Diskuze Podotrochlóza

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Piškotka (22.08.2012 13:30:01) napsal: Dobrý den, známý 4 letého valáška, který trpí podotrochlózou. Veterinář prý řekl, že ji má vrozenou, ale když jsem hledala, skoro nic jsem o vrozené podotrochlóze nenašla. Existuje tedy i vrozená podotrochlóza? Koník je v turistické stáji. už od svých třech vozí zákazníky. Četla jsem, že nejvíc je to z přetížení a z pohybu na tvrdém a nerovném povrchu, což odpovídá. Je nějaká šance, že by se to dalo zmírnit, nebo aby se to už nezhoršovalo? Koník většinou chodí pěkně, jen někdy zakulhá, na delší vzdálenost je kulhání inzenzivnější, v klusu je kulhání nejhorší. Do jaké míry může tato nemoc zajít a za jak dlouho, při každodenním vytížení? Děkuji. Ahojky tato nemoc opravdu existuje a více se o ní dozvíš an equi.tv v rubrice nemoci koní. Přeji krásný den.;-D
Dobrý den, známý 4 letého valáška, který trpí podotrochlózou. Veterinář prý řekl, že ji má vrozenou, ale když jsem hledala, skoro nic jsem o vrozené podotrochlóze nenašla. Existuje tedy i vrozená podotrochlóza? Koník je v turistické stáji. už od svých třech vozí zákazníky. Četla jsem, že nejvíc je to z přetížení a z pohybu na tvrdém a nerovném povrchu, což odpovídá. Je nějaká šance, že by se to dalo zmírnit, nebo aby se to už nezhoršovalo? Koník většinou chodí pěkně, jen někdy zakulhá, na delší vzdálenost je kulhání inzenzivnější, v klusu je kulhání nejhorší. Do jaké míry může tato nemoc zajít a za jak dlouho, při každodenním vytížení? Děkuji.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?