Diskuze podpora koček - PROSÍM PŘEČTĚTE

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

anne (20.02.2013 00:56:46) napsal: Zdravím všechny, mám svoje 4 kočky a starám se o toulavé a vyhladovělé kočky, které bohužel nedostávají dostatečnou péči od majitelů. Bydlím na vesnici, kde lidé chovají kočky převážně venku, kočku mají na to, aby chytala myši,na to přece kočka je a když je hladová, má chytnout myš. Kastrace je nepřijatelná a tak se množí dál, o osudu některým koťat co jsem se dozvěděla se raději nebudu zmiňovat. Kočičkám se snažím obstarat hlavně krmivo a základní ošetření. Bohužel nemám dostatek financí. Začala jsem shánět finance přivýdělky na internetu. Peníze jsou z toho sice malé a trvá to, ale jsem ráda i za to. Jedním z mých přivýdělků je i propagace jedné společnosti zajišťující reklamu. Asi se to sem příliž nehodí, za to se omlouvám, poradila mi kamarádka, že to mám zkusit. Proto všechny moc prosím o pomoc. Stačí najet na tuto stránku http://www.erlink.cz/klik/UWNTcAdj Možná to znáte. Každá osoba, která na uvedenou stránku najede mi v přepočtu přispěje 0,2 Kč. Vás to nic nestojí, jen troška času, není nutná žádná registrace, nic. Všem moc děkuji Určitě Vám to "naklikám", máte sice pravdu, že se to sem nehodí, ale když to pomůže kočičkám tak proč ne. Máme podobný problém s toulavými kamarády. Bydlíme sice v Budějovicích v paneláku, ale často jezdíme k babičce na vesnici. Tam je spousta toulavých chlupáčů, č\sto ve velmi zbídačeném stavu. Také se jim snažíme pomáhat, vše hradíme z vlastních zdrojů (podotýkám že nám ještě nebylo 15 let, takže si to všechno musíme "vydělat" a hlavně nastřádat z narozenin, Vánoc a z peněz za vysvědčení-to je asi 500 za pololetí, také prodáváme věci na internetu-aukro- abychom měli dost peněz). Kupujeme jim antiparazitní obojky, domluvili jsme se s jedněmi hodnými lidmi, kteří bydlí ve vesnici, že v jejich nevyužívané stodole mohou kočky přespávat a schovávat se tam na zimu. Sice se tam netopí, ale pořád lepší než aby museli být venku. Snažíme se je co nejčastěji kontrolovat, největším problémem je asi ušní svrab. Působí na něj (co já vím) jenom stronghold, ten je ale hrozně drahej a nemůžeme jim ho kupovat. Tak jim ouška (těm méně plachým) začínáme čistit ušními kapkami a vatovým tamponkem, alespoň něco..... Také očními kapkami omýváme bolavé oči atd......Jakým způsobem pomáháte vy? Třeba bychom se mohli od Vás něco naučit ;-) Děkujeme i za kočičí chlupáčky, že jim pomáháte.....:D
Zdravím všechny, mám svoje 4 kočky a starám se o toulavé a vyhladovělé kočky, které bohužel nedostávají dostatečnou péči od majitelů. Bydlím na vesnici, kde lidé chovají kočky převážně venku, kočku mají na to, aby chytala myši,na to přece kočka je a když je hladová, má chytnout myš. Kastrace je nepřijatelná a tak se množí dál, o osudu některým koťat co jsem se dozvěděla se raději nebudu zmiňovat. Kočičkám se snažím obstarat hlavně krmivo a základní ošetření. Bohužel nemám dostatek financí. Začala jsem shánět finance přivýdělky na internetu. Peníze jsou z toho sice malé a trvá to, ale jsem ráda i za to. Jedním z mých přivýdělků je i propagace jedné společnosti zajišťující reklamu. Asi se to sem příliž nehodí, za to se omlouvám, poradila mi kamarádka, že to mám zkusit. Proto všechny moc prosím o pomoc. Stačí najet na tuto stránku http://www.erlink.cz/klik/UWNTcAdj Možná to znáte. Každá osoba, která na uvedenou stránku najede mi v přepočtu přispěje 0,2 Kč. Vás to nic nestojí, jen troška času, není nutná žádná registrace, nic. Všem moc děkuji
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?