaná, že ja fakt nemám žiadnu šancu vyhrať(aj keby som bola trebárz na prvom mieste:-DD ):(
budú niekedy môcť súťažiť aj uživatelia zo SR? Ja som do tejto súťaže dala fotky môjho psa pretože som si nikde nevšimla napísané, že súťažiť nemôžem…ale potom som si to už všimla. No snáď to nevadí, že som tam pridala fotky – jednoducho nebudem môcť vyhrať.
Majlísek (12.05.2009 22:50:46) napsal: Kate (12.05.2009 17:18:20) napsal: Ahoj, u každé soutěže jsou moje fotky a to dokonce jako první vložené. Proč? Protože tím testujeme, zda vše funguje, tak jak má. Nikdy jsem na Hafici.cz, Miciny.cz ani Konicci.cz nic nevyhrála, protože ani nemůžu. Zrovna tak, jako každý uživatel může vložit fotku hada (tedy „zahrát si“), neznamená, že může vyhrát! Soutěže jsou vždy na nějaké téma, tedy hodnotíme, zda fotka odpovídá svým obsahem tématu, hodnotíme kvalitu fotek (kompozici, rozlišení,…). Nově díky novému systému hlasování, víme, jaké fotky se líbí uživatelům a z cca 50 % k vašim hlasům přihlížíme. Majlísek (10.05.2009 14:26:42) napsal: než bude tato diskuze smazána, nepřijde vám divné, že i když je v pravidlech napsáno toto: Vyloučeni ze soutěže jsou všichni zaměstnanci společnosti MITON CZ a zaměstnanci smluvního partnera vyhlašovatele. Tak se i přes to nachází v soutěži i soutěžící uživatel Kate? Kdopak asi vyhraje? dekuji za odpoved. Za milnou informaci, ze ze zkouska v jinych soutezich nebyla, nebot jsem si ji vazne nevsimla se omlouvam. Navic, v soutezi, ktere jsem se zucastnila, jsem vlozila foto jako druha a zadna zkouska tam nebyla, ale musim rict, ze dale jsem se tomu nevenovala a je mozne, ze tam nejaka zkusebni fotka byla, takze jeste jednou omluva a tento prispevek s podanim spatne info smazu. Co by me vsak jeste zajimalo, jak je mozne soutezit s fotkou stazenou z netu? Poradi ukoncenych soutezi komentovat uz nechci, protoze to smysl zadny nema a myslim si o tom sve. TY SI NEDÁŠ POKOJ,DOKUD TI TO TADY NEVYMAŽOU,VIĎ?? ?? NEBUĎ HUBATÁ :-D :-D ZDE NESMÍŠ VYJÁDŘIT SVŮJ NÁZOR!!
Kate (12.05.2009 17:18:20) napsal: Ahoj, u každé soutěže jsou moje fotky a to dokonce jako první vložené. Proč? Protože tím testujeme, zda vše funguje, tak jak má. Nikdy jsem na Hafici.cz, Miciny.cz ani Konicci.cz nic nevyhrála, protože ani nemůžu. Zrovna tak, jako každý uživatel může vložit fotku hada (tedy „zahrát si“), neznamená, že může vyhrát! Soutěže jsou vždy na nějaké téma, tedy hodnotíme, zda fotka odpovídá svým obsahem tématu, hodnotíme kvalitu fotek (kompozici, rozlišení,…). Nově díky novému systému hlasování, víme, jaké fotky se líbí uživatelům a z cca 50 % k vašim hlasům přihlížíme. Majlísek (10.05.2009 14:26:42) napsal: než bude tato diskuze smazána, nepřijde vám divné, že i když je v pravidlech napsáno toto: Vyloučeni ze soutěže jsou všichni zaměstnanci společnosti MITON CZ a zaměstnanci smluvního partnera vyhlašovatele. Tak se i přes to nachází v soutěži i soutěžící uživatel Kate? Kdopak asi vyhraje? dekuji za odpoved. Za milnou informaci, ze ze zkouska v jinych soutezich nebyla, nebot jsem si ji vazne nevsimla se omlouvam. Navic, v soutezi, ktere jsem se zucastnila, jsem vlozila foto jako druha a zadna zkouska tam nebyla, ale musim rict, ze dale jsem se tomu nevenovala a je mozne, ze tam nejaka zkusebni fotka byla, takze jeste jednou omluva a tento prispevek s podanim spatne info smazu. Co by me vsak jeste zajimalo, jak je mozne soutezit s fotkou stazenou z netu? Poradi ukoncenych soutezi komentovat uz nechci, protoze to smysl zadny nema a myslim si o tom sve.
řekla bych že dooooost velká 8-} :-D
CELÉ TO TADY NĚJAK POKULHÁVÁ A NEJEN,CO SE TÝČE PRAVIDEL8-| 8-| TAKOVÁ MALÁ DIVOČINA:-D :-D
MATÝSEK A PETRA (10.05.2009 14:31:19) napsal: Majlísek (10.05.2009 14:26:42) napsal: než bude tato diskuze smazána, nepřijde vám divné, že i když je v pravidlech napsáno toto: Vyloučeni ze soutěže jsou všichni zaměstnanci společnosti MITON CZ a zaměstnanci smluvního partnera vyhlašovatele. Tak se i přes to nachází v soutěži i soutěžící uživatel Kate? Kdopak asi vyhraje? TO UŽ VYČMUCHAL MIMIŠÁK. V NĚJAKÉ DISKUZI TO JE :-DD :-DD PRÝ ZKOUŠKA :-DD :-DD HODNOTIT MŮŽEME,ALE STEJNĚ BY VYHRÁT PRÝ NEMOHLA,I KDYŽ JÍ TO TÁÁÁK MRZÍ,PROTOŽE PRÝ CENY JSOU SUPER. NO,NEVÍM:-D :-D no tomu fakt věřím :-D :-D :-D nicméně i možnoust vložení foto z netu mi přijde divný, ale asi pravidla se určují jak se komu hodí, nebo žeby někdo na tak důležitou věc zapoměl?;-) Mimochodem to že to byla zkouška je dost divná výmluva, když v předchozích soutěžích to nikdo nezkoušel ;-) :-D Ale něco se odpovědět musí mno :o)))
Majlísek (10.05.2009 14:26:42) napsal: než bude tato diskuze smazána, nepřijde vám divné, že i když je v pravidlech napsáno toto: Vyloučeni ze soutěže jsou všichni zaměstnanci společnosti MITON CZ a zaměstnanci smluvního partnera vyhlašovatele. Tak se i přes to nachází v soutěži i soutěžící uživatel Kate? Kdopak asi vyhraje? TO UŽ VYČMUCHAL MIMIŠÁK. V NĚJAKÉ DISKUZI TO JE :-DD :-DD PRÝ ZKOUŠKA :-DD :-DD HODNOTIT MŮŽEME,ALE STEJNĚ BY VYHRÁT PRÝ NEMOHLA,I KDYŽ JÍ TO TÁÁÁK MRZÍ,PROTOŽE PRÝ CENY JSOU SUPER. NO,NEVÍM:-D :-D
než bude tato diskuze smazána, nepřijde vám divné, že i když je v pravidlech napsáno toto: Vyloučeni ze soutěže jsou všichni zaměstnanci společnosti MITON CZ a zaměstnanci smluvního partnera vyhlašovatele. Tak se i přes to nachází v soutěži i soutěžící uživatel Kate? Kdopak asi vyhraje?
ještě podotýkám, že uvedená foto se již přesunula na sranu 2.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?